Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszłyjurysta

Mam wstydliwe fantazje

Polecane posty

Gość Przyszłyjurysta

Witam drogie Panie. 

Mam 25 lat, do tej pory zdarzyło mi się,, kochać '' z trzema kobietami. Jednak żadnej nie przyznałem się do końca, co mi chodzi po głowie. 

Mianowicie mam dość perwersyjną fantazję seksualną. 

Chciałbym zostać ostro potraktowany przez partnerkę. Moja ulubiona scena w głowie przedstawia się następująco :

Kobieta odgrywa rolę policjantki. Ja miałbym odgrywać rolę zatrzymanego za pobieranie pieniędzy za usługi seksualne (wiem, że oddawanie się za pieniądze samo w sobie nie jest karalne, ale to w tym momencie nieważne). 

,, Policjantka '' miałaby udawać potencjalną zainteresowaną klientkę. 

W momencie podawania przeze mnie ceny miałaby sięgnąć do kieszeni i wyciągnąć kajdanki /sznurek i obezwładnic mnie. 

Stawiałbym jakiś opór pozorowany, ale koniec końców leżałbym obezwladniony. 

Wtedy kobieta powiedziałaby mi szeptem :,, Teraz będę mieć Cię za darmo s**o '', po czym zaprowadziłaby mnie z jednego pomieszczenia do drugiego i rzuciła na łóżko.

Następnie ściągnęłaby mi spodnie, gacie, skarpetki. 

Następnie poluzowałaby mi ręce i w tym momencie rzuciłbym się do ucieczki. 

Po 30 /40 sekundach zostałbym złapany, a następnie obezwladniony z agresją i zmuszony do przeproszenia za próbę ucieczki. 

Następnie ponownie zostałbym zaprowadzony do tego samego pomieszczenia, tym razem już posłusznie bym zdjął koszulkę. 

Będąc gołym, zostałbym zmuszony do całowania stóp i wylizania muszelki, mając wciąż związane ręce. 

To byłaby gra wstępna. 

Później nastąpiłoby przejście do normalnego seksu. 

Czy Waszym zdaniem jestem zbyt perwersyjny? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale zważ że większość kobiet w łóżku woli dominację w drugą stronę choć nie tak wymyślną. To raczej do realizacji zostaw na czas kiedy będziesz mieć stała partnerkę która dla Ciebie to zrobi. Chociaż tego ganiania sobie nie wyobrażam. Ale fakt że coraz więcej facetów chce być zdominowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły Jurysta

W drugą stronę też może być. 

A co do tych tendencji to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
 

W drugą stronę też może być. 

A co do tych tendencji to prawda. 

Fajnie gdybyś teraz spotkał kogoś takiego z kim mógłbyś realizować swoje fantazje i pragnienia, by poczuć ten prawdziwy smak. Tylko wtedy dowiesz się, czy to naprawdę Ciebie kręci. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna fantazja, żadna tam perwera. Perwera to jest słowo "muszelka"😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjs

Onkosfera kurczę powiedz wytłumacz swoje pobudki by w nicku użyć czlona onko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Onkosfera kurczę powiedz wytłumacz swoje pobudki by w nicku użyć czlona onko?

Przypadek. Nick jest z bardzo dawnych czasów. Używam go gdy chcę być całkowicie anonimowa. Nic się w nim nie ma wiązać ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Fajna fantazja, żadna tam perwera. Perwera to jest słowo "muszelka"😎

 Masz muszelkę czy myszkę z futerkiem ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Lubię zdominować kobietę , ale też chętnie dam się obsikać i przyjąć kupkę  od pani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Witam drogie Panie. 

Mam 25 lat, do tej pory zdarzyło mi się,, kochać '' z trzema kobietami. Jednak żadnej nie przyznałem się do końca, co mi chodzi po głowie. 

Mianowicie mam dość perwersyjną fantazję seksualną. 

