Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Dziękuję Ci kochana. I przepraszam ,że akurat w Twoim złym dniu ja mam tak piękny, że pierwszy raz od czasu transferu powolutku i nie śmiało zaczynam się cieszyć.

Z nas 4 teraz jest twoja kolej na szczęście i ciesz się tym 🥰 do nas też się w końcu uśmiechnie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

18dpt Beta HCG 2872 . Nigdy nie widziałam u Siebie takiego wyniku. Każdy około 1000 był już w szpitalu końcem mojej radości. 

Mam nadzieję ,że to nie sen i że nasze marzenie się spełni. Na tą chwilę przestaje badać betę bo jak już tu wiele razy pisałyscie po 1000 wolniej wzrasta więc po co się denerwować. Teraz pozostaje mi czekać na przyszły piątek i wierzyć w marzenie ,że do mnie zamruga z tego czarno białego ekranu.

 

Gratuluje ❤️ Dbaj teraz o siebie i maleństwo i życzę Ci aby dopadły Cię niedługo te „męczące” dolegliwości ciążowe co ma teraz kilka z Nas 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Katya22 napisał:

Gratuluje ❤️ Dbaj teraz o siebie i maleństwo i życzę Ci aby dopadły Cię niedługo te „męczące” dolegliwości ciążowe co ma teraz kilka z Nas 😜

Ach dziękuję już nie mogę się doczekać 🤪 

Nie myślałam,że kiedykolwiek to powiem ( szczupła nie jestem) ale ja się nie mogę doczekać brzuszka 🤭😄

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Haaniaa01 napisał:

Dziewczyny którym się udało, czy któraś z was miała blastke z 6 dnia słabiej rozwinięta ? Został mi ostatni zarodek właśnie z 6 dnia 3.1.1 i martwię się ze szanse są nikłe 

Ja miałam 6 dniowa 5bb... 

Transfer udany, ale w 6 tyg ciąża przestała się rozwijać...  Ale u ciebie na pewno będzie wszystko ok ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

18dpt Beta HCG 2872 . Nigdy nie widziałam u Siebie takiego wyniku. Każdy około 1000 był już w szpitalu końcem mojej radości. 

Mam nadzieję ,że to nie sen i że nasze marzenie się spełni. Na tą chwilę przestaje badać betę bo jak już tu wiele razy pisałyscie po 1000 wolniej wzrasta więc po co się denerwować. Teraz pozostaje mi czekać na przyszły piątek i wierzyć w marzenie ,że do mnie zamruga z tego czarno białego ekranu.

 

Gratulacje ❤

Piękna beta... może to bliźniaki 😉💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

18dpt Beta HCG 2872 . Nigdy nie widziałam u Siebie takiego wyniku. Każdy około 1000 był już w szpitalu końcem mojej radości. 

Mam nadzieję ,że to nie sen i że nasze marzenie się spełni. Na tą chwilę przestaje badać betę bo jak już tu wiele razy pisałyscie po 1000 wolniej wzrasta więc po co się denerwować. Teraz pozostaje mi czekać na przyszły piątek i wierzyć w marzenie ,że do mnie zamruga z tego czarno białego ekranu.

 

Szok jaka beta wysoka!!! Ekstra ciesze się bardzo! 🙂 to pierwszy transfer ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, emkw35 napisał:

 

Ja dziewczynki po transferze. Opóźnienie było ponad godzinne. Pierwsza weryfikacja w poniedziakek😊

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Milach napisał:

Szok jaka beta wysoka!!! Ekstra ciesze się bardzo! 🙂 to pierwszy transfer ? 🙂

Pierwszy. Tzn. wysoka jest ? za wysoka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, NowaOna napisał:

Gratulacje ❤

Piękna beta... może to bliźniaki 😉💕

Nie wykrakaj 😜 Transfer był tylko jednej blastki ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Pierwszy. Tzn. wysoka jest ? za wysoka ? 

