Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tasiaa

Ciąża i zero prywatności w domu

Polecane posty

Gość gość
 

Haha pani na wlosciach, o dwoch wejściach osobnej toalecie oraz kuchni. I przynajmniej zamiast dawać za wynajem w spokoju można było ta kasę odłożyć. Ale lepiej dac komuś zarobić.

Odłożyć szybciej kasę kosztem własnej godności. Nisko się wyceceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Odłożyć szybciej kasę kosztem własnej godności. Nisko się wyceceniasz.

Co ty chcesz, miała warunki godne królowej, nawet własny kibel jej wydzielili 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Lepszy kredyt na 30 lat, wieśniareczko, niż robienie za popychadło u teściowej przez kilka lat, a potem wysłuchiwanie do końca życia, jak to wam pomogła. Niektórzy mają na tyle honoru, że nie chcą nikomu niczego zawdzięczać. Jeszcze odpracujesz ten dług u teściów podcierając im tyłki na starość. 

No tak, pomoc starszym osobom to dla niektórych kara. Tak to wyglada, KTO PODA TA SZKLANKE WODY NA STAROŚĆ.  Obyś trafiła na takie dzieci, co ci Dupy Nie umyja tylko od razu do domu starców. Współczuję rodzicom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Lepszy kredyt na 30 lat, wieśniareczko, niż robienie za popychadło u teściowej przez kilka lat, a potem wysłuchiwanie do końca życia, jak to wam pomogła. Niektórzy mają na tyle honoru, że nie chcą nikomu niczego zawdzięczać. Jeszcze odpracujesz ten dług u teściów podcierając im tyłki na starość. 

No tak, pomoc starszym osobom to dla niektórych kara. Tak to wyglada, KTO PODA TA SZKLANKE WODY NA STAROŚĆ.  Obyś trafiła na takie dzieci, co ci Dupy Nie umyja tylko od razu do domu starców. Współczuję rodzicom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaa
 

Niestety, jak sie mieszka u kogos za darmo, to trzeba sie przystosowac. Mozna oczywiscie poprosic o przestrzeganie sfery prywatnej we "wlasnym" pokoju, ale na dluzsza mete spokoju tam nie bedzie, jedynie obustronna frustracja.

Kto powiedział że mieszkamy za darmo? Dokładamy się jak wszyscy i płacimy rachunki. Tak właśnie chodzi o tylko prywatność w pokoju a reszta domu to już mnie nie interesuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No tak, pomoc starszym osobom to dla niektórych kara. Tak to wyglada, KTO PODA TA SZKLANKE WODY NA STAROŚĆ.  Obyś trafiła na takie dzieci, co ci Dupy Nie umyja tylko od razu do domu starców. Współczuję rodzicom 😉

Ja współczuję twoim teściom, że na nich tyle czasu pasożytowałaś. Że też niektórzy sobie biorą taki garb na plecy na starość. Nic tylko współczuć im dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123
 

Kto powiedział że mieszkamy za darmo? Dokładamy się jak wszyscy i płacimy rachunki. Tak właśnie chodzi o tylko prywatność w pokoju a reszta domu to już mnie nie interesuje 

To zalozcie sobie zamek i zamykajcie sie i tyle...powiesz, ze w czasie pologu chcesz uniknac stresu, ze ci ktos wejdzie do pokoju jak bedziesz wietrzyc krocze lub popekane brodawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

Jak Ty się roochalas u teściowej w chałupie i ona tego musiała słuchać, bo pasozytujesz u niej, to było ok? Ciesz się, że w ogóle cię tam za darmo trzymają, a nie jeszcze narzekasz i warunki stawiasz. Swoją drogą nieudacznik z ciebie i twojego chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia
 

To zalozcie sobie zamek i zamykajcie sie i tyle...powiesz, ze w czasie pologu chcesz uniknac stresu, ze ci ktos wejdzie do pokoju jak bedziesz wietrzyc krocze lub popekane brodawki. 

