Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kastra klasd

Najsmieszniejsze jest to, ze nawet niskie kobiety szukają wysokich

Polecane posty

Gość kastra klasd

to jest chore.. bo nawet te panienki mega niskie, 150-160cm, tez szukaja goscia, ktory ma te 185+...  a facet ktory ma okolo 175 nazywaja po prostu "niskim", mimo ze jest wyzszy o glowe od nich

to po prostu chore i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Wysocy też wolą niskie filigranowe babki a nie jakieś kolubryny, walkirie, ojejku dlaczego, buuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co w tym dziwnego/chorego? To tak, jakby się dziwić, że nawet grubszy mężczyzna chce mieć szczupłą kobietę. To normalne, że szukamy w partnerze tego, co wydaje nam się atrakcyjne. Jest wiele pięknych niskich kobiet i wielu wysokich mężczyzn lubi drobne kobiety. Jest sporo takich par. No i dzieci będą wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to jest chore.. bo nawet te panienki mega niskie, 150-160cm, tez szukaja goscia, ktory ma te 185+...  a facet ktory ma okolo 175 nazywaja po prostu "niskim", mimo ze jest wyzszy o glowe od nich

to po prostu chore i tyle

Bzdura moja ma jakieś 15l60, ja 171 i jestem dla niej Bogiem. Mam za to inne cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

no i ? niech kazda sobie szuka takiego jakiego chce 😕 a tak w ogole to znam pary, gdzie mezczyzna jest takeigo samego wzrostu co kobieta albo nawet troche nizszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A 180 może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety wolą wyższych. Ale ty z 175 możesz podrywać kobiety poniżej 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No i co? Wysocy też wolą niskie filigranowe babki a nie jakieś kolubryny, walkirie, ojejku dlaczego, buuuuu...

Dokladnie.👏 Takie drobne są najlepsze. Male do pieszczoty, duze do roboty. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokladnie.👏 Takie drobne są najlepsze. Male do pieszczoty, duze do roboty. 😀

😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża baba

A 165 cm to duża baba czy jeszcze nie aż tak? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp

Jeszcze nie aż tak, powiedziałbym, że średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A 165 cm to duża baba czy jeszcze nie aż tak? Jak myślicie?

Bez przesady. Jak szczupla to na granicy, byle nie wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

😥

Mozesz podac swoją wagę i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mozesz podac swoją wagę i wzrost?

Stanowczo odmawiam. Ale już sam wzrost predestynuje mnie do działu robót ciężkich😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Stanowczo odmawiam. Ale już sam wzrost predestynuje mnie do działu robót ciężkich😏

Aaaa, to Ty z tych duzych? 😮 Mozna bylo sie tego spodziewac, bo charakter tez dość cięzki. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Duża baba lub własna graba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aaaa, to Ty z tych duzych? 😮 Mozna bylo sie tego spodziewac, bo charakter tez dość cięzki. 😎

Charakter mam wredny bo jestem przegrywem i frustratka, a nie bo wysoka czy spasiona😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Charakter mam wredny bo jestem przegrywem i frustratka, a nie bo wysoka czy spasiona😎

A przegrywem i frustratką, bo wysoka i spasiona. Sprzęzenie zwrotne. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Charakter mam wredny bo jestem przegrywem i frustratka, a nie bo wysoka czy spasiona😎

A przegrywem i frustratką, bo wysoka i spasiona. Sprzęzenie zwrotne. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kobiety niskie które szukają dry lasów są puste. Wysoka to wiadomo chce być niższa od faceta by się czuć kobieco, natomiast taka 160, dla której 170 jest zły to idiootka, bo on by wystarczył by czuła się przy nim na mniejszą i drobniejsza, ale nie gość musi mieć 190 by się koleżanki zabiijaly z zazdrości a wiadomo koleżanki są wyższe i niższe. A wielu niskich ma dużo ładniejsza twarz niż wielkie krzywe malpoludy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skshs

Już sie zleciały niskie kurduple. Faceci mają wymagania to i kobiety mogą, każda woli prawdziwego wysokiego faceta a nie jakiegoś krasnala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Już sie zleciały niskie kurduple. Faceci mają wymagania to i kobiety mogą, każda woli prawdziwego wysokiego faceta a nie jakiegoś krasnala

Nie każda niektóre wola mieć możliwość spojrzenia facetowi w oczy czy całowanie bez wchodzenia na taboret, zakompleksiona babo. Lepiej być nie wysokim niż mieć brzydki ryj czy być spaslakien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshshs
 

Nie każda niektóre wola mieć możliwość spojrzenia facetowi w oczy czy całowanie bez wchodzenia na taboret, zakompleksiona babo. Lepiej być nie wysokim niż mieć brzydki ryj czy być spaslakien

Nie znam takich kobiet co wolą niskiego od wysokiego, jedynie wysokie kobiety czesto mają niższego od siebie faceta ale to dlatego że takim ciężko znalezc wyższego od siebie. Reszta bab nawet tych niskich wezmie wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Nie znam takich kobiet co wolą niskiego od wysokiego, jedynie wysokie kobiety czesto mają niższego od siebie faceta ale to dlatego że takim ciężko znalezc wyższego od siebie. Reszta bab nawet tych niskich wezmie wysokiego.

Dla niższej od ciebie np wyższy jest inny, wątpię że każda łazi z miarka hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie znam takich kobiet co wolą niskiego od wysokiego, jedynie wysokie kobiety czesto mają niższego od siebie faceta ale to dlatego że takim ciężko znalezc wyższego od siebie. Reszta bab nawet tych niskich wezmie wysokiego.

Te wysokie tez by chcialy wysokiego, ale biorą niskich z desperacji, więc juz sie tak nie plujcie kobyły.  :classic_biggrin:

Kurduple dla babochłopów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhdj
 

Dla niższej od ciebie np wyższy jest inny, wątpię że każda łazi z miarka hahha

raczej nie, każda kobieta nawet niska wie że facet zaczyna się od 180. a dla niektórych od 185 cm. Facet wysoki to wysoki a niski to dla każdej bedzie kurduplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A przegrywem i frustratką, bo wysoka i spasiona. Sprzęzenie zwrotne. 😀

O dokładnie. Okoliczności życiowe nie mają rzecz jasna żadnego znaczenia. Tylko WYGLĄD. A ja płaczę rzewnymi łzami, bo nie jestem dwudziestoletnia modelką, buuuu.... zaraz, wróć! Coś mi się pozajączkowało... przecież modelki są wysokie... czego ja wlasciwie chcę?😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×