Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorkkka

Szukam pracy i wskoczyło ogłoszenie iść czy nie

Polecane posty

Gość Autorkkka

To zależy. W ostatniej pracy paliłam tylko na przerwach. Przed pracya i po. Od 6.30 do 15.spalilam tylko 4 fajki. Jak jeździmy do rodziców męża czy do siostry. Oni nie pala to mogę kilka godzin nie palic. Bo nie chce mi się wychodzić na dwór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Nie boję się pracy. Nawet teraz sobie dorabiam sprzątaniem. Może to wynika że ludzie mnie denerwują. W pracy chce pracować a nie szukać koleżanek. Nie lubię włazenia w tyłek obgadywania. Robienia ciuciuciu. Jestem sobą. Może dlatego tak mi ciężka w pracy. W zeszłym roku pracowałam dorywcza w ogrodnictwie. Praca na świeżym powietrzu. Fajnie było. Ale jestem coraz starsza.  Więc muszę znaleźć pracę normalna z umową o pracę.mam jeszcze trochę lat do emerytury więc trzeba ją wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
 

To zależy. W ostatniej pracy paliłam tylko na przerwach. Przed pracya i po. Od 6.30 do 15.spalilam tylko 4 fajki. Jak jeździmy do rodziców męża czy do siostry. Oni nie pala to mogę kilka godzin nie palic. Bo nie chce mi się wychodzić na dwór. 

Ja tak samo robie. Rano pierwsza rzecz to fajka, potem w pracy 3 i w drodze powrotnej kolejna. Nie potrafiłabym nie palić na przerwach w pracy. Wstyd się przyznać ale nawet w ciąży nie potrafiłam calkowicie rzucić i zdarzało mi sie pociągnąć 3-4 buchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Palenie w ciąży to patologia. Biedne dziecko. ..marka ma w d.. jego zdrowie bo fajki ważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palenie
 

Palenie w ciąży to patologia. Biedne dziecko. ..marka ma w d.. jego zdrowie bo fajki ważniejsze. 

Bez przesady, ograniczyłam z 15 do 1 dziennie, zdrowo się odżywiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, zadzwoń, idź, spróbuj. Nie projektuj, jak to będzie, tylko zacznij pracować. Zarabiać pieniądze. Rusz się z domu. Będzie dobrze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Jestem po 1 dniu. Trafiłam na w porządku dziewczynę która wszystko mi spokojnie tłumaczyła. Poradziła sobie dobrze tak myślę. Po powrocie do domu. Po moim zachowaniu mąż stwierdził że musiało być ok. Tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×