Zaj/ebiste warunki do połogu i dla niemowlaka. Niektórym to chyba wystarczy szałas w lesie i się biorą za robienie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia
 

Jak Ty się roochalas u teściowej w chałupie i ona tego musiała słuchać, bo pasozytujesz u niej, to było ok? Ciesz się, że w ogóle cię tam za darmo trzymają, a nie jeszcze narzekasz i warunki stawiasz. Swoją drogą nieudacznik z ciebie i twojego chlopa

jeszcze łaskę robi, że się do rachunków dokłada i wymagania stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Wyprowadzka nie wchodzi w grę. Ponieważ mamy się budować i dzięki temu będzie nam lepiej i szybciej skończyć budowę, poza tym rodzice męża mają zdanie po co mamy płacić za mieszkanie parę tysięcy. Tutaj gdzie mieszkamy mamy pokój urządzony wszystko nowe. 

Skoro będzie wam LEPIEJ tymczasowo u Teściowej i szybciej skończycie budowę, a ponadto ważne jest zdanie rodziców męża, to po co narzekasz. Albo chcesz mieć lepiej, taniej i słuchasz zdania teściów, albo masz gorzej, drożej i po swojemu. Innej alternatywy nie masz. Nie jesteś u siebie, więc musisz dostosować się. Jedno co możesz zrobić, to wstaw zamek w drzwiach własnego pokoju i zamykaj się, chyba że boisz się co "teśćie" powiedzą, olaboga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Skoro będzie wam LEPIEJ tymczasowo u Teściowej i szybciej skończycie budowę, a ponadto ważne jest zdanie rodziców męża, to po co narzekasz. Albo chcesz mieć lepiej, taniej i słuchasz zdania teściów, albo masz gorzej, drożej i po swojemu. Innej alternatywy nie masz. Nie jesteś u siebie, więc musisz dostosować się. Jedno co możesz zrobić, to wstaw zamek w drzwiach własnego pokoju i zamykaj się, chyba że boisz się co "teśćie" powiedzą, olaboga!

👏👏👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

Kochana Tasiuu.Jestes w bardzo dobrej sytuacji.Spodziewasz sie dziecka,które jest zawsze darem.Zobaczysz,jak to pięknie urodzic dziecko ,ktore jest częścią Ciebie i Twego męza.Dziecko nadaje inny sens życiu,jest pięknie móc je kochać,opiekoac się nim,patrzec jakie jest piękne i slodkie po kąpieli i kiedy śpi.Ty nauczysz je dużo ,ale ono nauczy cie jeszcze więcej.Nie martw sie na zapas.Kochaj je nawet jeżeli urodzi się chore i kochaj bardzo siebie i każdego człowieka, bo Bóg każdego chcial na tym Swiecie. W tym czasie pomoc teściowej i innych ludzi będzie bardzo potrzebna.Mysl tylko dobrze o każdym,nie psuj sobie życia zlymi myślami.A za pare lat bedziesz juz na swoim i staraj się w kazdej sytuacji o dialog z innymi, żeby widzieć daną sytuację z punktu widzenia innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież to przede wszystkim mega upokarzające, każdy będzie oglądać twoje rozwalone krocze i pogryzione piersi, pokrwawiona bieliznę itp. ten twoj chłop to sknera, ciekawe jakby sam miał być tak poniżany jak ty, to nadal by był taki anty wyprowadzce...łatwo mu mówić, bo to ty będziesz traktowana jak ścierwo, nie on. Wstyd, żeby w takich warunkach mieszkać po porodzie w tych czasach. Niech jeszcze sąsiadom kamere mąż zamontuje, żeby mieli wizję 24 na dobę jak odpadają ci strupy z psiochy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Az się wierzyć nie chce, że to kobiety tak piszą, tyle jadu to chyba nawet żmije nie mają   Pani autorka też niezła, sama będzie mamą a inne dzieci nazywa bachorami.  Czy znikła umiejętność normalnej rozmowy?Nie umiecie doradzić, tylko chwalić się, że wam lepiej?

