Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina Kraków

Nie mogę mieć dzieci a mój mąż będzie ojcem chrzestnyn

Polecane posty

Gość Ewa

Ja Cię rozumiem autorko. Osoba która od lat ma silny instynkt macierzyński a nie może doczekać się własnej pociechy, nie jest w stanie cieszyć się z narodzin innych dzieci. Każda ciąża w rodzinie to nóż w serce. 

Obiektywnie patrząc zachowanie męża jest jak najbardziej normalne i porządane ale nie dla takiej kobiety.

Ja też mam problemy z zajściem w ciążę ale na pewno zacisnęłabym zęby i nie pokazała mężowi że jego zachowanie rozrywa mi serce, choć w środku bardzo bym cierpiała. Tak samo jak cierpię widząc kolejną koleżankę w ciąży, której z uśmiechem gratuluję. Niestety przykre ale prawdziwe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla was wszystko "nóż w serce" co się dobrego zdarzy innej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immo

Czytajac takie posty na kafe, takze na inne tematy, widze, jaka jestem szcesliwa nie zadroszczac ludziom niczego, A juz tym bardziej komus, kto mi jest bliski. Zawsze jest ktos, kto ma, czego nam brakuje.Cierpienie z powodu czyjegos szczescia jest niszczacym i bezsensownym uczuciem.

A do tematu. Mimo staran, przezs dluzszy okres czasu, niz autorka, nie mogłam zajasc w ciazę.  Tego, ze wiekszosc moich kolezanej w tym czasie rodzilam, nie wiazałam w zaden sposób z moja sytuacją. To ich życie, nie moje. Gratulowalam, odwiedzałam, staralam sie byc fajną ciocia dla dzieci mojego szwagra, cieszyłam sie ze bede miala dzieci w rodzinie.  Gdybym miala cierpiec  z powodu kazdego nowonarodzonego dziecka u blickich czy  znajomych, to bym zwariowała. PO CO?!!! Cos by to zmieniło? Tyle,ze traktowali by mnie jak ponurą zrzęde i , czemu sie trudno dziwic, , odsuwali by sie ode mnie.

Nie mozesz miec dzieci? Ciesz sie,ze ma je twoj brat, to tez twoje geny.Badz dobra ciotka, moze adoptuj, moze zajmij sie czym innym, takze pozytecznym dla swiata, praca, wolontariatem, wykorzstaj dobrze  ten czas, ktory przeznaczylabys na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

9.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Ansbert, Apolonia, Bernard,  Bernarda, Cyryl, Donat, Eryk,  Eryka, Jakub, Marian, Mariusz, Nikifor, Pola, Pryma, Prymus, Rajnold, Reginald, Sabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

 

 

 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×