Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Czy wrócić do odchudzania?

Polecane posty

Gość Sandra

Cześć. Proszę o rady. Mam 27 lat. W ostatnim czasie udało mi się zadbać o sylwetkę (39 kg przy 164 cm wzrostu). Jednak ze wzgledu na problemy zdrowotne musialam przytyć. Na początku było bardzo trudno, ale ostatecznie udało się. Utrzymuję wagę 52 kg. Czuję się nieatrakcyjna, gruba i myślę, aby wrócić do odchudzania. Jednak rodzina twierdzi, że nie powinnam. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Pomozcieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Wybacz, ale nie wierzę, że dorosła kobieta jest tak głupia. Wiesz doskonale, ze 39 to za niska waga dla zdrowej kobiety w Twoim wieku. Potrzebujesz psychologa, ktory pomoże Ci w akceptacji samej siebie w normalnym rozmiarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Po prostu lubię być szczupła, a aktualna waga sprawia, że nie lubię swojego ciała. Nie potrafię zaakceptować się w takiej postaci. I co ma wspólnego mój wiek z sytuacją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć. Proszę o rady. Mam 27 lat. W ostatnim czasie udało mi się zadbać o sylwetkę (39 kg przy 164 cm wzrostu). Jednak ze wzgledu na problemy zdrowotne musialam przytyć. Na początku było bardzo trudno, ale ostatecznie udało się. Utrzymuję wagę 52 kg. Czuję się nieatrakcyjna, gruba i myślę, aby wrócić do odchudzania. Jednak rodzina twierdzi, że nie powinnam. Co sądzicie?

potrzebujesz psychiatry a nie forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×