Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poziomka

Imię dla còreczki

Polecane posty

Gość Poziomka

Witajcie😊 Termin porodu za 1,5 miesiąca a my nadal nie wybraliśmy imienia dla córeczki. Powiedzcie czy wierzycie w znaczenie imion? Dostałam w prezencie księgę imion i akurat te które mi się podobają nie są zbyt pozytywnie opisane. Np Lidia-często oszukuje, Liliana - przywłaszcza sobie owoce cudzej pracy itd. Niby w to nie wierze ale jednak takie opisy trochę odpychają. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Lipiec

Wierzę raczej w dobrooo:)Sama rodze w lipcu i to będzie-Lena:))))Cokolwiek to znaczy postaram sie żeby była mądrym uczciwym dobrym spelnionym szczesliwym człowiekiem;)Dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Lipiec

Wierzę raczej w dobrooo:)Sama rodze w lipcu i to będzie-Lena:))))Cokolwiek to znaczy postaram sie żeby była mądrym uczciwym dobrym spelnionym szczesliwym człowiekiem;)Dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby nie wierze, ale cos w tym jest.  Moze to ludzie maja na mysli gdy mowia, ze imie pasuje do dziecka...

Co do Leny to  zalezy czy to jest skrot od imienia Magdalena czy Helena.  Nie wiadomo jednak od ktorego imienia uzyto tego skrotu (obecnie moze byc rowniez od Mileny) takze mozna na to patrzec jako brak znaczenia lub dwa znaczenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Oczywiście że często znaczenie imion się sprawdzają. Wiele osób o tym samym imieniu łącza te same cechy. Weź to pod uwagę.  Skoro na L to może Liwia ? Łucja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leandra, Leokadia, Lesława, Lutosława, Ligia, Leonia, Linda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Oczywiście że często znaczenie imion się sprawdzają. Wiele osób o tym samym imieniu łącza te same cechy. Weź to pod uwagę.  Skoro na L to może Liwia ? Łucja? 

Wiele osób o różnych imionach też łączą te same cechy 😄 Bzdury takie same, jak przy znakach zodiaku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Witajcie😊 Termin porodu za 1,5 miesiąca a my nadal nie wybraliśmy imienia dla córeczki. Powiedzcie czy wierzycie w znaczenie imion? Dostałam w prezencie księgę imion i akurat te które mi się podobają nie są zbyt pozytywnie opisane. Np Lidia-często oszukuje, Liliana - przywłaszcza sobie owoce cudzej pracy itd. Niby w to nie wierze ale jednak takie opisy trochę odpychają. Co myslicie?

Jeśli ma być imię na "L" to takich nie brakuje:

Laila

Lamia

Lara

Laura

Laurencja

Laurita

Lawinia

Leonarda

Leonata

Leoncja

Leonia

Leonika

Leonita

Leopolda

Leopoldyna

Letycja

Lidia      

Ligia

Liliana

Linda

Liwia

Lotta

Luana

Lucyna

Ludwika

 

A na bajki o "charakterze" związanym z imieniem nie ma co zwracać uwagi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lamia- fajne.  Jest jeszcze Larysa

Dodam polska Lubomire i Ludmile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Luna

 Leilani

 Lelislawa

 Lada

 Latifa

 Luiza

Leda

Leokrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wplyw ksiezyca jest tak ogromny, ze porusza cale oceany (jestem w wiekszosci zlozeni z wody) slonce potrafi popsuc elektronike itd, ale planety i obiekty w niebie absolutnie nie maja na nas wplywu i nie mowie tutaj o horoskopach.  Po prostu prawa fizyki.  Jestesmy klebkami energi elektrycznej i obiekty w niebie maja na nas wplyw.  

Przeprowadzcie sobie ekperyment- dwie butelki wody.  Do jednej butelki mowcie grzecznie, ze bardzo ja kochacie, a na druga klnijcie.  Potem zamrozcie obydwie i zobaczcie jak wygladaja krysztalki lodu- pozytywna butelka ma piekne krysztalki, a negatywna ma znieksztalcone krysztalki.  Takze imiona i ich znaczenie maja wplyw na dziecko.  Ciekawe jaki wplyw ma imie, ktore nie ma znaczenia tak jak Lena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wierzę raczej w dobrooo:)Sama rodze w lipcu i to będzie-Lena:))))Cokolwiek to znaczy postaram sie żeby była mądrym uczciwym dobrym spelnionym szczesliwym człowiekiem;)Dobrej i spokojnej nocy.

Jezeli dobrze sie postarasz to moze akurat urodzisz 100 000-czna Lene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×