Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nnnnl

Pytanie do osób będących w związku. Po jakim czasie zaczęliście uprawić seks?

Polecane posty

Gość Nnnnl

Ja ze swoją dziewczyną znamy się od sierpnia na początku byliśmy tylko znajomymi od 1 stycznia jesteśmy parą na próbę. Minęło więc już 1,5 miesiąca a my nadal nie uorawialismy seksu🙁. Boję się, że ona mnie nie kocha skoro nie chce. Są tylko pieszczoty, przytulanie i całowanie. Dla mnie jako dorosłego faceta trochę mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja ze swoją dziewczyną znamy się od sierpnia na początku byliśmy tylko znajomymi od 1 stycznia jesteśmy parą na próbę. Minęło więc już 1,5 miesiąca a my nadal nie uorawialismy seksu🙁. Boję się, że ona mnie nie kocha skoro nie chce. Są tylko pieszczoty, przytulanie i całowanie. Dla mnie jako dorosłego faceta trochę mało. 

A ty jakoś udowodniłeś jej że ją kochasz? czy seks jest dla ciebie jedynym wyznacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik

Napisz najpierw w jakim jesteście wieku?

myślę, że po takim czasie może jest za wcześnie każdy człowiek inaczej do tego podchodzi i przeżywa zakochanie, powinieneś dać jej czas.

Ja ze swoją dziewczyną zaczeliśmy po 5-6 miesiącach a wynikało to z faktu, że wyjechała na studia i do niej jeździłem (w weekendy) a jak wiadomo jak się razem śpi itp to człowiek bardziej się zbliża wiec minęło niespełna 2 miesiące i się zaczeło, kiedyś mi powiedziała że gdyby nie to to penie potrwało by to z rok tak więc... przemyśl, całowanie i pieszczenie to jakiś wstęp do życia erotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Jak miałam naście lat  i wogóle pierwszy raz zrobiłam to po 4 miesiącach chodzenia a znaliśmy się ogólnie prawie 2 lata i to było stanowczo za szybko, następny chłopak i teraz mąż czekał 6 miesięcy wtedy byłam pewna że go kocham i chcę to zrobić i nawet gdyby nasz związek się rozpadł to bym tego nie żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od razu. Nasza znajomość to było szaleństwo i wielka namiętność. Do dziś tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My po 2,5 roku związku a dokładniej po ślubie 😁 Tak więc chłopie da się wytrzymać na samych pieszczotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie sypia z innym na boku dlatego jej nie ciągnie do ciebie 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Seks nie jest wyznacznikiem miłości pierwszy chłopak z którym sypiałam mnie niby kochał, a jak z nim zerwałam to nawet nie próbował mnie zatrzymać, dlatego później wolałam poczekać i zrobić to jak będę pewna swoich uczuć i partnera. 

Więc może warto porozmawiać co dziewczyna czuje,a nie oczekiwać, że się w Tobie zakocha po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a ile wy macie lat?

Ja 16 ona niedługo skończy 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam 1000 razy się zastanowić na ile się znacie i np. czy jedno na drugiego może w każdej sytuacji liczyć. Moja koleżanka po krótkim związku niestety pomimo wszelkich starń zaszła w ciążę i w jednej minucie wielka fascynacja przeszła w koniec związku. Facet stwierdził, że za krótko się znają i on na poważny związek nie jest gotowy. Potrzeby potrzebami pozostaje pytanie czy po kilku miesiącach można stwierdzić, że w razie czego jesteście siebie pewni na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyg
 

Ja 16 ona niedługo skończy 15

Daj jej spokój!

Do 18 czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

To trochę młody jesteś a nie dorosły jak nasz 16 lat. Chyba,że to jakiś troll odpisał .  Ja miałam 18 lat i po 8 miesiącach się zaczęło . Teraz to mój mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

15 lat za wcześnie tak ryzykować, chyba, że czujesz się gotowy na ewentualne zostanie ojcem/płacenie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko 15 lace żaden lekarz nie wypisze tabsów, chcesz ryzykować na samej gumie co może pęknąć lub się zsunąć powodznia chyba, że liczysz na to, że 15 latki znają się na obliczaniu dni płodnych. Dziecko o czym Ty myślisz, weź się za naukę. Uwierz, że z sexu biorą się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiru

Jeśli macie naście lat to normalne że jeszcze nie jest gotowa.

