Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam skierowanie z UP ale okazało się że jestem w ciazy i chce isć na L4 w jakiej wysokości będzie mi wypłace macierzyńskie itd. czy w takiej ile bym zarabiała w tej pracy co UP mnie wysłała jak to wygląda od tej strony

Polecane posty

Gość gość

no właśnie , normalne  warunki , normalna  praca   ale   chętnych  brak , natomiast  po pieczątki  tłum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ngjvcd

Bo za te grosze  nie oplaca sie pracowac. Czlowiek nadzwiga sie uzera z ludzmi. To nie dziwie sie ze baby wola brac 500 plusy i inne zasilki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bo za te grosze  nie oplaca sie pracowac. Czlowiek nadzwiga sie uzera z ludzmi. To nie dziwie sie ze baby wola brac 500 plusy i inne zasilki. 

to  ci  kreatywna matematyka 😄

2500 to  grosze  ,natomiast - 500- 1000 zł  to  majątek  ,dla którego  warto  nie pracować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bo za te grosze  nie oplaca sie pracowac. Czlowiek nadzwiga sie uzera z ludzmi. To nie dziwie sie ze baby wola brac 500 plusy i inne zasilki. 

to  ci  kreatywna matematyka 😄

2500 to  grosze  ,natomiast - 500- 1000 zł  to  majątek  ,dla którego  warto  nie pracować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

mylisz  się , nie  wiem   jaka praca jest  dla kogo  wymarzona . proponowałam uczciwą  robotę  , w określonym miejscu , czasie i  za konkretne  wynagrodzenie , żadnych  niepłatnych  nadgodzin  czy  naciągania  czasu  pracy . I  to jest  fachowy  zawód , kiedyś "  sprzedawca "  to  była  3 letnia  szkoła  zawodowa z rocznymi  praktykami . Teraz niestety  większość uważa , że  być  sprzedawcą  to można  wejść  z ulicy i już . W  dobie kas  fiskalnych on - line ,  skanerów   ,komputerów  ze  stanami  magazynowymi , HACCAP - em  i  milionem innych   rzeczy   trzeba  się po  prostu  znać .

I nie , nie  dostałam na nią  dofinansowania , dostałabym   gdyby na pracę  zdecydowała  się j jedna  z pań  z u. p  , która przyszła po pieczątkę ,  bo  dofinansowanie wiąże się z koniecznością  zatrudnienia  człowieka  zarejestrowanego  w u.p  ze  statusem  " poszukujący  pracy " 

 

ja jestem sprzedawca 😄 i wyobraż sobie że w dobie skanerów i stanów magazynowych, zatrudniane u nas sa osoby które przyszły z ulicy , nie mające podstaw, ale w ciągu kilku dni ogarniaja wsyzstko i .. hmmm.. nikt im łąski nie robi ze przeszkoli 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to  ci  kreatywna matematyka 😄

2500 to  grosze  ,natomiast - 500- 1000 zł  to  majątek  ,dla którego  warto  nie pracować 😄

w dobie gdzie w przedszkolach miejsca brak, a prywatne to minimun 700zł u mnie w miescie, to tak 1000zł, to akurat tyle ile bym zarobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×