Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jezus_camelot

Czy samopenetracja siebie to gejostwo?

Polecane posty

Od kilku lat zacząłem czuć że zarówno seks z kobietą jak i masturbacja to za mało. Spróbowałem więc użyć czegoś innego, włożyłem sobie inne (bezpieczne) przedmioty i... nie czułem żadnego obrzydzenia/dyskomfortu. Bardzo przyjemnie się przy ty czułem i masturbowałem. Zamierzam kupić sobie dildo i sprawdzić jak to będzie, jakie polecacie - najtańsze po 30 zł (20 cm) na początku wystarczy czy od razu coś większego? W ogóle nie czuję pociągu do facetów, dalej mnie to brzydzi, za to kobiety bardzo chętnie pociąg do nich dalej jest wielki. Czy to normalne wielu z was tak ma? Poniekąd wiem że tak ale jak sprawa wygląda dzisiaj - robicie to i nie przejmujecie się tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idealne rozwiązanie dla Ciebie to partnerka i strapon.Podobno są kobiety które to kręci, ostatnio pegging stał się modny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Idealne rozwiązanie dla Ciebie to partnerka i strapon.Podobno są kobiety które to kręci, ostatnio pegging stał się modny.

O dziwo niczym się nie sugerowałem, brzydziło mnie to, dopiero jakieś pół roku temu coś mnie tchnęło, może to przez luźniejsze podejście do siebie spuściłem hamulec oczekiwań seksualnych i dopiero rozmyślam co bym chciał. Jednak jak znajdę partnerkę i żonę to z tego zrezygnuję - wtedy mi wystarczy takie rozwiązanie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że sam się przeleciałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista
 

Idealne rozwiązanie dla Ciebie to partnerka i strapon.Podobno są kobiety które to kręci, ostatnio pegging stał się modny.

petting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pegging- heteroseksualny akt płciowy,polegający na tym ,że kobieta penetruje mężczyznę sztucznym członkiem lub wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie licz na to że to się skończy jak znajdziesz partnerkę i żonę. Zdarza mi się zakładać strapona dla męża pomimo tego że naprawdę często uprawiamy seks. Jak się przyzwyczaisz do zabawy tyłkiem i prostatą to raz na jakiś czas będziesz czuł potrzebę podrapania Twojej dziury. Dlatego lepiej od razu szukaj partnerki ktoś to zaakceptuje. Tylko oczywiście nigdy nie mów o tym na początku znajomości bo wystraszysz. W innym przypadku będziesz to musiał cichaczem robić w łazience jak mój dopóki mi się nie przyznał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żona zauważyła że daje mi to dużo przyjemności zabawa w dupalku , wiec sama zaproponowała bym znalazł sobie od czsu do czasy zdrowego partnera bi do zabawy. Nie ma nic przeciw temu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne gejostwo. Analogicznie kobieta, która się masturbuje nie musi być od razu lesbijką 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żadne gejostwo. Analogicznie kobieta, która się masturbuje nie musi być od razu lesbijką 😄

 

I dobrze by było gdyby nie była..., ale z drugiej strony to jest cholerny egoizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I dobrze by było gdyby nie była..., ale z drugiej strony to jest cholerny egoizm...

Trudno jednoznacznie ocenić czy to egoizm, bo jeśli to robi sama zamiast ze swoim facetem to faktycznie jest to egoizm, ale jeśli go nie ma to jest pragmatyzm życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od kilku lat zacząłem czuć że zarówno seks z kobietą jak i masturbacja to za mało. Spróbowałem więc użyć czegoś innego, włożyłem sobie inne (bezpieczne) przedmioty i... nie czułem żadnego obrzydzenia/dyskomfortu. Bardzo przyjemnie się przy ty czułem i masturbowałem. Zamierzam kupić sobie dildo i sprawdzić jak to będzie, jakie polecacie - najtańsze po 30 zł (20 cm) na początku wystarczy czy od razu coś większego? W ogóle nie czuję pociągu do facetów, dalej mnie to brzydzi, za to kobiety bardzo chętnie pociąg do nich dalej jest wielki. Czy to normalne wielu z was tak ma? Poniekąd wiem że tak ale jak sprawa wygląda dzisiaj - robicie to i nie przejmujecie się tym?

Gejostwo się dla Ciebie zacznie, jeśli do tego członka będzie przyczepiony mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×