Jest pięknie!! Któraś z dziewczyn pisała, że wysoka beta i może to ciąża bliźniacza... Ja w 17 dpt miałam 6970,49 mlU/ml i noszę jedno maleństwo 😉 

Tak czy siak piękna beta i teraz dbaj o siebie i maleństwo 😁 GRATULUJĘ!! Bardzo się cieszę!! 😁😍🤰

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iffci@ napisał:

Jest pięknie!! Któraś z dziewczyn pisała, że wysoka beta i może to ciąża bliźniacza... Ja w 17 dpt miałam 6970,49 mlU/ml i noszę jedno maleństwo 😉 

Tak czy siak piękna beta i teraz dbaj o siebie i maleństwo 😁 GRATULUJĘ!! Bardzo się cieszę!! 😁😍🤰

 

Te wyniki bety u każdej tak bardzo się od siebie różnią ,że już nie będę porównywać się do innych. Kalkulator wyliczył prawidłowy wzrost więc pozostaje mi tylko czekać na USG ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Marza napisał:

Ja dziewczynki po transferze. Opóźnienie było ponad godzinne. Pierwsza weryfikacja w poniedziakek😊

Trzymam kciuki💚✊💚 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Iffci@ napisał:

Jest pięknie!! Któraś z dziewczyn pisała, że wysoka beta i może to ciąża bliźniacza... Ja w 17 dpt miałam 6970,49 mlU/ml i noszę jedno maleństwo 😉 

Tak czy siak piękna beta i teraz dbaj o siebie i maleństwo 😁 GRATULUJĘ!! Bardzo się cieszę!! 😁😍🤰

 

Wow to faktycznie miałaś wysoką betę, ja w 13 dpt miałam 1460 i tez mi wszyscy krakali bliźniaki, strasznie się tym stresowałam 🙂 ale ciąże mam pojedynczą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

Pierwszy. Tzn. wysoka jest ? za wysoka ? 

Ja uwazam ze nie ma czegos takiego jak za wysoka beta 😛 jest super!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marza napisał:

Ja dziewczynki po transferze. Opóźnienie było ponad godzinne. Pierwsza weryfikacja w poniedziakek😊

Cześć! Ja wczoraj też miałam opóźniony transfer o pół godziny. Myślalam, że sie posikam, o niczym innym nie myślałam żeby tylko się wysikać 🙂 Tragedia. A tu minuty dłużyły się w nieskończoność 🙂 Hmmm dałaś mi do myślenia. Na czym polega pierwsza weryfikacja? Mi kazali zrobić betę za 9 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Te wyniki bety u każdej tak bardzo się od siebie różnią ,że już nie będę porównywać się do innych. Kalkulator wyliczył prawidłowy wzrost więc pozostaje mi tylko czekać na USG ☺️

Dokładnie, to jest najważniejsze!! Naprawdę bardzo się cieszę!! W którym tc wypada Ci USG? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kiteras napisał:

Wow to faktycznie miałaś wysoką betę, ja w 13 dpt miałam 1460 i tez mi wszyscy krakali bliźniaki, strasznie się tym stresowałam 🙂 ale ciąże mam pojedynczą ❤️

Ja w 13 dpt miałam bardzo podobnie jak Ty 😉siostra i przyjaciółka też mi mówiły, że na bank bliźniaki 😋 

Czujesz się dobrze? Ciąża przebiega spokojnie? 🤰🤰😍🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Akszeinga napisał:

Cześć! Ja wczoraj też miałam opóźniony transfer o pół godziny. Myślalam, że sie posikam, o niczym innym nie myślałam żeby tylko się wysikać 🙂 Tragedia. A tu minuty dłużyły się w nieskończoność 🙂 Hmmm dałaś mi do myślenia. Na czym polega pierwsza weryfikacja? Mi kazali zrobić betę za 9 dni!

Pierwsza weryfikacją to po prostu pierwszy po transferze wynik bHCG. Twoja pierwsza weryfikacja za 9 dni 😉😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Akszeinga napisał:

Cześć! Ja wczoraj też miałam opóźniony transfer o pół godziny. Myślalam, że sie posikam, o niczym innym nie myślałam żeby tylko się wysikać 🙂 Tragedia. A tu minuty dłużyły się w nieskończoność 🙂 Hmmm dałaś mi do myślenia. Na czym polega pierwsza weryfikacja? Mi kazali zrobić betę za 9 dni!

