Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polinka 123

Co myślicie o osobach biorących ciągle udział w konkursach na fb i insta

Polecane posty

Gość Polinka 123

Mam kilku takich znajomych. Grają już o wszystko i publikują wszystko. Czy to jest normalne? Rozumiem raz na jakiś czas, ale codziennie po kilka konkursów?! Bez względu czy do wygrania są kosmetyki, ubrania, żarcie dla kota, żel do kibla czy kosiarka. Znajome spodziewające się dziecka grają codziennie o wózki, meble, ubrania, pampersy! To jest jakiś nałóg już? Publikują swoje zdjęcia, historie miłosne, piszą wierszyki i nudne opowiadania. Proszą się tak o te nagrody zamiast zarobić na to co potrzebują. Jak można coś za darmo to dawaj. Znacie takie osoby? A może same jesteście od tego uzależnione??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam takich znajomych. Mam inne 😄 ale wydaje mi sie,ze to pewnego rodzaju nałóg , jak hazard z tym że nkc nie ryzykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dwa razy wygrałam więc wcale się nie dziwię 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam koleżankę co tak robi i co chwile ma za friko coś, mnie się nie chce w to bawić ale przyznam zazdraszczam perfum za 3-4 stówki na które Np ja muszę pracować. Ona ma szczęście i co chwile coś wygrywa. A to wejściówki gdzieś a to vouchery na żarcie czy zabiegi. Ost właśnie perfumy a w święta cała kolekcja szminek loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale czesc tych konkursow to czysta sciema. Ile razy widzialam niby strone jakiegos producenta ssmochodow ktora dopiero co powstsla I pirewszy post jest wygraj samochod I te barany to udostepniaja wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×