Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszli teściowie traktują moich rodziców jak skąpych dziadów.

Polecane posty

Gość Guest
 

Nie mieszkanie tylko 170 metrowy dom. I jak nie chcesz to nie wierz😉to forum anonimowe więc w jakim celu miałabym kłamać? 

Co do wieku autorki, to wydawało mi się, że pisała, że jest koło 30 stki. Nie chce mi się już czytać od początku, może faktycznie coś pokręciłam. Tak czy inaczej jak sprzedawałam mieszkanie, to były 3 pary ok. 20-25 lat które negocjowały cenę i twierdziły, że wpłacają odrazu gotówkę. Wiec to raczej nic niezwykłego, że młodzi ludzie mają już takie oszczędności 😜 no ale lenie zawsze będą szukać wymowek i wyciągać łapy po nie swoje. 

To, że młodzi ludzie mają gotówkę o niczym nie świadczy. Równie dobrze mogły być to pieniądze pożyczone z banku, bo młodzi wzięli kredyt. I za tym obstawiam. Mieszkania w większości kupuję się za gotówkę, szczególnie z rynku wtórnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To, że młodzi ludzie mają gotówkę o niczym nie świadczy. Równie dobrze mogły być to pieniądze pożyczone z banku, bo młodzi wzięli kredyt. I za tym obstawiam. Mieszkania w większości kupuję się za gotówkę, szczególnie z rynku wtórnego. 

To raczej bez sensu. Wiesz w ogóle na jakich zasadach są przyznawane kredyty mieszkaniowe? Tym wpisem udowodniłas/łeś, że nie masz o tym żadnego pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

pewnie, wszystko można - pod warunkiem że się zmyśla jak Ty i na anonimowym forum odreagowuje zmarnowany potencjał wyceniany przez rynek na 3000 netto 🙂

znamy bajkopisarki takie jak Ty 🙂

A wiesz, że nawet bawi mnie to co piszesz. Bo to tylko swiadczy o tym, że sama gowno masz i nie jesteś w stanie ogarnąć tym swoim małym rozumkiem, że ktoś inny może mieć. Spoko 👍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pomijajac nieletnie prostytutki, osobiscie popieram tych ktorzy WlASNE pieniadze na WLASNE przyjemnosci wydaja. 

Bo Ty masz proste myślenie, zrobić dziecko i nie myśleć co dalej , normalnie jak rodzice 500 + , nirmalny czlowiek ktory sobie robi dzieci chce je wykształcić i coś tam żeby były kimś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A wiesz, że nawet bawi mnie to co piszesz. Bo to tylko swiadczy o tym, że sama gowno masz i nie jesteś w stanie ogarnąć tym swoim małym rozumkiem, że ktoś inny może mieć. Spoko 👍 

 A ja ja popieram bo nie wierzę że wy wszystkie macie po 10 tyś na miesiąc, statystki pokazują że osoby które zarabiają 6 tyś nie stanowią nawet 10 % zarobków w Polsce, a na kafeterii siedzi oczywiście najbogatsza śmietanka (hahhaa) no wybacz kochanie ale ja też tu cuda pisałam mimo że nie do końca jest tak różowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest taka że na kaffe to kazda z was piękna szczupła 20 letnia i bogata, a w prawdziwym życiu stare kaszaloty zarabiające max 4000 netto , ale ego nie pozwala się przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Prawda jest taka że na kaffe to kazda z was piękna szczupła 20 letnia i bogata, a w prawdziwym życiu stare kaszaloty zarabiające max 4000 netto , ale ego nie pozwala się przyznac

Miał i być brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kaffe to sami milionerzy I naukowcy bo najcięższych ścisłych fakultetach xD jak wam nie wstyd takie baje na swój temat pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 A ja ja popieram bo nie wierzę że wy wszystkie macie po 10 tyś na miesiąc, statystki pokazują że osoby które zarabiają 6 tyś nie stanowią nawet 10 % zarobków w Polsce, a na kafeterii siedzi oczywiście najbogatsza śmietanka (hahhaa) no wybacz kochanie ale ja też tu cuda pisałam mimo że nie do końca jest tak różowo 

No widzisz, dlatego oceniasz wszystkich według siebie. Nie musisz mi wierzyć, a ja też nie mam zamiaru Cię przekonywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
 

W Azji rodzice całe życie poświęcają żeby kupić swoim dzieciom mieszkania posłać na jak najlepsze studia , w Polsce jak w lesie tylko życie doczesne i brak myślenia na przyszłość 