Invicta ma badanie bety 3,6,10dpt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marza napisał:

Invicta ma badanie bety 3,6,10dpt. 

czyli może już być jakieś delikatne drgnięcie bety gdyby była ciąża? A to ciekawe. Co klinika to inaczej każą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Iffci@ napisał:

Dokładnie, to jest najważniejsze!! Naprawdę bardzo się cieszę!! W którym tc wypada Ci USG? 😄

Aplikacja i moje liczenie mówi mi,że dziś 6tc (5+3) czyli za tydzień w piątek będzie 7tc(6+3). Ostatnia miesiączka 3 listopad to chyba dobrze liczy ? Nie wiem powiedzcie mi bo w tym to ja się gubię kompletnie 🙄🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Iffci@ napisał:

Ja w 13 dpt miałam bardzo podobnie jak Ty 😉siostra i przyjaciółka też mi mówiły, że na bank bliźniaki 😋 

Czujesz się dobrze? Ciąża przebiega spokojnie? 🤰🤰😍🥰

Mnie lekarz uspokoił ze taka ładna beta zwykle świadczy o dobrym, dynamicznym rozwoju ciąży 🙂 mam nadzieje ze tak jest. Ja zaczynam 10 tydzień i trochę mnie męczą mdłości, ale do przeżycia 🙂 od wczoraj mnie złapał katar wiec jestem lekko osłabiona ale poza tym wszystko ok 🙂 a jak u Ciebie ? Który tydzień ?🤰 Jak się czujesz ? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiteras napisał:

Mnie lekarz uspokoił ze taka ładna beta zwykle świadczy o dobrym, dynamicznym rozwoju ciąży 🙂 mam nadzieje ze tak jest. Ja zaczynam 10 tydzień i trochę mnie męczą mdłości, ale do przeżycia 🙂 od wczoraj mnie złapał katar wiec jestem lekko osłabiona ale poza tym wszystko ok 🙂 a jak u Ciebie ? Który tydzień ?🤰 Jak się czujesz ? ☺️

Może faktycznie coś w tym jest, bo u mnie ciąża też przebiega bardzo spokojnie- oby tak do 9 miesiąca. Wczoraj zaczęłam 14tc. W środę pierwszy raz od wielu tygodni przestałam czuć mdłości, przestały mi przeszkadzać zapachy- cudowne uczucie. Z jedzeniem jeszcze nie do końca się unormiwalo. Ale to wszystko da się przeżyć... Dziękuję Bogu, że nie muszę leżeć, cisza rozwija się prawidłowo i mogę funkcjonować normalnie, a całą resztę przeżyję. 

Życzę Ci duuużo zdrówka!! I dbajcie o siebie 🥰😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kinga123 napisał:

Trzymam kciuki💚✊💚 

Nie dziękuję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Aplikacja i moje liczenie mówi mi,że dziś 6tc (5+3) czyli za tydzień w piątek będzie 7tc(6+3). Ostatnia miesiączka 3 listopad to chyba dobrze liczy ? Nie wiem powiedzcie mi bo w tym to ja się gubię kompletnie 🙄🤔

Dla lekarza 5+3 to 5 tydzień ciąży. I takimi określeniami będą operować lekarze. Bo liczą się skończone tygodnie. Jak masz 4 lata plus 4 miesiące to mowisz że masz 4 lata a nie 5.

A wogole po transferze to liczy się wiek ciąży inaczej. 

Data transferu - wiek zarodka - 14 dni = pierwszy dzień ciąży. 

Są też w necie kalkulatory ciąży po in vitro.

