Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 minut temu, Aga5992 napisał:

Aż Ci zazdroszczę takiego podejscia🙂 lekarz mówił żeby bhcg zrobić około 16.12, ale nie wiem czy tak długo wytrzymam. Myślę, że spróbuje już w poniedziałek. Będę trzymać kciuki za Ciebie 🤗

Dziękuję i ja za Ciebie i twoją fasolkę również mocno trzymam kciuki 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, justysiek napisał:

Zazdroszczę Wam dziewczyny tych ukłuć implantacyjnych i wierze, że będzie u Was wszystko dobrze, trzymam gorąco kciuki ❤️ Ja natomiast przed chwilą 11dpt poszłam drugi raz na tą nieszczęsną krew, żeby stwierdzić, czy moje zero jakkolwiek drgnęło czy nie, może jeszcze dzisiaj będą wyniki. Sikacz rano potwierdził, że nic z tego  😞  Nie radzę sobie z tym najlepiej, ból brzucha i lędźwi jest bardzo silny,  o psychice nie wspomnę, chyba chciałabym już po prostu odstawić leki i dostać @.   

czy to jest tak, że dopóki nie odstawię Estrofemu i Progesteronu, to miesiączka nie przyjdzie? 

Trzeba mieć nadzieję do końca! Trzymamy kciuki ❤

Dziewczyny mówiły, że dopiero miesiączka przychodzi po kilku dniach od odstawienia leków ale o tym nie myśl. Czekaj cierpliwie na wyniki 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, m_art_a napisał:

Dziękuję i ja za Ciebie i twoją fasolkę również mocno trzymam kciuki 🍀

Wiem, że ten czas ciągnie się bardzo. Ja jestem dopiero 14dpt A czuje jakby minął rok 😉

Cierpliwości dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Magdaa napisał:

 

 

Nie nastawiaj sie znowu na czarny scenariusz. Wiadomo, strach bedzie i nie wylaczysz tego w zaden sposob, ale nie ma co podchodzic zakladajac z gory porazke. Mysl raczej, ze teraz to juz sie musi udac! To, ze nie wyszlo za pierwszym razem nie znaczy ze kolejny tez taki bedzie. 

Dziękuję Magda❤... musze zmienic faktycznie swoje nastawienie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NowaOna napisał:

Dziękuję Magda❤... musze zmienic faktycznie swoje nastawienie... 

Dokładnie! Moja doktorka mówiła- nastawienie to polowa sukcesu. I tego się trzymaj.

Nie bez powodu często gdy para "odpuszcza" to zachodzi w ciaze naturalnie mimo milionów przeszkod, które WYKLUCZALY naturalna ciaze

Moja znajoma jest tego przykładem. IVF nie wyszło. Powiedzieli- trudno, to nie bedzie dziecka. I juz chyba w 2 cyklu po ivf naturalnie zaszla i byla w szoku, bo nawet nie pilnowali kiedy owulacja itd 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marza napisał:

Ja nam transfer jutro ale doktor wypisała mi zwolnienie. Więc mogę spać do woli😁teraz muszę się szykowac bo mam za 2godz test na kurczliwosc macicy

powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! Zostało mi trochę leków takich jak luteina doustna i dopochwowa, estrofen. Jeżeli któraś byłaby zainteresowana chętnie je odstąpię. 

Edytowano przez Monika1203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, a kto transferuje w przyszłym tygodniu? Miło by było mieć towarzyszkę:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, justysiek napisał:

Zazdroszczę Wam dziewczyny tych ukłuć implantacyjnych i wierze, że będzie u Was wszystko dobrze, trzymam gorąco kciuki ❤️ Ja natomiast przed chwilą 11dpt poszłam drugi raz na tą nieszczęsną krew, żeby stwierdzić, czy moje zero jakkolwiek drgnęło czy nie, może jeszcze dzisiaj będą wyniki. Sikacz rano potwierdził, że nic z tego  😞  Nie radzę sobie z tym najlepiej, ból brzucha i lędźwi jest bardzo silny,  o psychice nie wspomnę, chyba chciałabym już po prostu odstawić leki i dostać @.   

czy to jest tak, że dopóki nie odstawię Estrofemu i Progesteronu, to miesiączka nie przyjdzie? 

