Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ciekawe ilu starych prawiczków pisze na Kafeterii?

Polecane posty

Gość Gość

Wpisujecie się prawiczkowie. Wpisujecie też nicki innych prawiczków. Potem je podliczymy i zobaczymy jaka jest skala prawictwa na kafe😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Butkowski

Pierwszym z nich jest Mateusz Chwast, stulejarz z forum f23 i betabankomat dla dziectatej ukrainki, która i tak na koniec kopnęła go w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wpisujecie się prawiczkowie. Wpisujecie też nicki innych prawiczków. Potem je podliczymy i zobaczymy jaka jest skala prawictwa na kafe😀

Sądząc z waszej wiedzy i doświadczenia to wszyscy są prawiczkami. Nawet autor/ka jest starą panną z pajęczyną między nogami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wpisujecie się prawiczkowie. Wpisujecie też nicki innych prawiczków. Potem je podliczymy i zobaczymy jaka jest skala prawictwa na kafe😀

Ciekaw skąd takie zainteresowania. Czyżby obsesja na punkcie własnego prawictwa/dziewictwa?

Skoro autor sam jest starym prawiczkiem to pewnie interesuje go czy takich delikwentów jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylu dylu

Ja bym ich wszystkich rozprawiczyla. Naprawdę żal tej zmarnowanej męskiej energii. Z samego dobrego serca bym się za jednego z drugim zabrała. Tacy wyposzczeni mężczyźni to sama słodycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
 

Ciekaw skąd takie zainteresowania. Czyżby obsesja na punkcie własnego prawictwa/dziewictwa?

Skoro autor sam jest starym prawiczkiem to pewnie interesuje go czy takich delikwentów jest więcej.

Jakbyś zgadł😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wpisujecie się prawiczkowie. Wpisujecie też nicki innych prawiczków. Potem je podliczymy i zobaczymy jaka jest skala prawictwa na kafe😀

A stary to dla ciebie ile lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja bym ich wszystkich rozprawiczyla. Naprawdę żal tej zmarnowanej męskiej energii. Z samego dobrego serca bym się za jednego z drugim zabrała. Tacy wyposzczeni mężczyźni to sama słodycz...

ale musisz być atrakcyjna. tu prawiczek z dużym sprzętem, 30 lat

18 cm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki to gamonie

Prawiczki to gamonie,tylko potrafią jęczeć,użalać się,utyskiwać na swój los  i do kobiety nie umieją zagadać nawet...dlatego niech będą sami do końca życia i niech nam d...y nie zawracają sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
 

A stary to dla ciebie ile lat? 

No, koło 25 lat zaczyna się staroprawictwo wg mnie. Jestem prawie 10 lat starszy 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Prawiczki to gamonie,tylko potrafią jęczeć,użalać się,utyskiwać na swój los  i do kobiety nie umieją zagadać nawet...dlatego niech będą sami do końca życia i niech nam d...y nie zawracają sobą

Bzdura. Umiem zagadać i robiłem to wielokrotnie, ale żadna nie była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bzdura. Umiem zagadać i robiłem to wielokrotnie, ale żadna nie była zainteresowana.

Widocznie wyglądasz jak chwast, lub dziewczyny wyczuwały u Ciebie desperację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja nie umiem, 31 😗😏

 zamoczyłeś choć raz czy nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Widocznie wyglądasz jak chwast, lub dziewczyny wyczuwały u Ciebie desperację.

Nie. Wyglądam przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat

Ja będę prawiczkiem do śmierci, a że pewnie długo już nie pożyję, to mam wywalone na swoje prawictwo oraz sprawy damsko-męskie.

Nie potrafiłbym żyć z kobietą. Zawsze byłem dziwakiem odludkiem, nie umiałem postępować z kobietami, nie miałem żadnych koleżanek. Nawet gdyby jakimś cudem odmłodzono mnie o 15 lat, a dziewczyna sama spadłaby mi z nieba, i tak kompletnie nie wiedziałbym jak się za nią zabrać. Wszystko bym spartaczył, o ile w ogóle bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czemu ma być dla mnie ważne czy kończę sam czy w jakiejś babie ? Najlepsza baba to własna graba a bycie z kobietą/żoną ma więcej minusów i kosztów. Jak się ma w domu szybki Internet i sprzęt AGD to baba nie jest potrzebna. Po co komu ciężar.

W sumie, koszty baby na dłuższą metę są ogromne. Z drugiej strony, jeśli znajdzie się odpowiednią dla siebie, życie z taką może być fajne. Tylko że znaleźć odpowiednią to jak strzelić szóstkę w lotto. Gra niewarta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sumie, koszty baby na dłuższą metę są ogromne. Z drugiej strony, jeśli znajdzie się odpowiednią dla siebie, życie z taką może być fajne. Tylko że znaleźć odpowiednią to jak strzelić szóstkę w lotto. Gra niewarta zachodu.

