Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, emkw35 napisał:

tylko młody gałgan wskoczył nagle, odbił się i poleciał dalej, i był nacisk łap, mam nadzieje że nic nie popsuł 

wygrzewa mi brzuch co wieczór, i tak mruczy że spać nie idzie :classic_biggrin:

Jak ja zaszłam w ciążę to mój kot omijał mój brzuch jak ognia leżał na nogach ale w 9 tc wrócił na brzuch wtedy wiedziałam że jest coś nie tak o było.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kotciołek napisał:

W końcu płyną dobre wiadomości 😁

Gratulacje dziewczyny ♥️♥️♥️

Mam pytanie do Was. Lekarz zalecił stopniowe odstawianie progesteronu. Biorę cyclogest 2x1. Za kilka dni mam brać 1x1. I tu moje pytanie - lepiej brać rano czy wieczorem? Czy nie ma to znaczenia?

Ja brałam wieczorem bynajmniej szybko nie wypłynął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martuska napisał:

Agnieszka już po 15 !!!!!!!!!!!!!!

Teraz ja się stresuje 💚

Dalej nie ma 😒 Nie wiem co tak długo dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heej, ja też juz po transferze 🙂 oczywiście nie obyło się bez przygód, miałam ponoc za mocno napełniony pecherz i bylam bardzo spieta przez co lekarz przez dlugi czas mial problem, mowili ze wypycham wziernik ze musze sie rozluznic, ze cos tak jest niewidoczne. Eh ciezko sie rozluznic jak slychac jak lekarz z embiologiem mowia ze maja problem z widocznoscia

no ale suma sumarum zarodeczek podany, lezymy sobie teraz i odpoczywamy 🙂 

Lekarz powiedzial zebym zrobila bete za tydzien 14.12 wiec jakos szybko, to bedzie 7dpt czy moze juz wtedy cos wyjsc? A podali mi tez 4AB

 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

11dpt beta 147

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

GRATULUJE ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m_art_a napisał:

Heej, ja też juz po transferze 🙂 oczywiście nie obyło się bez przygód, miałam ponoc za mocno napełniony pecherz i bylam bardzo spieta przez co lekarz przez dlugi czas mial problem, mowili ze wypycham wziernik ze musze sie rozluznic, ze cos tak jest niewidoczne. Eh ciezko sie rozluznic jak slychac jak lekarz z embiologiem mowia ze maja problem z widocznoscia

no ale suma sumarum zarodeczek podany, lezymy sobie teraz i odpoczywamy 🙂 

Lekarz powiedzial zebym zrobila bete za tydzien 14.12 wiec jakos szybko, to bedzie 7dpt czy moze juz wtedy cos wyjsc? A podali mi tez 4AB

 

Gratulacje!!!

Ja w 7dpt miałam już wynik 35, także wyjdzie 😘😘😘

Odpoczywaj i dbaj o maleństwo ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, m_art_a napisał:

Heej, ja też juz po transferze 🙂 oczywiście nie obyło się bez przygód, miałam ponoc za mocno napełniony pecherz i bylam bardzo spieta przez co lekarz przez dlugi czas mial problem, mowili ze wypycham wziernik ze musze sie rozluznic, ze cos tak jest niewidoczne. Eh ciezko sie rozluznic jak slychac jak lekarz z embiologiem mowia ze maja problem z widocznoscia

no ale suma sumarum zarodeczek podany, lezymy sobie teraz i odpoczywamy 🙂 

Lekarz powiedzial zebym zrobila bete za tydzien 14.12 wiec jakos szybko, to bedzie 7dpt czy moze juz wtedy cos wyjsc? A podali mi tez 4AB

 

Odpoczywaj i trzymamy kciuki ❤️ i myśleć pozytywnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny a myslicie, ze to ze mi skoczył kicio 3kg na brzuch moze zaszkodzić? Mam nadzieje, ze nie 🤔

Nie martw się, nic złego nie powinno się wydarzyć 🙂 Mój kotek też dzień po transferze skoczył mi na brzuch po czym się z niego odbił i skoczył jeszcze raz. Maleństwo przetrwało i ma już 15 tygodni 🙂 Do tej pory mój kot nie czai że mam w brzuchu jego braciszka i ciągle muszę pilnować żeby przypadkiem na mnie nie skoczył (co oczywiście zrobił już kilka razy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Dalej nie ma 😒 Nie wiem co tak długo dzisiaj.

