Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Znowu nie można pisać z gościa, beka

Polecane posty

Znów będzie pisać sama ze sobą. 🤣

Chyba żonatego szantażuje, bo tak ją rozjuszył ten temat o szantażujących kochankach 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można odpocząć od forum dzięki temu 

Ja się załamie kochani, co ja pocznę bez forum? Dobranoc, żegnajcie😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na mnie możesz liczyć, zawsze chętny by się z tobą posprzeczać 😃

Dzięki, chłopie, nawet nie wiesz jak się cieszę😏 Teraz jestem krzynę rozproszona, ale wieczorem na pewno jakiś punkt zapalny się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ten ściek i tak zdechnie przez ten ich Bad Gateway, jeśli czegos z tym goownem nie zrobią

 

Dokładnie. Bad Gateway wykurzył stąd chyba z 3/4 użytkowników. Jak nie będzie można pisać z gościa, to forum całkiem padnie.

Zresztą już 2 razy próbowano wyłączyć gościa i po 1-2 tygodniach był tu praktycznie zerowy ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafeteria prowadzi terapię dla uzależnionych. Brawo!

No i w końcu nikt nie będzie pisał za nikogo i się podszywał pod innych. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kafeteria prowadzi terapię dla uzależnionych. Brawo!

No i w końcu nikt nie będzie pisał za nikogo i się podszywał pod innych. Dziękuję!

Ja już jestem bardzo nerwowa, że taki mały ruch i nikt nie dos.rywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja już jestem bardzo nerwowa, że taki mały ruch i nikt nie dos.rywa...

No szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są tacy, co dorobili się własnych, osobistych dosrywaczek, na które zawsze można liczyć 😃.

Jeżeli chodzi Ci o mnie, to ja nią do tej pory nie byłam. Obserwowałam Twoje wywody przyczajona. Myślę że po pierwszym faku skierowanym do mnie osobiście, dołączę do tego zaszczytnego grona😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Nie, nie chodzi o Ciebie. A co do faka, to możesz być pewna, że zostaniesz ostrzeżona i będziesz mogła przerwać dyskusje ze mną, jeśli go sobie nie będziesz życzyła.

"Dyskusja z Resem". To typowy oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kafeteria prowadzi terapię dla uzależnionych. Brawo!

No i w końcu nikt nie będzie pisał za nikogo i się podszywał pod innych. Dziękuję!

Jak im spadnie forumowy ruch do poziomu 10-20 wpisów dziennie na wszystkich działach, generowany już tylko przez tych najbardziej wytrwałych i uzależnionych od forume userów, którzy mogą non stop pitolić nawet o dupie Maryni, tylko dla samego pitolenia, to raz dwa przywrócą pisanie z gościa. Już to redakcja 2 razy przerabiała i za każdym razem wycofywali się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aż tak bardzo Ci na tym zależy? 

To ty Żmiju? 😆😆

Bardzo mi zależy :P Całe moje życie jest od tego uwarunkowane :D

Nie znam Żmija, znam Pytona [cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba bez gości(czytaj hejterów). Po to jest forum by sobie popitolić. Nawet o du.pie Maryni. Lepsze to niż goownem i hejtem płynące forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie można pisać jako gość. Przynajmniej się zalogowaliśmy. No i można zrobić wbitkę prywatną i obgadwać do woli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Strasznie to wszystko przeżywasz  i znakomicie jesteś obeznany w świecie 🙃

Ps. Paskudny nick 👋😆

Nie przeżywam, jestem wyluzowany :D Jednak w świecie jestem obeznany na tip top.

PS. co chcesz od nicka. PeDe to od moich inicjałów, bo nazywam się Patryk Domański, a Rasta jest od tego że słucham reggae i jestem rastafarianinem czyli człowiekiem lubującym się idei pacyfizmu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie się podoba bez gości(czytaj hejterów). Po to jest forum by sobie popitolić. Nawet o du.pie Maryni. Lepsze to niż goownem i hejtem płynące forum.

Nie neguje. Oczywiście że lepsze to co napisałaś. Niestety wiem jakie są tutaj realia i co nakręca tutejsze dyskusje, a akurat to forum, to nie jest charytatywna amatorska stronka, tylko należy do korporacji, która chce zarabiać, a zarabia na wyświetlaniu reklam zagnieżdżonych tutaj. Tak więc im więcej wyświetleń, tym większa kasa z reklam, a kiedy jest więcej wyświetleń? Gdy się dyskusja kręci. Czyli kółko się zamyka. Szczerze, to w sumie mi to obojętne czy można pisać z gościa czy nie. Zupełnie pragmatycznie piszę, że wyłączenie tej funkcji zapewne będzie tylko na chwilę, bo się zwyczajnie redakcji nie będzie opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żmijek zawsze miał tendencję do usprawiedliwiania się i stąd wiadomo, że to on. Ciepła i słodka kluska, xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

W zasadzie prawie tylko wtedy, gdy ktoś zamiast dyskutować o temacie, wypisuje o swoich zmysleniach na temat mojej rodziny i mój. Zmysleniach chamskich i obraźliwych.

Problem w tym, że Ty sam zmyslasz na temat swojej rodziny i swój. I nawet się z tym nie kryjesz.

A jak już dostatecznie nasciemniasz a potem zapominasz co pisałeś o sobie wcześniej to uważasz, że ktoś zmyśla- mimo że ten ktoś pisze o tobie dokładnie to, co ty napisałeś wcześniej.

Konkludujac: nie powinieneś tak kłamać. Do tego trzeba mieć choć trochę inteligencji i dobra pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Ile razy mam ci pisać, że twoje zmyslenia na mój temat mnie kompletnie nie interesują i nie mam zamiaru ich komentować? Taka jesteś tempa, że nie dociera? 

"Tempa", well, well, well...

Będę pisała co chce, niezależnie od tego czy Ciebie to interesuje czy nie, czy zamierzasz to komentować czy nie.

Także pisz sobie o swoich preferencjach dotyczących moich postów tyle razy ile uznasz za słuszne, ale na nic to nie wpłynie. Dotarło, czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W zasadzie prawie tylko wtedy, gdy ktoś zamiast dyskutować o temacie, wypisuje o swoich zmysleniach na temat mojej rodziny i mój. Zmysleniach chamskich i obraźliwych.

Dobra, zobaczymy... mam nadzieję że działa to w obie strony? Hmm?😏 Tzn Ty też nie jesteś chamski na temat oponenta/oponentki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×