Jeśli jesteście bliżej 30-stki to znaczy że z jej strony nic nie ma. Po prostu trzyma cię dopóki nie znajdzie kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja ze swoją dziewczyną znamy się od sierpnia na początku byliśmy tylko znajomymi od 1 stycznia jesteśmy parą na próbę. Minęło więc już 1,5 miesiąca a my nadal nie uorawialismy seksu🙁. Boję się, że ona mnie nie kocha skoro nie chce. Są tylko pieszczoty, przytulanie i całowanie. Dla mnie jako dorosłego faceta trochę mało. 

No to masz wersję "na próbę" 😛  Nikt się na próbę pruł nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jeśli macie naście lat to normalne że jeszcze nie jest gotowa.

Jeśli jesteście bliżej 30-stki to znaczy że z jej strony nic nie ma. Po prostu trzyma cię dopóki nie znajdzie kogoś lepszego.

Ja uważam, że najpierw trzeba się dobrze poznać a w wieku 30 lat to szczególnie. Teraz jest dużo tzw. piotrusiów panów co ich interesuje tylko dobra zabawa a jak kobieta zajdzie w ciążę to wtedy lubią zawinąć żagle. Mam wokół siebie dużo takich przypadków. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja ze swoją dziewczyną znamy się od sierpnia na początku byliśmy tylko znajomymi od 1 stycznia jesteśmy parą na próbę. Minęło więc już 1,5 miesiąca a my nadal nie uorawialismy seksu🙁. Boję się, że ona mnie nie kocha skoro nie chce. Są tylko pieszczoty, przytulanie i całowanie. Dla mnie jako dorosłego faceta trochę mało. 

Ale ty nie jesteś w związku, tylko masz dziewczynę "na próbę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Dzięki za odpowiedzi w temacie. Nie spodziewałem, że aż tyle osób tak długo czeka. W takim razie biorę na wstrzymanie. 

A i ja mam 32 lata Ona 29. Ten wyżej że 16 i 15 to podszywacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Seks nie jest wyznacznikiem miłości pierwszy chłopak z którym sypiałam mnie niby kochał, a jak z nim zerwałam to nawet nie próbował mnie zatrzymać, dlatego później wolałam poczekać i zrobić to jak będę pewna swoich uczuć i partnera. 

Więc może warto porozmawiać co dziewczyna czuje,a nie oczekiwać, że się w Tobie zakocha po seksie.

Oj no przecież już czeka półtora miesiąca 🙂 Pewnie powinna udowodnić swą miłość już drugiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nats

Przed tym jak zaczęliśmy być razem znaliśmy się rok, od końca sierpnia jesteśmy parą. Sex pierwszy raz uprawialiśmy w styczniu, wcześniej była już mineta, lodzik, itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

7 mcy, w wieku 16 tu lat i 7 mcy (przypadek), w wieku 24 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moki

Od razu, ja 27 ona 18 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Jutro niepodziewanie zaprosiła mnie do siebie 😁. Ale dobra będę się powstrzymywał skoro inni tyle czekali. 

Z drugiej strony czuję się zakochanych i jestem mega podniecony w jej towarzystwie, to jeśli seks z taką osobą jest czymś zły to ja nie wiem, ale dóbr z szacunku trzeba pozwolić dziewczynie na taką decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Jutro niepodziewanie zaprosiła mnie do siebie 😁. Ale dobra będę się powstrzymywał skoro inni tyle czekali. 

Z drugiej strony czuję się zakochanych i jestem mega podniecony w jej towarzystwie, to jeśli seks z taką osobą jest czymś zły to ja nie wiem, ale dóbr z szacunku trzeba pozwolić dziewczynie na taką decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igirr

Spróbować możesz tylko niezbyt nachalnie, nawet nie musisz pytać😉, takie delikatnie siła ją podnieci i jest twoja. Oczywiście jeśli się odwróci, albo powie że masz przestać to nie nalegaj więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igirr
 

Przed tym jak zaczęliśmy być razem znaliśmy się rok, od końca sierpnia jesteśmy parą. Sex pierwszy raz uprawialiśmy w styczniu, wcześniej była już mineta, lodzik, itd. 

Co było najpierw mineta czy lodzik? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Próbuj bo po pół roku cie rzuci bo powie że myślała że jesteś impotent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×