Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

18 t c twardnieje brzuch, czy to normalne?

Polecane posty

Gość Gość

Tu autorka dodzwoniłam sie, moge podjechać. Po 15 tej powinnam już wiedzieć. Dam pózniej znać może komuś sie przyda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tu autorka dodzwoniłam sie, moge podjechać. Po 15 tej powinnam już wiedzieć. Dam pózniej znać może komuś sie przyda. 

Wiem że łatwo powiedzieć, ale spróbuj się nie denerwować, bo to równie dobrze może być od tego, tak jak u mnie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wiem że łatwo powiedzieć, ale spróbuj się nie denerwować, bo to równie dobrze może być od tego, tak jak u mnie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 Co bierzecie na braki magnezu. Ja cosziennie biore witaminy dla ciezarnyxh ale moze powinnam zwiekszyc picie mleka albo jesc wiecej bananow

Nie wiem jakie konkretnie bierzesz witaminy, ale większość tych zestawów ma malutko magnezu, do tego bardzo słabo przyswajalne formy, bo te ciazowe witaminy skupiają się (słusznie) głównie na dha, wit D, jodzie, kwasie foliowym i zelazie. Kup sobie coś np. z mleczanem magnezu albo cytrynianem, najlepiej lek a nie suplement. Jeżeli jedna tabletka ma ok. 50mg jonów magnezu, to spokojnie możesz brać 3 razy dziennie po 2 tabletki, popijając dużą ilością wody. Tak mi zalecali lekarze mówiac że magnez ciężko przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu autorka, byłam u gin. Miałam usg i wszystko ok z dzidziusiem. Pytała czy biorę magnez, powiedziałam, ze nie. Na twardniejący brzuch dostałam asparagin 3x1 i w razie bólu nospa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tu autorka, byłam u gin. Miałam usg i wszystko ok z dzidziusiem. Pytała czy biorę magnez, powiedziałam, ze nie. Na twardniejący brzuch dostałam asparagin 3x1 i w razie bólu nospa. 

Jeszcze dodam, ze lekarka badała ręcznie i mówiła, ze szyjka trzyma. Pytała czy czuje ruchy (18 tc) ja jeszcze nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×