Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy właściciel mieszkania może nas wyrzucić jeżeli od 3 miesięcy zalegamy z czynszem, wiem że nie powinniśmy, ale mamy dziecko 2 lata i jestem w ciąży 7 mc

Polecane posty

Gość gosc
 

Jeśli właściciel firmy, niebacznie zatrudniajacy babę, która zaciążyła, ma obowiązek zapewnić jej miejsce pracy, na którym łaskawie zechce coś tam robić, ponosić koszta zastępstwa a później trzymać dla niej stanowisko, to właściwie oczekiwanie, że właściciel mieszkania, też będzie taka gościł za friko, mieści się w tej samej logice.

masz wifi w celi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Otóż lokator nic nie zrobi, a właściciel może sobie we własnym mieszkaniu zameldować kilka dodatkowych osób. Ja się tak właśnie pozbyłam pasożytów z mojego mieszkania. Upłynął pasożytom termin wypowiedzenia, a oni nadal siedzieli. To zawarłam umowę najmu z trzema osobami i mogły się wprowadzić. Pasożyty same się wyprowadziły po miesiącu imprez. I każdemu polecam taką metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

masz wifi w celi?

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ochydnego

Szkoda mi właściciela. Wiesz głupia dziewucho, że w tej chwili to on was utrzymuje a wy się mnożycie jak robactwo? Olałabym prawo i was wywaliła. Nikt nikomu nie ma obowiązku fundować czynszu. Żebyście mieli w umowie oddamy z procentem ale za chwilę kolejny bachor, i z czego oddacie? Będziecie tak mieszkać na jego koszt aż popadnie w ruinę? Na jego miejscu podałabym was do sądu i nie płaciła za nic aż was wywalą. Za wodę, gaz, prąd - niech odetną. Jak można być tak nieodpowiedzialnym! Postaw się na jego miejscu! Chciałabyś płacić za dłużników w swoim domu? Żałować dziecku na dentystę bo musisz opłacić czynsz za dłużników?! Dlaczego nasze prawo broni złodzieji.

Tak jesteś marginesem społecznym - mnożycie się, nie macie za mieszkanie i patrzycie jaby tu mieszkać za darmo. Tak myśli patologia. Dzieci też powinni wam odebrać jak nie macie za co ich utrzymać. Ludzie stają na głowie by z niczym nie zalegać a tacy jak wy już uczą się jedynie kombinować. Inny poprosiłby karki i byście poszli i wrócili z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam własne mieszkanie

Strach teraz komukolwiek wynajmować własne mieszkanie czy dom.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polanegri

Jak się roochac, to wiecie, ale jak iść do pracy i zarobić pieniądze to już nie. Jechać z takimi gnidami, wywalać i tyle. I tak się ciesz, że właściciel cierpliwy i jeszcze nie kopnął was w doope. Mam nadzieję, że dowalą wam takie odsetki, że się nie pozbieracie. A brajany też wam opieka społeczna zabierze, bo nie macie warunków do życia. Taka z Ciebie matka...żal, dzieci skazujesz na patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polanegri

Jak się roochac, to wiecie, ale jak iść do pracy i zarobić pieniądze to już nie. Jechać z takimi gnidami, wywalać i tyle. I tak się ciesz, że właściciel cierpliwy i jeszcze nie kopnął was w doope. Mam nadzieję, że dowalą wam takie odsetki, że się nie pozbieracie. A brajany też wam opieka społeczna zabierze, bo nie macie warunków do życia. Taka z Ciebie matka...żal, dzieci skazujesz na patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

 

 

Po pierwsze Panowie z Ukrainy nie będą na usługi szpetnej wrednej polki za darmo ani za grosze tylko minimum 10 tyś, po drugie to nie jest irak żeby takie coś komuś uszlo na sucho , zwineli by Cię do pie//rdla na 10 lat A po ppwrocie miałabyś tak narobione w papiery że tylko szalej miejskie byś z takim zyciorysem czyścila

Tak sobie myślę, że skoro na właściciela sa sądy to na lokatora też. Jeśli lokator np w sposób rażący nie wypełnia umowy, np dewastacja mieszkania, burdy nocne, narkotyki, dilerka, alkohol itp można w trybie natychmiastowym wyprowadzić lokatora w zgodzie z prawem. Potem niech lokator udowodnia, że właściciel nie miał racji i poda go do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak tak można? To jest zwykła podłość i kradzież, nic więcej. 
Jakie znaczenie ma to, że macie dzieci? Przepraszam, ale Twój wybór, że nie mogąc im zapewnić nawet dachu nad głową się na nie zdecydowałaś.

Szkoda właściciela, on tu jest najbardziej poszkodowany.To, że Wy nie płacicie nie sprawia, że on jest z tego zwolniony.  Wstyd by mi było nawet takie pytanie zadać, to jest dla mnie niepojęte jak można tak postępować. Co za chory kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Nie znam sie na prawie wynajmu w Polsce, ale jak kiedys przyjdxie mi do glowy eynsjac mieszkanie po rodzicach to chyba najpierw zainwestuje w prawnika, zeby mi spisal umowe. W gloeie sie nie miesci, ze ktos moze mieszkac w moim mieszkaniu, nid placoc, tylko dlatego, ze ma potomstwo. I nic im nie zrobisz. Kosmos. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktoś tu napisał, że właściciel jest pewnie bogaty. Moja koleżanka wynajmuje mieszkanie. Jest samotną matką z kredytem, ojciec się zmył za granicę i ślad po niej zaginął. Pracuje na cały etat, ale po opłaceniu wszystkich rachunków zostają jej grosze. Odziedziczyła mieszkanie po babci, które wynajmuje. To naprawdę ratuje ją finansowo. Gdyby ktoś ją tak oszukał to by jej było bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada

Za prad pewnie tez nie placisz, bo masz dziecko i jestes w ciazy. A w sklepie oczekujesz artykulow zywnosciowych z darmo, bo masz dziecko i jestes w ciazy. Roszczenia godne swietej krowy polskiej madki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Za prad pewnie tez nie placisz, bo masz dziecko i jestes w ciazy. A w sklepie oczekujesz artykulow zywnosciowych z darmo, bo masz dziecko i jestes w ciazy. Roszczenia godne swietej krowy polskiej madki.

Nie za darmo. Za uśmiech bombelka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Pasozyty az brak slow. Na szczescie okres ochronny sie zaraz skonczy I wlasciciel wywali ich na zbyty pysk. I przed porodem beda szukac mieszkania lub pod most. Nie mam litosci dla takich cwaniaczkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Droga autorko, czy posiadasz jakieś inne umiejętności poza wystawieniem duupyy? Pasożycie jeebaanyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×