Zależy na czym komu zależy. Jesli chcesz przetrwać w historii świata, to trzymaj się z mężczyznami. Jeżeli chcesz przetrwać w historii biologicznej, to trzymaj się z kobietami. Ten zysk jest łatwiejszy do osiągnięcia i nic (poza zdarzeniem losowym) nie moze Ci go odebrać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zależy na czym komu zależy. Jesli chcesz przetrwać w historii świata, to trzymaj się z mężczyznami. Jeżeli chcesz przetrwać w historii biologicznej, to trzymaj się z kobietami. Ten zysk jest łatwiejszy do osiągnięcia i nic (poza zdarzeniem losowym) nie moze Ci go odebrać😏

A Ty masz jakiegoś gacha?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A Ty masz jakiegoś gacha?😁

Widzę, że warujesz blisko mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Widzę, że warujesz blisko mnie...

Założę konto i wyślę Ci na priv fotkę mojego fi.ut.ka co ty na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Założę konto i wyślę Ci na priv fotkę mojego fi.ut.ka co ty na to? 

Po co zaraz priv? Wrzuć na forum, jak Synboży😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Po co zaraz priv? Wrzuć na forum, jak Synboży😏

Bo liczyłem że w zamian też mi wyślesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo liczyłem że w zamian też mi wyślesz 

Ho, ho... na pewno😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ho, ho... na pewno😏

Wylizałbym Ci ci.pke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Rais
 

Pierwszym z nich jest Mateusz Chwast, stulejarz z forum f23 i betabankomat dla dziectatej ukrainki, która i tak na koniec kopnęła go w doope.

:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Widzę, że warujesz blisko mnie...

Tylko pytam, zresztą chyba bierzesz mnie za kogoś innego  z forum😏 Bo widzisz, sporo tu prawiczków, nawet tych po trzydziestce. Znajdą się wśród nich i tacy, którzy nigdy nie dotykali kobiety. Nie ma szans żebyś ich (nas) zrozumiała, bo na pewno kogoś masz, bądź miałaś. Kobiety zawsze kogoś mają, a jeśli nie mają, to jest to stan krótkotrwały. Tak że lepiej nie udzielaj pravikom rad i wracaj do gacha😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko pytam, zresztą chyba bierzesz mnie za kogoś innego  z forum😏 Bo widzisz, sporo tu prawiczków, nawet tych po trzydziestce. Znajdą się wśród nich i tacy, którzy nigdy nie dotykali kobiety. Nie ma szans żebyś ich (nas) zrozumiała, bo na pewno kogoś masz, bądź miałaś. Kobiety zawsze kogoś mają, a jeśli nie mają, to jest to stan krótkotrwały. Tak że lepiej nie udzielaj pravikom rad i wracaj do gacha😁

Skąd ta zjadliwość? Facetowi wypowiadajacemu się przede mną wolno być zjadliwym, Tobie wolno, a mi nie wolno nic powiedzieć? Mój komentarz dotyczył dość ciekawej dla mnie kwestii przechodzenia do historii, która kiedyś mnie poruszyła i mialam w związku z nią przemyślenia. No, ale skoro nie wolno mi się wypowiadać... Te komentarze o wysylaniu fajfusa też od Ciebie? Wysublimowany poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Skąd ta zjadliwość? Facetowi wypowiadajacemu się przede mną wolno być zjadliwym, Tobie wolno, a mi nie wolno nic powiedzieć? Mój komentarz dotyczył dość ciekawej dla mnie kwestii przechodzenia do historii, która kiedyś mnie poruszyła i mialam w związku z nią przemyślenia. No, ale skoro nie wolno mi się wypowiadać... Te komentarze o wysylaniu fajfusa też od Ciebie? Wysublimowany poziom.

Ja chce sobie zwalić myśląc o Tobie po prostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Skąd ta zjadliwość? Facetowi wypowiadajacemu się przede mną wolno być zjadliwym, Tobie wolno, a mi nie wolno nic powiedzieć? Mój komentarz dotyczył dość ciekawej dla mnie kwestii przechodzenia do historii, która kiedyś mnie poruszyła i mialam w związku z nią przemyślenia. No, ale skoro nie wolno mi się wypowiadać... Te komentarze o wysylaniu fajfusa też od Ciebie? Wysublimowany poziom.

Nie, to nie moja propozycja 😂 Nigdy nikomu nie wysyłałem zdjęć fajfusa, ani takowej propozycji nie składałem.

P.S. Tylko nieliczni prawiczkowie przechodzą do historii. Większość z nich sczeźnie w samotności, nędzy i zapomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, to nie moja propozycja 😂 Nigdy nikomu nie wysyłałem zdjęć fajfusa, ani takowej propozycji nie składałem.

P.S. Tylko nieliczni prawiczkowie przechodzą do historii. Większość z nich sczeźnie w samotności, nędzy i zapomnieniu.

Większość ludzi tak sczeźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×