Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Po kim kolor oczu, włosów dziecka

Polecane posty

Gość Ela

Hej dziewczyny, po kim wasze dzieci mają kolor oczu, włosów?

U mnie to istna mieszanka więc się zastanawiam co wyjdzie 🤣

Moi rodzice oczy zielone i niebieskie/ włosy czarne i ciemny bląd.  
Ja wyszłam szarooka blądynka. 
rodzice mojego męża oczy brązowe i niebieskie włosy czarne i jasny bląd

mąż oczy miodowe, włosy jasny brąz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma takiego koloru jak "bląd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
 

Nie ma takiego koloru jak "bląd"

Miałam wątpliwości jak się pisze, dziękuje za wyprowadzenie mnie z błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moi rodzice mają ciemne włosy, ja i brat mamy takie same, ale ja mam proste po tacie, a brat kręcone po mamie. Oczy mama ma niebieskie, tata zielone i oboje z bratem mamy zielone.

Moi teściowie mają ciemne włosy, ich pierwszy syn ma blond, drugi brązowe, trzeci brązowe z rudymi refleksami. Oczy mają brązowe, pierwszy syn (blondyn) ma niebieskie, dwaj pozostali mają brązowe.

Nie wiem jak będzie wyglądało moje dziecko, ale pewnie dostanie brązowe włosy po nas i brązowe oczy po mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawdopodobieństwo koloru oczu można wyliczyć, dziedziczenie nie jest bardzo skomplikowane. Włosy to już dużo większa loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomm

U mnie dzieci mają niebieskie oczy po mężu , u niego w rodzinie wszyscy mają niebieskie, moi rodzice mają niebieskie ja zielone , siostra brązowe. włosy narazie jasny blond u mnie prawie wszyscy takie mają jak są mali, moja mama i siostra tylko mają ciemne od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomm

U mnie dzieci mają niebieskie oczy po mężu , u niego w rodzinie wszyscy mają niebieskie, moi rodzice mają niebieskie ja zielone , siostra brązowe. włosy narazie jasny blond u mnie prawie wszyscy takie mają jak są mali, moja mama i siostra tylko mają ciemne od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

U mnie dzieci mają niebieskie oczy po mężu , u niego w rodzinie wszyscy mają niebieskie, moi rodzice mają niebieskie ja zielone , siostra brązowe. włosy narazie jasny blond u mnie prawie wszyscy takie mają jak są mali, moja mama i siostra tylko mają ciemne od urodzenia.

Zapytaj mamę kto jest waszym prawdziwym tatusiem,  twoim i siostry 😄 A wasze dzieci mają kolor oczu po was obojgu bo liczą się geny obojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

U mnie w rodzinie, mama zielone tata niebieskie, bracia mają niebieskie ja zielone. 

Ja zielone, blondynka, mąż niebieskie, brunet, i moje zdziwienie kiedy i syn i córka mają oboje niebieskie, do tego są bardzo podobni do siebie (nie bliźniaki) i do taty, nie wiem co po mnie odziedziczyli... Natura niesprawiedliwie trochę podzieliła 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci mają włosy po mnie,oczy po mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudno powiedzieć. Generalnie syn jest bardzo podobny do taty, nikt nie mówi, że do mnie. Ale tata ma ciemne włosy i zielonkawo-piwne oczy, a synek od małego włosy ciemny blond i niebieskie oczy. Aczkolwiek teraz mu się ten kolor zmienił i już nie jest idealnie w odcieniu moich oczu, idzie w stronę zielonego. A włosy ciemny blond ja też mam, ale taki ciepły odcień, a syn ma chłodny. Także mieszaniec 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Moja mama zielone oczy, włosy ciemny brąz, tata - niebieskie i ciemny blond. 

Ja oczy mam niebieskie a włosy takie pośrednie między rodzicami. 

U męża rodzice szatyni z brązowymi oczami i on też taki. 

Córka ma niebieskie oczy po mnie, włosy chyba też bardziej moje. Za to rysy twarzy po tacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×