Znam przypadek , w Polsce , gdzie matka chodziła w jednej ...ence aby syn skończył studia a teraz on nie chce dać kasy aby przedłużyć „czynsz” na cmentarzu  gdzie grób matki o kolejne 20 lat dla matki i mówi „ trudno niech  skopią jakaś nie dam „.  Warto inwestować w dzieci co ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Na kaffe to sami milionerzy I naukowcy bo najcięższych ścisłych fakultetach xD jak wam nie wstyd takie baje na swój temat pisać 

No akurat jakbyś prześledziła moje wpisy z uwagą, to byś wiedziała, że ani nie jestem milionerką ani naukowcem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Autorko: przede  wszystkim powinnaś się odezwać, a nie siedzieć cicho bo rozmawiają dorośli. Byłaś gospodynią spotkania i mogłaś zadbać aby każdy czuł się dobrze w twoim domu. Nic trudnego było powiedzieć, ze nie oczekujecie wsparcia bo macie swój plan na dorosłe i wspólne życie. Ze rozmowa o tym co kto ma i ile da jest dla was krępująca i raczej przykra i prosisz aby zamknąć temat. 
twoj facet chyba aż tak bardzo nie szaleje na twoim punkcie skoro oczekuje od ciebie „ wiana”. Moim zdaniem powinnaś sprawę postawić jasno : kasy nie bierzecie od jego rodziców by ustrzec was przed sytuacjami które już teraz zapowiadają poważne kłopoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Prawda jest taka że na kaffe to kazda z was piękna szczupła 20 letnia i bogata, a w prawdziwym życiu stare kaszaloty zarabiające max 4000 netto , ale ego nie pozwala się przyznac

Akurat pisałam, że mam więcej niż 20 lat, ale fakt jestem szczupła, czy piękna to nie wiem ale na pewno atrakcyjna. Co do bogactwa ciężko powiedzieć, bo dla każdego bogactwo będzie oznaczać coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Znam przypadek , w Polsce , gdzie matka chodziła w jednej ...ence aby syn skończył studia a teraz on nie chce dać kasy aby przedłużyć „czynsz” na cmentarzu  gdzie grób matki o kolejne 20 lat dla matki i mówi „ trudno niech  skopią jakaś nie dam „.  Warto inwestować w dzieci co ? 

Od kiedy jeden wygodny bydlak świadczy o wszystkich dzieciach? To jak sąsiadka się puszczą to ty też bo kazda baba taka sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Akurat pisałam, że mam więcej niż 20 lat, ale fakt jestem szczupła, czy piękna to nie wiem ale na pewno atrakcyjna. Co do bogactwa ciężko powiedzieć, bo dla każdego bogactwo będzie oznaczać coś innego. 

Atrakcyjna to pojęcie względne byle ruska Cię bije uroda na łeb na szyję, u nich stereotyp jest taki jak w Polsce o Niemkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Akurat pisałam, że mam więcej niż 20 lat, ale fakt jestem szczupła, czy piękna to nie wiem ale na pewno atrakcyjna. Co do bogactwa ciężko powiedzieć, bo dla każdego bogactwo będzie oznaczać coś innego. 

Mówię ogólnie a Ty odpowiadasz na wszystko jakby się tyczylo Ciebie , bez komentarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Akurat pisałam, że mam więcej niż 20 lat, ale fakt jestem szczupła, czy piękna to nie wiem ale na pewno atrakcyjna. Co do bogactwa ciężko powiedzieć, bo dla każdego bogactwo będzie oznaczać coś innego. 

i jeszcze jesteś w manii w związku z dwubiegunówką uzupełnij 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mówię ogólnie a Ty odpowiadasz na wszystko jakby się tyczylo Ciebie , bez komentarza 

Dotyczy, bo wypowiadałas się o społeczności kafeterii a ja jestem jej częścią. Więc moja odpowiedź jest uzasadniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj
 

Od kiedy jeden wygodny bydlak świadczy o wszystkich dzieciach? To jak sąsiadka się puszczą to ty też bo kazda baba taka sama ?