Czekamy ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DoMi napisał:

Nie martw się, nic złego nie powinno się wydarzyć 🙂 Mój kotek też dzień po transferze skoczył mi na brzuch po czym się z niego odbił i skoczył jeszcze raz. Maleństwo przetrwało i ma już 15 tygodni 🙂 Do tej pory mój kot nie czai że mam w brzuchu jego braciszka i ciągle muszę pilnować żeby przypadkiem na mnie nie skoczył (co oczywiście zrobił już kilka razy). 

Wszystkie kocie mamy ? 

Mój kot odszedł w maju. Miał 16 lat ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martuska napisał:

Wszystkie kocie mamy ? 

Mój kot odszedł w maju. Miał 16 lat ❤

Och bardzo Ci współczuję bo człowiek przywiązuje się do zwierząt tak jak do ludzi. Moje maleństwo nie ma jeszcze roku. Dzięki niemu mam z kim pogadać jak mąż jest w pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martuska napisał:

Wszystkie kocie mamy ? 

Mój kot odszedł w maju. Miał 16 lat ❤

Ja mam dwie 🐱🐱 Jedna 6,5 roku druga jeszcze gówniara niecałe 2 lata 🙂 Starsza się do mnie od transferu tuli. Młoda zawsze miała w d... Wszystko ją, tylko miska interesuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, emkw35 napisał:

na pewno! ❤

Lekarka mi dzis powiedziala, ze polowa sukcesu to nastawienie I ze to prawda. Że mam zakładać, że się uda i nie martwić.

Wiec ja się cieszę, że z tych moich jajek jest chociaż ten jeden zarodek. 

A Ty kochana masz podwójną szansę! 

W ogóle jak mi pokazała na ekranie, po tym jak juz go ulokowała- to aż się wzruszyłam :classic_laugh:

Hehe ja po tych hormonach to się wzruszam nawet na serialu przyjaciele 😂😂😂 i dokladnie tak jak mówisz dobre nastawienie bardzo pomaga! teraz byle do przodu i beta pięknie rosła 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Martuska napisał:

Wszystkie kocie mamy ? 

Mój kot odszedł w maju. Miał 16 lat ❤

Ja psia mama 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madzia:)) napisał:

Trzymam kciuki żeby te maleństwa zostały z Tobą ❤

Dzięki Madzia ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

11dpt beta 147

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Super gratulacje 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yoka napisał:

Kobietki, które macie blastki 5 dniowe. Jakiej jakości? Ja mam 4.2.2 i zastanawiam się czy to zarodek rokujący. Poprzedni był 4.1.1 ale się nie udało:(

Yoka nic sie nie stresuj jakością. Mi lekarz powiedział że to jest bardziej opis dla embriologa.  to że zarodek 4.1.1 się nie przyjął nie znaczy że ten niby oznaczony jako słabszej jakości się nie przyjmie. Powiedział że nie ma dowodów że te wyżej oznaczone się przyjmują częściej bo przy ciąży naturalnej nie ma jak tego zbadać i nie wiadomo które się zagnieżdżają a które nie. Trzymam kciuki żeby ten który masz się pięknie zadomowił u Ciebie na 9 m-cy 😍😍😍😍 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cherry napisał:

Ja psia mama 😊

Ja też psia mama😊mamy aż 3😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Goralka napisał:

Hehe ja po tych hormonach to się wzruszam nawet na serialu przyjaciele 😂😂😂 i dokladnie tak jak mówisz dobre nastawienie bardzo pomaga! teraz byle do przodu i beta pięknie rosła 😘😘😘

Najlepsze jest to, że jak opowiadałam w aucie mojemu mężowi, że się wzruszyłam - to on słysząc to też się wzruszył ❤ A nie jest z niego jakiś emocjonalny typ 

Oglądamy dla relaksu serial Współczesna rodzina - i co odcinek wzruszam się min 3 razy. Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny a myslicie, ze to ze mi skoczył kicio 3kg na brzuch moze zaszkodzić? Mam nadzieje, ze nie 🤔

Nie zaszkodzi zarodeczek jest tak mały że nie odczuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, emkw35 napisał:

Najlepsze jest to, że jak opowiadałam w aucie mojemu mężowi, że się wzruszyłam - to on słysząc to też się wzruszył ❤ A nie jest z niego jakiś emocjonalny typ 

Oglądamy dla relaksu serial Współczesna rodzina - i co odcinek wzruszam się min 3 razy. Polecam! 