Odpowiadając Autorce- najprostsza rozmowa, że chcesz więcej prywatności, że chociaż lubisz dzieci, to jednak cię męczą, gdy tak biegają po calym domu. Jeśli nic nie da, wysłać męża, niech on to załatwi, żeby zagwarantować ci spokój. Jesteś w ciąży, niech się o Ciebie troszczy. Trochę w tym domu pomieszkasz, warto się postarać, żeby Wasze stosunki z rodziną były dobre. Czasem się nie da, ale to chyba nie ten przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No tak, pomoc starszym osobom to dla niektórych kara. Tak to wyglada, KTO PODA TA SZKLANKE WODY NA STAROŚĆ.  Obyś trafiła na takie dzieci, co ci Dupy Nie umyja tylko od razu do domu starców. Współczuję rodzicom 😉

Na dom starców sobie odłożę, zresztą w cywilizowanych krajach jest dobra opieka nad seniorami. Mojego dziecka nie będę tym obarczać. A ty będziesz słuchała wyzwisk teściowej podczas zmieniania jej pampersa. Za te wszystkie lata pasożytowania na niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaek

 

 

Jak Ty się roochalas u teściowej w chałupie i ona tego musiała słuchać, bo pasozytujesz u niej, to było ok? Ciesz się, że w ogóle cię tam za darmo trzymają, a nie jeszcze narzekasz i warunki stawiasz. Swoją drogą nieudacznik z ciebie i twojego chlopa

Ludzie wstyd że takie komentarze wypisujecie. I pomyśleć że to mogą byc kobiety które mają dzieci lub są w podobnej sytuacji albo były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 

Ludzie wstyd że takie komentarze wypisujecie. I pomyśleć że to mogą byc kobiety które mają dzieci lub są w podobnej sytuacji albo były 

prawdę jej napisała, może ordynarnie, ale jednak - prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może ty się pochwal swoim życiem wspaniałym chętnie posłuchamy bo najwięcej złych komentarzy wychodzi od takich właśnie ludzi co mają jeszcze gorzej i zazdroszczą 😂

Ja się mogę pochwalić, bo nigdy ani moim rodzicom ani teściom nie siedziałam na głowie. I tak, uważam, że skoro autorka wprowadziła się do kogoś to ma się zamknąć i przestać stwaiac warunki, bo nie jest u siebie. A teściowa w swoim domu może robić co jej się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleke
 

prawdę jej napisała, może ordynarnie, ale jednak - prawdę

Prawdę? Ale chyba nie napisała tego bo chciała uszylec takie słowa może i wie że to nie było najlepsze rozwiązanie zamieszkać z TEŚCIAMI ale czasami są różne sytuacje w życiu. A pomoc rodziców jest też ważna i nie jeden chciałby ją otrzymać. Sęk w tym że chodzi o prywatność w domu o to żeby dobrze czuła się po porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaqa

Wiec co mam zrobić? Powiedzieć mężowi? Że się wyporwadzamy, wrzuciliśmy trochę pomiędzy w remont pokoju wszystko gotowe dla dziecka i teraz Wyprowadzka? On uda to w żart i nie będzie chciał. Więc co mam zabrać dziecko i wrócić do swojego rodzinnego domu tam gdzie mieszkałam przed ślubem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaqa

Wiec co mam zrobić? Powiedzieć mężowi? Że się wyporwadzamy, wrzuciliśmy trochę pomiędzy w remont pokoju wszystko gotowe dla dziecka i teraz Wyprowadzka? On uda to w żart i nie będzie chciał. Więc co mam zabrać dziecko i wrócić do swojego rodzinnego domu tam gdzie mieszkałam przed ślubem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaa
 

Ja się mogę pochwalić, bo nigdy ani moim rodzicom ani teściom nie siedziałam na głowie. I tak, uważam, że skoro autorka wprowadziła się do kogoś to ma się zamknąć i przestać stwaiac warunki, bo nie jest u siebie. A teściowa w swoim domu może robić co jej się podoba. 

Tesciowa nie jest u siebie w domu tylko u swojej teściowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaa

