Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy właściciel mieszkania może nas wyrzucić jeżeli od 3 miesięcy zalegamy z czynszem, wiem że nie powinniśmy, ale mamy dziecko 2 lata i jestem w ciąży 7 mc

Polecane posty

Gość Gość

 

 

 

Sama wynajmuje mieszkanie i gdyby mi lokatorzy odstawili taki numer, to w doopie bym miała prawo- 2 panów z Ukrainy szybko zalatwiłoby sprawę 

Po pierwsze Panowie z Ukrainy nie będą na usługi szpetnej wrednej polki za darmo ani za grosze tylko minimum 10 tyś, po drugie to nie jest irak żeby takie coś komuś uszlo na sucho , zwineli by Cię do pie//rdla na 10 lat A po ppwrocie miałabyś tak narobione w papiery że tylko szalej miejskie byś z takim zyciorysem czyścila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

 

 

Sama wynajmuje mieszkanie i gdyby mi lokatorzy odstawili taki numer, to w doopie bym miała prawo- 2 panów z Ukrainy szybko zalatwiłoby sprawę 

Po pierwsze Panowie z Ukrainy nie będą na usługi szpetnej wrednej polki za darmo ani za grosze tylko minimum 10 tyś, po drugie to nie jest irak żeby takie coś komuś uszlo na sucho , zwineli by Cię do pie//rdla na 10 lat A po ppwrocie miałabyś tak narobione w papiery że tylko szalej miejskie byś z takim zyciorysem czyścila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Dnem jest kradzież w biały dzień, mam nadzieję, że im dokwateruje stado cyganów, bo 2 to za mało na takie pasożyty

I Cygan cie jeszcze w nocy przeleci i małego cygana zrobi, to ci się odechce okradać ludzi, zlodziejko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego nie tylko odzyska mieszkanie, ale jeszcze umiejętnie wymusi na Tobie zapłatę zaległego czynszu koczowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 

 

Po pierwsze Panowie z Ukrainy nie będą na usługi szpetnej wrednej polki za darmo ani za grosze tylko minimum 10 tyś, po drugie to nie jest irak żeby takie coś komuś uszlo na sucho , zwineli by Cię do pie//rdla na 10 lat A po ppwrocie miałabyś tak narobione w papiery że tylko szalej miejskie byś z takim zyciorysem czyścila

Hahahaha, jak jesteś szpetna to już nie moja wina, a 10 tys za święty  spokój to żadna cena, mnie stac, podobnie jak na dobrego prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

I Cygan cie jeszcze w nocy przeleci i małego cygana zrobi, to ci się odechce okradać ludzi, zlodziejko

Oddaj się na leczenie bo to co spi w twojej pustej głowie to pokłady żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Hahahaha, jak jesteś szpetna to już nie moja wina, a 10 tys za święty  spokój to żadna cena, mnie stac, podobnie jak na dobrego prawnika

Żaden prawnik Cię nie wobroni od tego chybai że zapłacisz 10 tyś żeby Cię nie posadzili i wysokie odszkodowanie za niekanie do 20 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsosc
 

Przeczytaj co napisałas i się zastanów kto tu jest marginesem społecznym bo ja myślę że ty 

Brzydzę się patola i pisze do nich ich językiem. Z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Hahahaha, jak jesteś szpetna to już nie moja wina, a 10 tys za święty  spokój to żadna cena, mnie stac, podobnie jak na dobrego prawnika

Tak brzydulo naucz się że kranik ci wiele nie pomoże za tak ciężkie przestępstwo jak nekanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tak brzydulo naucz się że kranik ci wiele nie pomoże za tak ciężkie przestępstwo jak nekanie 

Tzn prawnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Brzydzę się patola i pisze do nich ich językiem. Z czym masz problem?

Jak narazie to autorka jest kulturalna a patologia to wychodzi głównie z Ciebie, te groźby o panach z Ukrainy to powinny wylądować na komisariacie już teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To zalezy od umowy. Jesli macie umowe okazjonalna  to wlasciciel moze wam wymowic mieszkanie po uplywie terminu, lub jesli nie wywiazecie sie z warunkow umowy, np. nie placicie w terminie.

Jesli ma zwykla umowe to nie jest latwo kogos wyrzucic (niestety), ale moze wynajac to mieszkanie np. komus innemu, kto ma prawo tam mieszkac i bedzie mial umowe. Prawo zabrania nekania lokatorow, ale zalezy co sad uzna za nekanie. Jesli wlasciciel uzna, ze nie ma pieniedzy np. na splate kredytu i potrzebuje pieniedzy od innych lokatorow to sad moze to uznac za racjonalne wyjasnienie (poza tym wy byscie musieli podac sprawe  do sadu o nekanie).

Pieniadze musisz oddac tak czy siak, narosna wam tylko odsetki, czym dluzej bedziecie zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Tak brzydulo naucz się że kranik ci wiele nie pomoże za tak ciężkie przestępstwo jak nekanie 

szykuj dupkę bo cyganie już jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak narazie to autorka jest kulturalna a patologia to wychodzi głównie z Ciebie, te groźby o panach z Ukrainy to powinny wylądować na komisariacie już teraz 

Nie ja piszę o Ukraińcach...zauważ że pseudonim GOSC wyskakuje z automatu...nie wszystkie wypowiedzi pisze jedna osoba. I przestań bronić tej złodziejki, co na cudzym koszt chce wychowywać swoich brajanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od razu wymieniłabym zamki i wprowadziła kilka osób z rodziny. Jeśli jeszcze zalegają z opłatami za media, to odłączyłabym wszystkie. 

