Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gray123

Kafe lezy

Polecane posty

Lezy I zaraz zacznie kwiczec. Juz to widac. Czas sie zegnac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 wyswietlen tego tematu do tej pory. Chwile wczesniej jak wszedlem byla godzina od ostatnio komentatowanego tematu. Cofajac sie I porownujac kafe z przed 5 lat gdzie kafe tętnilo życiem dzis ledwie sie tli. To jest koniec tego miejsca. Dogorywa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kafe ledwie się tli przez hejt. Multum ciekawych ludzi odeszło z tego powodu. Tętnili życiem jedynie hejterzy z gościa. Miejmy nadzieję że normalnie piszący wrócą wraz z w cześniejszą chęcią pisania tu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gościa już nie ma. Nie zauważyła?  Nie mam jak sam ze sobą gadać i pluć na PiS 😭

Zauważyła😀dlatego napisała. Może znajdziesz rozmówcę by sobie popluć. Tak z obserwacji to raczej goście pluli na opozycje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie interesuje mnie pisanie o polityce. Nawet w realu każda dyskusja na te tematy kończy się nerwami, zniesmaczeniem i podzieleniem. Lepiej mniej gadać a robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej😯mi by było szkoda energii na nienawiść. Dużo przyjemniej jest kogoś lub coś lubić i akcentować to na forum. 

Tymczasem👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli nie będę mógł wspierać swoich wypowiedzi z gościa, to moje plucie na PiS nie ma wiekszego sensu. Tylko gdy robie sztuczny tłum to czuje, że moja antypisowa propaganda ma racje bytu.

Załóż se kilka kont i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wow, mnie chwile tutaj nie było i takie zmiany. 

Nie ma gości? Szok 😮 i smutek 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będę musiał się przelogowywać zaczadzona pisowska istoto. Poza tym mogę zapomnieć haseł do reszty kont. Mam już swoje lata!

Zrób sobie wszędzie to samo hasło. Nawet tak zaczadzona istota jak ja, to potrafi. Zaraz sobie zresztą przyklasnę z innego konta

 

O wow, mnie chwile tutaj nie było i takie zmiany. 

Nie ma gości? Szok 😮 i smutek 😅

Cześć Lili😏 jak my tu teraz będziemy żyć bez wylogow jadących po naszych misiach pysiach i bombelkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam do każdego nicka hasło "duрa", Ty też?

Mam inne😏 To ile masz tych nickow?🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Lili😏 jak my tu teraz będziemy żyć bez wylogow jadących po naszych misiach pysiach i bombelkach??

Hej hej 👋 

No ja właśnie nie wiem, chyba przestane tutaj całkowicie zaglądać, tak to sie chociaż coś działo, mozna bylo na poziomie podyskutować a teraz nie będzie z kim 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafe leżała już dawno. Przez gości. Tych hejtujących. A może to był sztuczny tłum gości, sądząc po wypowiedzi kogoś kto już zniknął z tego tematu a rano jeszcze pisał zalogowany jako podróba Shatyna😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×