Wiec co mam zrobić? Powiedzieć mężowi? Że się wyporwadzamy, wrzuciliśmy trochę pomiędzy w remont pokoju wszystko gotowe dla dziecka i teraz Wyprowadzka? On uda to w żart i nie będzie chciał. Więc co mam zabrać dziecko i wrócić do swojego rodzinnego domu tam gdzie mieszkałam przed ślubem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Prawdę? Ale chyba nie napisała tego bo chciała uszylec takie słowa może i wie że to nie było najlepsze rozwiązanie zamieszkać z TEŚCIAMI ale czasami są różne sytuacje w życiu. A pomoc rodziców jest też ważna i nie jeden chciałby ją otrzymać. Sęk w tym że chodzi o prywatność w domu o to żeby dobrze czuła się po porodzie 

czyli jesteś zwolenniczką mówienia ludziom tylko tego, co chcą usłyszeć? jak już miała tyle szczęścia, że teściowie chcą jej pomóc, to niech siedzi cicho, a nie stawia warunki. Zawsze może się wyprowadzić jak się tam źle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jedziecie po autorce, a ja uwazam, ze sa dwie strony medalu. 
ok, mieszka w domu tesciow w pokoju. Ja bym tak nie mogla, w zyciu, wynajelabym kawalerke, kosztem dluzszej budowy domu. Ale jest jak jest. 
mieszkanie tesciow , ale chyba syn i synowa nie zmusili ich do wydzielenia pokoju i grozbami wymusili, ze sie wprowadza. Tesciowie zaproponowali, to tez niech sie zastanowia, jak sie zachowac, zeby wszystkim zylo sie jako tako przyjemnie. Serio to taki problem, wzajemna zyczliwosc? 
trzecia rzecz, to dzieci tez trzeba nauczyc, ze nie wchodzi sie do czyjegos pokoju bez pukania, jak bydlo. Troche kultury!

poza tym autorko, niech twoj maz porozmawia z rodzina, to jego rodzice i siostra. 
nie chcecie sie wyprowadzic, co szczerze polecam, to zaloz zamek i klucz i juz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Wiec co mam zrobić? Powiedzieć mężowi? Że się wyporwadzamy, wrzuciliśmy trochę pomiędzy w remont pokoju wszystko gotowe dla dziecka i teraz Wyprowadzka? On uda to w żart i nie będzie chciał. Więc co mam zabrać dziecko i wrócić do swojego rodzinnego domu tam gdzie mieszkałam przed ślubem... 

dokładnie tak, jak chcesz to umiesz ruszyć głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 


nie chcecie sie wyprowadzic, co szczerze polecam, to zaloz zamek i klucz i juz. 

niech zasunie kotarę i ogłosi niepodległość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaaaa
 

Jedziecie po autorce, a ja uwazam, ze sa dwie strony medalu. 
ok, mieszka w domu tesciow w pokoju. Ja bym tak nie mogla, w zyciu, wynajelabym kawalerke, kosztem dluzszej budowy domu. Ale jest jak jest. 
mieszkanie tesciow , ale chyba syn i synowa nie zmusili ich do wydzielenia pokoju i grozbami wymusili, ze sie wprowadza. Tesciowie zaproponowali, to tez niech sie zastanowia, jak sie zachowac, zeby wszystkim zylo sie jako tako przyjemnie. Serio to taki problem, wzajemna zyczliwosc? 
trzecia rzecz, to dzieci tez trzeba nauczyc, ze nie wchodzi sie do czyjegos pokoju bez pukania, jak bydlo. Troche kultury!

poza tym autorko, niech twoj maz porozmawia z rodzina, to jego rodzice i siostra. 
nie chcecie sie wyprowadzic, co szczerze polecam, to zaloz zamek i klucz i juz. 

No właśnie mi chodzi tylko o jaką taką prywatność bo to że zamieszkałam tutaj nie oznacza że nie powinnam jej mieć. Sama moja tesciowa nie jest u siebie w domu tylko u swojego męża i też mieszka ze swoją teściowa. Założę klucz i tak zrobię, powiem mężowi a jeśli on tego nie zrobi to sama to zrobię. Ciekawe co wtedy sobie pomyślą teściowa i reszta rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

No właśnie mi chodzi tylko o jaką taką prywatność bo to że zamieszkałam tutaj nie oznacza że nie powinnam jej mieć. Sama moja tesciowa nie jest u siebie w domu tylko u swojego męża i też mieszka ze swoją teściowa. Założę klucz i tak zrobię, powiem mężowi a jeśli on tego nie zrobi to sama to zrobię. Ciekawe co wtedy sobie pomyślą teściowa i reszta rodziny. 

Mam nadzieję, że cię stamtąd eskortuje policja 🤣 przyszła do domu obca baba i myśli, że będzie zamki zakładać, bo nogi rozłożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×