Chciałbym zostać ostro potraktowany przez partnerkę. Moja ulubiona scena w głowie przedstawia się następująco :

Kobieta odgrywa rolę policjantki. Ja miałbym odgrywać rolę zatrzymanego za pobieranie pieniędzy za usługi seksualne (wiem, że oddawanie się za pieniądze samo w sobie nie jest karalne, ale to w tym momencie nieważne). 

,, Policjantka '' miałaby udawać potencjalną zainteresowaną klientkę. 

W momencie podawania przeze mnie ceny miałaby sięgnąć do kieszeni i wyciągnąć kajdanki /sznurek i obezwładnic mnie. 

Stawiałbym jakiś opór pozorowany, ale koniec końców leżałbym obezwladniony. 

Wtedy kobieta powiedziałaby mi szeptem :,, Teraz będę mieć Cię za darmo s**o '', po czym zaprowadziłaby mnie z jednego pomieszczenia do drugiego i rzuciła na łóżko.

Następnie ściągnęłaby mi spodnie, gacie, skarpetki. 

Następnie poluzowałaby mi ręce i w tym momencie rzuciłbym się do ucieczki. 

Po 30 /40 sekundach zostałbym złapany, a następnie obezwladniony z agresją i zmuszony do przeproszenia za próbę ucieczki. 

Następnie ponownie zostałbym zaprowadzony do tego samego pomieszczenia, tym razem już posłusznie bym zdjął koszulkę. 

Będąc gołym, zostałbym zmuszony do całowania stóp i wylizania muszelki, mając wciąż związane ręce. 

To byłaby gra wstępna. 

Później nastąpiłoby przejście do normalnego seksu. 

Czy Waszym zdaniem jestem zbyt perwersyjny? 

 

To normalna fantazja. Lekka perwersja byłaby gdybyś chciał żeby wygrzmociła cię policyjną pałą w zadek, a drugą  ręką waliłby ci konia. Na koniec kazałaby ci zlizać całą sper/mę ze swojej dłoni  i oblizać tę pałę, którą cię penetrowała w anal. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Fajna fantazja, żadna tam perwera. Perwera to jest słowo "muszelka"😎

Faceci, który używają słowa "muszelka" to artyści abstrakcjoniści. Szanujmy ich punkt widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceci, który używają słowa "muszelka" to artyści abstrakcjoniści. Szanujmy ich punkt widzenia. 

Ekhem, ale Autor to nie artysta, tylko jurysta... nie godzi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem ze tymi gaciami i skarpetkami ma cię zakneblować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły Jurysta
 

Ekhem, ale Autor to nie artysta, tylko jurysta... nie godzi się...

Chciałem użyć niezbyt wulgarnego słowa po prostu :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałem użyć niezbyt wulgarnego słowa po prostu :P. 

Dobra, dobra. Do tej fantazji pasuje jak pięść do nosa. Tu może być wulgarnie. Ta policjantka na pewno by się z Tobą nie patyczkowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły Jurysta
 

Dobra, dobra. Do tej fantazji pasuje jak pięść do nosa. Tu może być wulgarnie. Ta policjantka na pewno by się z Tobą nie patyczkowala

 

 

Masz rację 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee to dosyć mało wymagająca zachcianka i to bez obrzydliwości, sądziłem że coś gorszego. Chyba 100% prostytutek się na to zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nieee to dosyć mało wymagająca zachcianka i to bez obrzydliwości, sądziłem że coś gorszego. Chyba 100% prostytutek się na to zgodzi.

O, a jakie obrzydliwości powinna zawierać prawdziwie perwersyjna fantazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a po co obrzydliwości ?

Trochę dominacji jest fajnym urozmaiceniem. Ja lubię swojego przywiązać z rozkrzyżowanymi rekami i nogami, siąść okrakiem i drażnić wilgotną cipką, ale bez wpuszczenia go do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×