Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego faceci po 40 tak staro wyglądają?

Polecane posty

Gość Gość

Założyłam konto na portalu i umówiłam się już z 3 facetami po 40. Masakra wyglądali jak 50 letnie staruch.

Co z wami faceci dlaczego tak się szybko starzejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmyj makijaż to pogadamy o urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też umówiłam się z facetem 43 lat, a wyglądał koszmar. Teraz spotykam się z facetami tylko do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie wszyscy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Założyłam konto na portalu i umówiłam się już z 3 facetami po 40. Masakra wyglądali jak 50 letnie staruch.

Co z wami faceci dlaczego tak się szybko starzejecie?

Piją piwsko, nie ruszają się prawie wcale, używki, kawa, raczej brak aktywności fizycznej przeważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Ja też umówiłam się z facetem 43 lat, a wyglądał koszmar. Teraz spotykam się z facetami tylko do 40.

a Twój wiek to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Piją piwsko, nie ruszają się prawie wcale, używki, kawa, raczej brak aktywności fizycznej przeważa.

Ale to jest straszne, ja chciałabym poznać starszego faceta. Ale ci 3 to jakiś koszmar był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Ale to jest straszne, ja chciałabym poznać starszego faceta. Ale ci 3 to jakiś koszmar był

mnie byś nie poznała, że wgl mogę mieć 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość facetów zwłaszcza po 40 jest nie zadbanych, może z 20% jest w miarę ale reszta to masakra. Pojeździj komunikacją to naoglądasz się tych flejtuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

faceci po 40 są już w większości siwi, z brzuchami. Natomiast kobitki włosy ufarbowane, fitness lub joga.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to pokolenie co im się należy ale młodzi są coraz przystojniejsi dbają o strój, uczesanie, sylwetkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

faceci po 40 są już w większości siwi, z brzuchami. Natomiast kobitki włosy ufarbowane, fitness lub joga.

 

 

Faceci nie dbają o siebie, po 40 często zawał. Ubrać się nie potrafią, brudne kurtki często rozdarte.

Nigdy nie widziałam kobiety bardzo zaniedbanej natomiast często widzę facetów bardzo zaniedbanych, praktycznie meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio na przystanku zaczepiał mnie facet, myślałam, że to stary gość po 50. A on mi mówi, że ma 45 lat, myślałam, że padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Wierzcie czy nie ale sporo facetow po 40 którzy na necie odejmują sobie wiek np. ma 45 lat a podaje w danych że ma 35 , jest to czesto spotykane a wy sie dziwicie co tak stary wygląda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 26 lat i spotykam się z 41 latkiem i nie narzekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Większość facetów zwłaszcza po 40 jest nie zadbanych, może z 20% jest w miarę ale reszta to masakra. Pojeździj komunikacją to naoglądasz się tych flejtuchów

No ale kto jeździ komunikacja. Biedota. Zarówno oglądani jak i oglądający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wierzcie czy nie ale sporo facetow po 40 którzy na necie odejmują sobie wiek np. ma 45 lat a podaje w danych że ma 35 , jest to czesto spotykane a wy sie dziwicie co tak stary wygląda hehe

To prawda, albo dają zdjęcie sprzed 10 lat i później na randce zjawia się staruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam 26 lat i spotykam się z 41 latkiem i nie narzekam. 

albo jesteś gruba i brzydka, albo trafiłaś na rzadki okaz faceta po 40 który jest w miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

bo są starzy to jak mają wyglądać 😄 ?

 

40 lat to nie jest stary wiek, ale to prawda, że faceci po 40 się bardo zapuszczają i brzusznie i wyglądowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

🙂 okaz, to mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja spotkałam tylko dwóch po 40, którzy z wyglądu mi sie spodobali. To takich tuż po 40... 41-42 lata. Później to juz kompletne blazy się robią... Albo grube albo wysuszone. Ble 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nigdy nie widziałam kobiety bardzo zaniedbanej natomiast często widzę facetów bardzo zaniedbanych, praktycznie meneli.

Zgadza się, faceci czasami to tragedia, smród, brud - po prostu nie potrafią zadbać o siebie.

Częściej też popełniają samobójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

albo jesteś gruba i brzydka, albo trafiłaś na rzadki okaz faceta po 40 który jest w miarę

U mnie q pracy jest kilkunastu takich, a w biurowcu to już w ogóle dużo. Albo obracacie się w złym towarzystwie albo mieszkacie w dziwnych miejscach. Nawet gościu który mi.mieszkanie wynajmuje jest bardzo zadbany a jest po 50.

Jestem szczupła i zgrabna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja spotkałam tylko dwóch po 40, którzy z wyglądu mi sie spodobali. To takich tuż po 40... 41-42 lata. Później to juz kompletne blazy się robią... Albo grube albo wysuszone. Ble 

Dokładnie, i jak tu 30 parolatka ma się spotykać z facetem po 40. Jak większość wygląda staro, jakby z ojcem się spotykać. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

U mnie q pracy jest kilkunastu takich, a w biurowcu to już w ogóle dużo. Albo obracacie się w złym towarzystwie albo mieszkacie w dziwnych miejscach. Nawet gościu który mi.mieszkanie wynajmuje jest bardzo zadbany a jest po 50.

Jestem szczupła i zgrabna. 

Jakbyś była szczupła i ładna to mogłabyś poznać i młodszego, a nie w wieku 26 lat spotykać się z staruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie za milion punktów. Jak to się stało że Ci zaniedbani faceci po 40 są zazwyczaj zonaci, mają dzieci rodziny a wy takie super extra musicie szukać miłości po internetach będąc bezwiednie w międzyczasie materacem do r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jakbyś była szczupła i ładna to mogłabyś poznać i młodszego, a nie w wieku 26 lat spotykać się z staruchem

Pozwól, że będę się spotykała z kim będę chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pytanie za milion punktów. Jak to się stało że Ci zaniedbani faceci po 40 są zazwyczaj zonaci, mają dzieci rodziny a wy takie super extra musicie szukać miłości po internetach będąc bezwiednie w międzyczasie materacem do r.

Bo o nich dbają żony, a ci starzy kawalerowie po 40 to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pozwól, że będę się spotykała z kim będę chciała. 

Jak ci pasuje 15 lat starszy staruch. To niezłą desperatką jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak ci pasuje 15 lat starszy staruch. To niezłą desperatką jesteś

Może to sponsor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×