Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Kobieta robi laski wlesie

Polecane posty

Gość Marek

Witajcie moja kobieta lubi wrecz uwielbia obciagac tylko nie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheszka

To masz kiepsko😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale pewnie kase tobie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Tirowki robia w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
 

Tirowki robia w lesie.

 Czy tylko? Kumpela z pracy która ze mną jeździła autem niemal codziennie mi obciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
 

 Czy tylko? Kumpela z pracy która ze mną jeździła autem niemal codziennie mi obciągała.

No to masz fajna kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Czy tylko? Kumpela z pracy która ze mną jeździła autem niemal codziennie mi obciągała.

Pewnie musiała tak odpracować benzynę i amortyzację auta. Natomiast zastanawia mnie w wątku głównym sformułowanie "w lesie". Pomijając aspekt pracy przy drodze, może chodzi o jakiś fetysz? Że tylko w lesie ma odpowiedni nastrój. Może chodzi o skojarzenie z młodymi sromotnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
 

Pewnie musiała tak odpracować benzynę i amortyzację auta. Natomiast zastanawia mnie w wątku głównym sformułowanie "w lesie". Pomijając aspekt pracy przy drodze, może chodzi o jakiś fetysz? Że tylko w lesie ma odpowiedni nastrój. Może chodzi o skojarzenie z młodymi sromotnikami?

😄 Nie do końca tak jest, zanim zaczęła ze mną jeździć, mieszkała w innej miejscowości a i tak raz, dwa razy w tygodniu po niej jeździłem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja żona pracowała na drodze jak żeśmy się poznali. Ta różnica że klientom robiła z gumą a mi bez. Ale generalnie preferuje sex. Koleżanka kiedyś się chwaliła że jednego dnia robiła 15 razy laska, bo to szybko idzie w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×