Nie powinna przyjąć dopuki nie odstawisz progesteronu, ale zdarza się że i tak przychodzi krwawienie na progesteronie. Wtedy warto żeby zobaczył to lekarz. Może to być zwykle świrowanie organizmu który bombardowany hormonami glupieje, ale może być też powodowane nppolipem, dlatego warto sprawdzać na wszelki wypadek wszystkie krwawienia o nie znanej przy cxynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Yoka napisał:

Dziewczęta, a kto transferuje w przyszłym tygodniu? Miło by było mieć towarzyszkę:) 

Ja 🙂 14.12 a Ty kiedy? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu plamie😞 chyba zwariuje, na implantacji chyba za wcześnie, już nie wiem co mam myśleć ech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Aga36 napisał:

A ja znowu plamie😞 chyba zwariuje, na implantacji chyba za wcześnie, już nie wiem co mam myśleć ech. 

Spokojnie Kochana😊. Jak  się niepokoisz to zadzwoń do lekarza. Każda z nas jest inna i mogą być różne przyczyny takiego stanu chociaż ja stawiam na implantację 🥰

U mnie przyczyna to prawdopodobnie niski prg. Od rana ani kropelki, sucho, nic 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Milach napisał:

Ja 🙂 14.12 a Ty kiedy? 

Ja prawdopodobnie wtorek 15.12 bo dziś owulacja. Tez mrozaczek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Martuska napisał:

Spokojnie Kochana😊. Jak  się niepokoisz to zadzwoń do lekarza. Każda z nas jest inna i mogą być różne przyczyny takiego stanu chociaż ja stawiam na implantację 🥰

U mnie przyczyna to prawdopodobnie niski prg. Od rana ani kropelki, sucho, nic 😉

Chyba faktycznie do niego napisze, bo już tak się zdenerwowałam, że w głowie mi się zaczęło kręcić aż się położyłam. Jeszcze strasznie mnie rwie lewy jajnik i bolą piersi dlatego się boję że @sie zbliża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emkw35 napisał:

Dokładnie! Moja doktorka mówiła- nastawienie to polowa sukcesu. I tego się trzymaj.

Nie bez powodu często gdy para "odpuszcza" to zachodzi w ciaze naturalnie mimo milionów przeszkod, które WYKLUCZALY naturalna ciaze

Moja znajoma jest tego przykładem. IVF nie wyszło. Powiedzieli- trudno, to nie bedzie dziecka. I juz chyba w 2 cyklu po ivf naturalnie zaszla i byla w szoku, bo nawet nie pilnowali kiedy owulacja itd 

Jestem takim przykładem ✋🏼😁

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Aga36 napisał:

Chyba faktycznie do niego napisze, bo już tak się zdenerwowałam, że w głowie mi się zaczęło kręcić aż się położyłam. Jeszcze strasznie mnie rwie lewy jajnik i bolą piersi dlatego się boję że @sie zbliża 

Pewnie napisz. Może zleci dodatkowe badania albo wypisze inne leki ? 

Mi przy plamieniu nie bolały piersi ani jajnik raczej podbrzusze.

Daj znać co odpisze i nie denerwuj się bo to szkodzi maleństwu ❤

Dziewczyny pisały że nie można mieć miesiączki przyjmując leki. Należy szukać przyczyny gdzie indziej. 

Edytowano przez Martuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Martuska napisał:

Pewnie napisz. Może zleci dodatkowe badania albo wypisze inne leki ? 

Mi przy plamieniu nie bolały piersi ani jajnik raczej podbrzusze.

Daj znać co odpisze i nie denerwuj się bo to szkodzi maleństwu ❤

Dziewczyny pisały że nie można mieć miesiączki przyjmując leki. Należy szukać przyczyny gdzie indziej. 

Ja właśnie nie biorę nic, zupełnie nic nie kazał mi brać. Progesteron w żelu dopochwowy Crinone brałam tylko 10 dni po punkcji. Lekarz wytłumaczył mi to tak, że widział na usg ciałko żółte które pękło i nie ma takiej potrzeby bo robimy to na cyklu naturalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aga36 napisał:

Ja właśnie nie biorę nic, zupełnie nic nie kazał mi brać. Progesteron w żelu dopochwowy Crinone brałam tylko 10 dni po punkcji. Lekarz wytłumaczył mi to tak, że widział na usg ciałko żółte które pękło i nie ma takiej potrzeby bo robimy to na cyklu naturalnym. 