Sprawa na 100% trafi do sądu, a później do komornika i np. z zaległych 6.000 zł zrobi się 20.000 (właściciel może sobie wynająć adwokata, dochodzą odsetki, koszty sądowe). Te wydatki musi pokryć najemca. Komornicy są bardzo konsekwentni. 

Nauczka na przyszłość dla wynajmujących: podpisanie umowy najmu tylko u notariusza z odpowiednimi klauzulami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy właściciel mieszkania może nas wyrzucić jeżeli od 3 miesięcy zalegamy z czynszem, wiem że nie powinniśmy, ale mamy dziecko 2 lata i jestem w ciąży 7 mc

 

co to ma do rzeczy, że masz dziecko i jesteś w ciąży? Uważasz, że to zwalnia cię od odpowiedzialności i ponoszenia kosztów życia? BO MASZ DZIECI? typowa patologia. To że masz dzieci to żadna taryfa ulgowa, mam nadzieję, że opieka społeczna Ci je zabierze, może wyrosną na normalnych ludzi, bo przy takich rodzicach jak wy, to czeka je tylko bycie patusami na zasilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To pewnie poranne prowo, ale takich kanalii jest pełno. Aż strach wynajmować mieszkania, chyba tylko studenci są w miarę pewni - lepiej żeby zrobili bałagan niż długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nudy...prowo pod goovnoburzę, że para płodzi kolejne dzieci bez namysłu i zajmuje czyjąś nieruchomość. 

Ale takie sytuacje się zdarzają, bo prawo mamy na lewo (nie mam na myśli orientacji politycznej), dlatego wolę żeby mieszkanie stało puste. A już na pewno żadnych rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Może wyrzucić ale na wiosnę. W zimę nie ma eksmisji. 

Znam osoby, które musiały opuścić mieszkanie w zimie, a nie miały zagwarantowanego innego. Moim zdaniem wszystko zależy od właściciela. Jeśli zmieni zamki, odetnie dopływ ciepłej wody, zamieszka z nimi, to skutecznie uprzykrzy im życie. Najemca nie płacąc czynszu musi się liczyć z konsekwencjami. Nawet jeśli odda sprawę do sądu i tak przegra. Ciekawe jak czułaby się autorka, gdyby ją ktoś tak oszukał? Bo nie liczę, że zapłaci zaległości. Zapewne dojdą jeszcze nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo, dzisiaj nikt normalny nie wynajmie mieszkania ludziom z dziećmi bez najmu okazjonalnego. Sama mam mieszkania na wynajem i jak pojawiają się ludzie z dziećmi, informuje  że tylko najem okazjonalny, część już wtedy rezygnuje z ja mam potem spokój. Jeśli się zgadzają umawiam notariusza, mam spokój nigdy mi się podobna akcja nie zdarzyła,moim znajomym co wynajmują także. Te opowieści jak w temacie to już dawno i nieprawda, nie te czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
 

Ale z Ciebie gnida nie człowiek, oczywiście że powinna płacić za mieszkanie ale takie teksty to też dno 

Nie. Dnem jest okradanie kogos. Jak Cie nie stac to nie rob sobie dzieci. Zobowiazania trzeba placic. Zero zrozumienia i akceptacji dla pasozytow i zlodziejstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gon tego swojego ru*hacza do roboty i spłacie dług, a nie się tylko ruc*acie jak króliki i liczycie, że będziecie żyć na cudzym koszt. Ludzkie gnidy, ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie racje...

Idź do właściciela i błagaj o danie czasu na spłatę zadłużenia! Tylko nie podawaj argumentu ciąża i dziecko 2 lata, bo to działa jak płachta na byka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr strangelove
 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Nie mogę wprost uwierzyć że tacy ludzie jak ty żyją w jednym kraju ze mną. Jesteś pasożytem i intelektualnym zerem. Nie wspominam nawet o moralności bo pewnie nie masz pojęcia co to słowo znaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, może was wyrzucić i nie macie prawa nawet tam dłużej przesiadywać, niezależnie od waszej sytuacji, bo umowa o płaceniu to umowa. Możecie mieć za to również problemy prawne. Dzieci nie pomogą. W życiu nie wynajmę mieszkania osobom z bombelkami. Nie zamierzam mieć takiej samej patologii, która nie płaci i liczy na "dej". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli właściciel firmy, niebacznie zatrudniajacy babę, która zaciążyła, ma obowiązek zapewnić jej miejsce pracy, na którym łaskawie zechce coś tam robić, ponosić koszta zastępstwa a później trzymać dla niej stanowisko, to właściwie oczekiwanie, że właściciel mieszkania, też będzie taka gościł za friko, mieści się w tej samej logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
 

Jak narazie to autorka jest kulturalna a patologia to wychodzi głównie z Ciebie, te groźby o panach z Ukrainy to powinny wylądować na komisariacie już teraz 

Halo policja? Proszę przyjechać na kafeterie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Od kiedy to tak łatwo wygrać sprawę o nękanie ?? Nic Pani nie wie i chyba na niczym się nie zna. „Nie łam się autorko”? Przecież autorka kogoś OKRADA! Nie pomyśla Pani, ze dla ktoś to jej to mieszkankę wynajmuje może potrzebować tych pieniędzy na przykład ba malutkie dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Otóż lokator nic nie zrobi, a właściciel może sobie we własnym mieszkaniu zameldować kilka dodatkowych osób. Ja się tak właśnie pozbyłam pasożytów z mojego mieszkania. Upłynął pasożytom termin wypowiedzenia, a oni nadal siedzieli. To zawarłam umowę najmu z trzema osobami i mogły się wprowadzić. Pasożyty same się wyprowadziły po miesiącu imprez. I każdemu polecam taką metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×