Czytasz wybiórczo czy w kontekście ? Odpowiedz dotyczyła twierdzeniu ze w Azji rodzice pracują aby dzieci miały lepiej wiec podany tutaj przykład dotyczył pracującej matki aby dziecku było lepiej i to nie w Azji a w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Śledzę wątek i nic tylko się cieszyć jakie mamy bogate społeczeństwo w Polsce, każdy od tak, pstrykając palcem, jest w stanie wys rać 100 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

i jeszcze jesteś w manii w związku z dwubiegunówką uzupełnij 😉

Rozumiem, że ten komentarz jest spowodowany zazdrością. Spoko👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Atrakcyjna to pojęcie względne byle ruska Cię bije uroda na łeb na szyję, u nich stereotyp jest taki jak w Polsce o Niemkach

Możliwe i co z tego? Najważniejsze, że jestem atrakcyjna dla swoich bliskich i dla samej siebie. Idąc Twoim tokiem myślenia, to żadna Polka nie jest atrakcyjna, Ty zapewne również😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No i co z tego, że nie odłożyli? Wychowali dobrze swoje dziecko a to jest więcej warte niż jakakolwiek kasa. Ale podejrzewam, że Ty tego i tak nie zrozumiesz...

Tobie praca nad morzem kojarzy się tylko z robieniem lodów? Omg, ale jesteś ograniczona😜

Hhaha 😄

Cudownie ją wychowali  C-U-D-O-W-N-I-E dosłownie. Na zhukahną osóbkę, zalęknioną, która bała się zabrać głosu jako moderatorka dyskusji w swoim własnym mieszkaniu.

Reasumując ani startu materialnego ani pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Śledzę wątek i nic tylko się cieszyć jakie mamy bogate społeczeństwo w Polsce, każdy od tak, pstrykając palcem, jest w stanie wys rać 100 tys. 

a co cię tak szokuje?

cytując oortal ekonomiczny:

"

Rosną oszczędności zgromadzone przez polskie gospodarstwa domowe. Na koniec września było to 1 518,9 mld zł – o 14 mld zł więcej niż kwartał wcześniej.

Depozyty i gotówka

Zdecydowanie najwięcej pieniędzy – 879,7 mld zł – polskie gospodarstwa domowe trzymają na depozytach bieżących i terminowych w bankach i SKOK-ach. Od wielu kwartałów cały czas obserwujemy wzrost wartości środków lokowanych w ten sposób"

Przy czym wiadomo, że oszczędności mają głownie osoby już na rynku ugruntowane jak rodzice autorki (dobra, niby nie mają) i jej być może teściowie, gdyż mieli czas je zgromadzić i pomnożyć. co do młodych dopiero zaczynają poznawać życie są na dorobku, dokształacają się i korzystać z życia i to jest uzasadnione, że oni nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enna

"Skąpstwo też się leczy":

Ale glupota jest niestety nieuleczalna, wiec wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Hhaha 😄

Cudownie ją wychowali  C-U-D-O-W-N-I-E dosłownie. Na zhukahną osóbkę, zalęknioną, która bała się zabrać głosu jako moderatorka dyskusji w swoim własnym mieszkaniu.

Reasumując ani startu materialnego ani pewności siebie.

Rodzice młodych rozmawiali między sobą. Podstawowa zasady dobrego wychowania nie pozwalają wtrącać się do rozmowy. Może zakup poradnik savoir vivre bo masz poważne braki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Rodzice młodych rozmawiali między sobą. Podstawowa zasady dobrego wychowania nie pozwalają wtrącać się do rozmowy. Może zakup poradnik savoir vivre bo masz poważne braki. 

To raczej Ty zakup, bo rozmawiali o NICH w ich domu tak jakby byli ubezwłasnowolnieni i nieobecni. Także już szukaj na allegro i wróć do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To raczej Ty zakup, bo rozmawiali o NICH w ich domu tak jakby byli ubezwłasnowolnieni i nieobecni. Także już szukaj na allegro i wróć do tematu.

No i co z tego że o nich i u nich? Co ma piernik do wiatraka. Serio jesteś taka tępa? Bo aż mi ciężko uwierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No normalnie Polacy to milionerzy już są xD szkoda że niemiecki region Bawaria jest bogatszy niż cała Polska a z waszego gadania wynika ze zarabiacie więcej od przeciętnego Niemca, kafeteria to perpetum mobile xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No i co z tego że o nich i u nich? Co ma piernik do wiatraka. Serio jesteś taka tępa? Bo aż mi ciężko uwierzyć. 

Typowy poziom kafeterii, muszą się zaraz jakieś walniete znaleźć które się będą od tepych wyzywać xD poziom tych " bogaczek" wychodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×