Nawet w naturalnej ciąży, takiej gdzie dochodzi do zapłodnienia spontanicznie, czasami zdarza się, ze poziom progesteronu jest za niski. Jeśli plamisz to zbadaj progesteron, nie jesteś na lekach wiec wynik nie będzie zafałszowany. Jeśli progesteron jest w normie to nie ma się czym martwić, ale jeśli jest za niski, to lekarz zapisze Ci "wspomagacz i nie będziesz się stresować plamieniami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aga36 napisał:

Ja właśnie nie biorę nic, zupełnie nic nie kazał mi brać. Progesteron w żelu dopochwowy Crinone brałam tylko 10 dni po punkcji. Lekarz wytłumaczył mi to tak, że widział na usg ciałko żółte które pękło i nie ma takiej potrzeby bo robimy to na cyklu naturalnym. 

 Najlepiej czekaj aż odpowie lekarz. Trzymam kciuki za Was ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malagosia napisał:

Jestem takim przykładem ✋🏼😁

Małgosia cześć Kochana. Jak Ty się czujesz? Ile zostało Ci jeszcze do momentu aż przytulisz swoje szczęście? Ja dziś miałam transfer. Wróciłam i odpoczywam. 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Martuska napisał:

 Najlepiej czekaj aż odpowie lekarz. Trzymam kciuki za Was ❤

Lekarz właśnie oddzwonił i powiedział że trzeba czekać, że może być objad dobry albo zły. Może to być np. i plantacja, zobaczymy co dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yoka napisał:

Ja prawdopodobnie wtorek 15.12 bo dziś owulacja. Tez mrozaczek?;)

Tak mroziaczek mieliśmy transferować dwa ale ostatecznie dziś zmieniliśmy decyzje ze transferujemy jeden 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milach napisał:

Tak mroziaczek mieliśmy transferować dwa ale ostatecznie dziś zmieniliśmy decyzje ze transferujemy jeden 🙂 

U mnie też mrozaczek, oby tylko przetrwał procedurę rozmrażania, bo został jeden. Na sztucznym podchodzisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Yoka napisał:

U mnie też mrozaczek, oby tylko przetrwał procedurę rozmrażania, bo został jeden. Na sztucznym podchodzisz?;)

Tak na sztucznym cyklu jestem. Przetrwa musi przetrwac nie ma innej opcji! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Milach napisał:

Przy poprzednim transferze nie pracowalam wiec moglam spac jak czułam taką potrzebę. Tym razem ze względu na natrętne myśli o tym czy sie uda czy nie postanowiłam ze bede pracowac troche (chociaz moj maz bardzo sceptycznie do tego podchodzi ) i po tych dwoch dniach mysle ze byl to zly pomysl 😬 normalnie chodze jak zombi a od 14-17 mam mega ważne spotkanie 😩 obym nie przybiła „gwoździa” w biurko 😛 

Ja nam transfer jutro ale doktor wypisała mi zwolnienie. Więc mogę spać do woli😁teraz muszę się szykowac bo mam za 2godz test na kurczliwosc macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po badaniu. Wszystko ok nie muszę dostawać atosibanu. Więc jutro transfer planowo 12.15😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Milach napisał:

Tak na sztucznym cyklu jestem. Przetrwa musi przetrwac nie ma innej opcji! 🙂

Mam nadzieje, jaki masz zarodek? Blastkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Yoka napisał:

Mam nadzieje, jaki masz zarodek? Blastkę?;)

Tak blastocysty z tego co pamietam 4ab albo 4ba wszystkie 3 mialy ta sama klase dwie z 5 doby i jedna z 6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milach napisał:

Tak blastocysty z tego co pamietam 4ab albo 4ba wszystkie 3 mialy ta sama klase dwie z 5 doby i jedna z 6 

To u mnie podobnie, 5 dniowa i 4bb. Dzień różnicy między nami, mam nadzieje ze święta będą dla nas magiczne.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×