 

16 minut temu, Akszeinga napisał:

czyli może już być jakieś delikatne drgnięcie bety gdyby była ciąża? A to ciekawe. Co klinika to inaczej każą

 

Szczerze. Raczej nie może być jeszcze dodatniej bety wtedy. No e wiem po co ta weryfikacja w 3 dpt. Część klinik robi wtedy tylko progesteron. I ta ma sens. Ale bhcg. Dużo za wcześnie i nie miarodajne. 

Edytowano przez Aja
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

Dla lekarza 5+3 to 5 tydzień ciąży. I takimi określeniami będą operować lekarze. Bo liczą się skończone tygodnie. Jak masz 4 lata plus 4 miesiące to mowisz że masz 4 lata a nie 5.

 

Szczerze. Raczej nie może być jeszcze dodatniej bety wtedy. No e wiem po co ta weryfikacja w 3 dpt. Część klinik robi wtedy tylko progesteron. I ta ma sens. Ale bhcg. Dużo za wcześnie i nie miarodajne. 

Niby na zbadanie hormonów tylko. A le bhcg też jest  robiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Aplikacja i moje liczenie mówi mi,że dziś 6tc (5+3) czyli za tydzień w piątek będzie 7tc(6+3). Ostatnia miesiączka 3 listopad to chyba dobrze liczy ? Nie wiem powiedzcie mi bo w tym to ja się gubię kompletnie 🙄🤔

6+3 to dla lekarza 6tc i generalnie tak się liczy prawidłowo tygodnie 😃 sama miałam kiedyś wątpliwości i był tutaj na forum poruszony ten wątek. Zapytałam też swojego lekarza prowadzącego. Wytłumaczył mi to tak, że jeśli dzisiaj masz np 30 urodziny, to przez cały kolejny rok masz 30 lat i w ten sam sposób liczy się tygodnie ciąży. Ja w 6+5 byłam na wizycie w klinice we Wrocławiu i lekarz potwierdził, że serduszko bije 🥰😍❤️ także czeka Cię bardzo ekscytująca wizyta!! Będzie pięknie zobaczysz!! 😁🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marza napisał:

Niby na zbadanie hormonów tylko. A le bhcg też jest  robiona 

No właśnie hormony rozumiem. Ale po co bhcg, chyba tylko żeby kasę wyciągnąć. Bo 6 dpt blastki już faktycznie może być coś ze drgnęła, ale też nie musi. I najważniejsza ta ostatnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iffci@ napisał:

6+3 to dla lekarza 6tc i generalnie tak się liczy prawidłowo tygodnie 😃 sama miałam kiedyś wątpliwości i był tutaj na forum poruszony ten wątek. Zapytałam też swojego lekarza prowadzącego. Wytłumaczył mi to tak, że jeśli dzisiaj masz np 30 urodziny, to przez cały kolejny rok masz 30 lat i w ten sam sposób liczy się tygodnie ciąży. Ja w 6+5 byłam na wizycie w klinice we Wrocławiu i lekarz potwierdził, że serduszko bije 🥰😍❤️ także czeka Cię bardzo ekscytująca wizyta!! Będzie pięknie zobaczysz!! 😁🥰

Też to tu za każdym razem pisze na forum. I powtarzam do znudzenia. 😉 Ale chyba wszystkim w ciąży tak się spieszy że sobie te tygodnie podwyższają. Ale można się przejechać. Bo na genetyczne pojedziesz w 10+3 bo będziesz myśleć że to 11tc.  I okaże się że dziecko za małe, bo to 10tc..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

No właśnie hormony rozumiem. Ale po co bhcg, chyba tylko żeby kasę wyciągnąć. Bo 6 dpt blastki już faktycznie może być coś ze drgnęła, ale też nie musi. I najważniejsza ta ostatnia. 

No właśnie też tak mi się wydaje bo szkoda nawet naszch nerwów. Nie ukrywam, że chciałabym już dziś wiedzieć czy się udało. Dlatego zainteresowałam się tym co napisała Marza.  Ale to każda  z nas by chciała. Nie jest tak pięknie 🙂  Hm swoją drogą skoro tak każą to może są przypadki że ta beta coś rusza tego dnia... hm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×