Hehehe też lubię ten serial 😉 Sofia Vergara jest najlepsza ❤️ co do wzruszeń to zupełnie normalne przecież to są nasze dzieciaczki więc każdy kto o nie walczy tak jak my może się wzruszyć w takim momencie. Ja przy pierwszym transferze też łezkę uroniłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marza napisał:

Ja też psia mama😊mamy aż 3😁

Dziewczyny - ja jestem kocio psia mama 😅 Mając dwa koty zaadoptowaliśmy seniora kundelka ze schroniska. Jeden kicio w wieku 14lat odszedł minionego listopada, drugi w kwietniu tego roku, też mając 14 lat. Było ciężko... ale jak to tak dom bez kota ??? No i wzieliśmy 3 mies później kolejnego, tym razem malutkiego by był z nami jak najdłużej Gałgan co nie miara, ale kochany i z pieskiem się pokochali (choć nie od pierwszego wejrzenia:classic_laugh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marza napisał:

Ja też psia mama😊mamy aż 3😁

To tak jak ja. Trzy suczki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Goralka napisał:

Hehehe też lubię ten serial 😉 Sofia Vergara jest najlepsza ❤️ co do wzruszeń to zupełnie normalne przecież to są nasze dzieciaczki więc każdy kto o nie walczy tak jak my może się wzruszyć w takim momencie. Ja przy pierwszym transferze też łezkę uroniłam 😉

ja uwielbiam tez Phila.. jest taki uroczy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Cherry napisał:

Ja psia mama 😊

Ja także;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yoka napisał:

Czyli odpowiadałoby to 4.1.2 i tez dokładnie to samo powiedzieli, jakość nie jest ekstra, ale lekarz twierdzi ze bardzo dobra. Pytałam czy to wpływa tez na genetykę, ale powiedział ze nie, ze tu chodzi tylko o rozwój zarodka. Ktoś coś więcej wie? 🙏

Mi też mówili że nie wpływa to na genetykę zupełnie bo nawet te najlepszej klasy zarodki mogą mieć wady genetyczne.zeby zbadać zarodek genetycznie musielibyście zrobić pgd albo pgs. Więc spokojnie i ten który masz napewno się przyjmie - 🤞🤞🤞😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Goralka napisał:

Mi też mówili że nie wpływa to na genetykę zupełnie bo nawet te najlepszej klasy zarodki mogą mieć wady genetyczne.zeby zbadać zarodek genetycznie musielibyście zrobić pgd albo pgs. Więc spokojnie i ten który masz napewno się przyjmie - 🤞🤞🤞😘

Dziękuję😘 mam ogromna nadzieje, ze wreszcie się uda, tym bardziej ze żadne badania nie wskazują, ze muszę coś leczyć. Jedynie co mi wyszło to mutacja mthfr hetero, ale homocysteina jest piękna wiec tylko suplementacja folianami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, m_art_a napisał:

Heej, ja też juz po transferze 🙂 oczywiście nie obyło się bez przygód, miałam ponoc za mocno napełniony pecherz i bylam bardzo spieta przez co lekarz przez dlugi czas mial problem, mowili ze wypycham wziernik ze musze sie rozluznic, ze cos tak jest niewidoczne. Eh ciezko sie rozluznic jak slychac jak lekarz z embiologiem mowia ze maja problem z widocznoscia

no ale suma sumarum zarodeczek podany, lezymy sobie teraz i odpoczywamy 🙂 

Lekarz powiedzial zebym zrobila bete za tydzien 14.12 wiec jakos szybko, to bedzie 7dpt czy moze juz wtedy cos wyjsc? A podali mi tez 4AB

 

Ja też dzis wypychałam :classic_biggrin: i dlatego mi psikali coś pod język, bym wyluzowała 

 

Ty 14go.. a ja dopiero 18. To nie fair 😉 nie no zartuje, a ilu dniowy zarodek mialas bo nie pamiętam? Pewnie stad ta różnica 😊

 

Trzymam za WAS kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×