Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szary człowiek

Czy chcielibyście wiedzieć co myśli o Was koleżanka z pracy ?

Polecane posty

Gość Szary człowiek

Chciałam się Was zapytać co byście zrobili na moim miejscu.

Dzisiaj u mnie w pracy była dosc nerwowa atmosfera. Przez co jedna z znajomych z pracy była podenerwowana i zaczęła obgadywać i narzekać na wszystkich w tym nawet na osoby z którymi się przyjaźni. Pracowała razem z moja przyjaciółka, która mi o tym powiedziała i ze również o mnie mowila.

jednak nie zapytałam co bo nie miałam czasu , ani ochoty się denerwować.

Czy w takiej sytuacji chcieliście dowiedziec się co ona o mowila na Wasz temat ?

Czy jest to nie potrzebny stres i wolibyscie nie wiedzieć 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

NIGDY nie pójdę do żadnej pracy naiwny typie i skończ wypisywać tutaj te brednie.Zobaczysz za chwilę jak z wami zatancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampambana

Nie wiem, czy w sumie zapytałabym się jej. Mogłaby to być niezręczna sytuacja dla mojej dobrej koleżanki.

Opinia obcych ludzi mnie nie obchodzi i jest często wyssana z palca , powiedziana w nerwach.

Czasami lepiej nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×