Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia

Sex w innych miejscach

Polecane posty

Gość Misia

Gdzie najbardziej lubicie uprawiać sex oprócz tradycyjnie w łóżku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Pamiętam, że jeden z najlepszych stosunków, które odbyłem do tej pory miał miejsce w łazience na studniówce. Dziewczyna, która wtedy ze mną to zrobiła nawet nie przyszła ze mną w parze  😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja bardzo lubię kiedy mój mąż niespodziewanie zainicjuje zbliżenie np w kuchni lub salonie ale oprócz tego to pod namiotem i w aucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymalny

Wracając z klubu gdzieś w uliczce, na klatce schodowej, czasem w windzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W aucie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta

Ja nigdy poza łóżkiem nie próbowałam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Łąka. Trawa pod tyłkiem, to jest to. Wysoka.

 dżdżownica może wpełznąć w pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W samochodzie, w lesie, łazience u koleżanki na 18, w toalecie w kinie, na schodach, w jeziorze, namiocie, a i prysznic,wanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek26

Ja polecam przymierzalnie, auto 🙂 chętnie popisze priv dziewczyny theppiotrexx@o2.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska
 

W samochodzie, w lesie, łazience u koleżanki na 18, w toalecie w kinie, na schodach, w jeziorze, namiocie, a i prysznic,wanna

A czy w jeziorze jest bezpiecznie pod względem higienicznym bo chciałam spróbować ale właśnie nwm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 W lesie od tyłu patrząc czy nikt nie idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tradycyjnie uprawiam seks na polu razem z burakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
 

Ja polecam przymierzalnie, auto 🙂 chętnie popisze priv dziewczyny theppiotrexx@o2.pl 🙂

Ja się w przymierzalni stresuję, że ktoś usłyszy lub wejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek26
 

Ja się w przymierzalni stresuję, że ktoś usłyszy lub wejdzie 

Lola ale to wybieram taka ostatnia jak jest mało ludzi na końcu korytarza 🙂 popiszesz priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 dżdżownica może wpełznąć w pupe

Bez obaw. Nigdy nic mi nie wpelzlo, co nie powinno.

 

 

Ja to tradycyjnie uprawiam seks na polu razem z burakami

Dobrze, że przypomniałes. Wtedy plony są wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Kiedyś w liceum na rozpoczęciu roku kiedy był apel poszłam z chłopakiem do łazienki na końcu szkoły i wiadomo co było dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

A czy w jeziorze jest bezpiecznie pod względem higienicznym bo chciałam spróbować ale właśnie nwm? 

Mi akurat nic się nie przytrafiło,teraz wiem że to nie do końca było higieniczne,ale co przeżyłam to moje, nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Najlepszy sex tylko i wyłącznie w lesie od tyły albo w parku na ławce oczywiście jak nikogo do około nie ma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
 

Najlepszy sex tylko i wyłącznie w lesie od tyły albo w parku na ławce oczywiście jak nikogo do około nie ma

 

 Kobiety najlepiej smakują od tyłu , obojętne czy w dupcie czy cipkę . no i ten widok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

super jest w plenerze. Najpierw tylko pochylenie np. przy drzewie, opuszczenie spodni trochę, tylko tyle żeby odsłonić pośladki. Jeszcze się wstydzę, oglądam naokoło, cykoruję, ale każde kolejne pchnięcie mnie rozluźnia, coraz większy apetyt na głębokie i mocne rżnięcie. W końcu sama pośpiesznie ściągam portki i majtki, górę też i naga i swobodna wypinam tyłek, szeroko rozsuwam nogi, daję piersi do zabawy albo sama się nimi zajmuję. Nic już nie zwracam uwagi czy ktoś nas widzi czy nie, tylko seks seks seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez obaw. Nigdy nic mi nie wpelzlo, co nie powinno.

 

Dobrze, że przypomniałes. Wtedy plony są wyższe.

No i ekologicznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaa

W samochodzie, na łące na kocu, w lesie,na masce samochodu, na klatce schodowej, w piwnicy, a w domu to lazienka kuchnia (stół i podloga) bylo super, balkon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Naj, naj, najmocniejszym przeżyciem było od tyłu na balkonie hotelu. Oglądaliśmy z piątego chyba piętra jakąś paradę na uliczce tuż pod oknami. Żeby zobaczyć trzeba było się mocno wychylić a zatem wypiąć tyłeczki. Może nic szczególnego, ale tuż obok były jeszcze trzy pary i chłopaki wesoło zapowiedzieli że takiej okazji nie przepuszczą. Każdy docisnął swoją do balustrady i najpierw przez szorty i legginsy masował i drażnił pupę swoją twardością. To jeszcze wesoło akceptowałyśmy. Ale zaczęło się zsuwanie legginsów. Piszczałyśmy, prosiłyśmy że się wstydzimy, ale nic. Zgasił któryś lampę na balkonie i tyłki zarazbyły odkryte. Jeszcze nadzieja że na głaskaniu i pieszczotach się zakończy. Ale nie, zaraz poczułam go między pośladkami, szukał i szukał po rowku, aż wreszcie ja też jak już jedna koleżanka obok zrobiłam głębokie ooooooo. I stało się. Wtedy wstyd już przeszedł, ależ ja się wtedy wychylałam przez balkon, wierciłam pupą na boki, poprawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

Wojewódzkie miasto, koło drugiej w nocy, przystanek tramwajowy tuż przy głównej ulicy. Jej ...enka zawinięta aż na plecy, moje spodnie na kostkach nóg i te przejeżdżające bez przerwy samochody 😄  Drugi numer, pociąg Kraków - Szczecin zatłoczony do granic możliwości. Na korytarzu ona stała tyłem do okna, ja przodem do niej. Miała lekkie opory które przy pomocy palców zlikwidowalem 😄 Pomogła i wspólnymi siłami udało się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W polu kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski
 

W polu kukurydzy.

😄  Czy  miał takiego jak kolba dorodnej kukurydzy? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

 Mama nas do piwnicy po słoiki wysłała, chyba nie dłużej jak 3 minutki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na plaży naszła mnie taka chcica, że powiedziałam swojemu facetowi, że nie wiem jak ale ma mnie zerżnąc zaraz bo jak nie to zgwałcę przy ludziach. Po pierwsze od razu zdecydowanym ruchem zdjął mi stanik, byłam tak podniecona że odczułam nie wstyd a przyjemność. Najpierw do wody i zaraz między wydmy. Trochę zakazane, ale na kolana i natychmiast jazda. Żadne skromne opuszczanie majtek, tylko całkiem na golasa i jazda. SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×