Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Editt

Kiedy zrobić test ciążowy?

Polecane posty

Hej 🙂 założyłam specjalnie tu konto żeby Was się o coś doradzić.

Staramy się z mężem o maluszka. 

Mój cykl trwa 26-33 dni, dziś minął 33 dzień i nie dostałam jeszcze miesiączki.

Nie mam żadnych objawów jak zawsze miałam przed miesiaczką - zawsze bardzo bolały mnie piersi i były opuchnięte. 

Natomiast nie mam też za bardzo objawów ciąży. Sprawdzałam temperaturę, wzrosła w ciagu 4 dni z 36,5°C do 37,0°C. Pobolewała mnie głowa kilka dni temu, pobolewa mnie też bardzo lekko podbrzusze i plecy na dole. Zauważyłam że dziś też przeszkadzały mi niektóre zapachy na które wcześniej nie zwracałam uwagi. No i jestem dość drażliwa, choć to może też być ze stresu.. 

Czy któraś miała podobne objawy na początku ciąży albo nawet zupełny ich brak, a okazało się że to ciąża?

Mam już kupiony test, ale chcę czekać z nim do soboty, aby nie być zawiedziona. Boje się też że jutro dostanę okres..

Czy sobota to będzie dobry dzień na test, czy będzie miał już dobry wynik? Proszę o wsparcie z waszej strony, boję się że jednak dostanę ten okres jutro, a bardzo pragniemy dzidziusia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczekaj ze 3 dni po okresie. Do implementacji moglo dojść kilka dni temu i poziom hormonu będzie jeszcze za niski, by test to wykrył. I nie nakręcaj się tak, to może potrwać. Luzik i let  it go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też radzę poczekać min te trzy dni. U mnie dzień po terminie okresu coś było, ale taka bladziocha, że myslalam, że nic z tego. Jeżeli faktycznie bardzo bardzo chcesz wiedzieć i mieć pewność, to zostaje beta z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję 🙂 to czekam cierpliwie. Dziś okresu nadal brak póki co. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit zrob dzis test ja powinnam miec miesiaczke wczoraj dzis zrobilam wyszedl pozytywny cykle mam 32 dniowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hela 123 O ty odważna! 

I oczywiście gratulacje ;*

A masz jeszcze jakieś objawy? 

Bo ja właśnie nie mam za bardzo dlatego boję się o za niski poziom hormonu i nie chcę rozczarowania negatywnym testem. Może to głupio brzmi, no ale jakoś tak mam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez balam sie rozczarowania z objawow to tak piersi czuje takie kłucie w nich rozpieranie czasem mnie mdli ale chwilowo choc na to nie zwracalam uwagi bo przed okresem tez tak mam ale pierwsze co zwrocilo moja uwage to jak zrobilo mi sie słabo w lidlu oblał mnie pot zrobilo mi sie strasznie goraco myslalam ze padne przy kasie i to mi dalo do myslenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam test z pierwszych porannych sikow kreska jest widoczna to nie jest zaden cien kreski tylko widoczna kreska choc bledsza od kontrolnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałam że bardzo często czuć ból piersi. Moje poki co nic nie dają o sobie znać.

Najbardziej to bolą mnie dziś...plecy tak na dole. No ale to nie łączyłabym tego z ciążą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalam w twoim pierwszym poscie ze reagujesz na niektore zapachy to tez jest objaw ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję 🙂 to czekam cierpliwie. Dziś okresu nadal brak póki co. 

 

Hej Editt 🙂 
Wiem, że bardzo czekasz na wspaniałe wieści.
W zeszłym miesiącu przetestowałam w 33 dniu i pojawiła się blada kreseczka, poszłam też na test beta HCG i niestety beta wyszła 7,6. Okazało się, że to ciąża biochemiczna. Szczerze - wolałabym nie wiedzieć.
Trzymam kciuki, że u Ciebie to prawidłowa ciąża, więc jeżeli masz siłę to odczekaj jeszcze te 2-3 dni, będzie pewniejszy wynik 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aggie86 dziękuję 😘

Współczuję Ci i życzę powodzenia w kolejnych miesiącach. 

Czekam czekam, bo jak to już będzie to, to ogłoszę całemu światu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie robiłam jeszcze testu.. Dziś z 20 minut temu dostałam bardzo dziwnego jasnoróżowego plamienia, przy czym kropla pojawia się razem z takim jakby "skurczem" macicy. 😞

Jest mi słabo i pobolewa lekko podbrzusze. Leżę 😞

W nocy też pobolewał mnie brzuch..

Czy to może być po prostu taki dziwny okres? Nigdy mnie nic nie boli w 1 dniu okresu, a krew z okresu zawsze mam ciemną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test teraz. Jeśli nie dostaniesz okresu, powtórz za kilka dni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zbyt słabo się czuję by wstać :c 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze że nie robiłam jeszcze testu.. Dziś z 20 minut temu dostałam bardzo dziwnego jasnoróżowego plamienia, przy czym kropla pojawia się razem z takim jakby "skurczem" macicy. 😞

Jest mi słabo i pobolewa lekko podbrzusze. Leżę 😞

W nocy też pobolewał mnie brzuch..

Czy to może być po prostu taki dziwny okres? Nigdy mnie nic nie boli w 1 dniu okresu, a krew z okresu zawsze mam ciemną. 

Ciężko powiedzieć, ja miałam podobnie przy biochemicznej (włącznie z kolorem krwi)
Niby wyszła słaba różowa kreska na teście, a potem bolał mnie brzuch, następnego dnia wieczorem już bardzo i następnego dnia dostałam okres. Ale to niekoniecznie musi być to w Twojej sytuacji.
Dużo kobiet plami na początku ciąży 🙂
A przed ogłaszaniem całemu światu też bym poczekała min do 12 tygodnia. U nas znajomi się niestety domyślili i powiedzieliśmy rodzinie i potem trzeba było wszystko odkręcać, jak w 11 tygodniu serduszko przestało bić i nie było to najprostsze co musiałam zrobić w życiu (mówiąc delikatnie). Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale warto się nad ty zastanowić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aggie86 - ale jesteś super wsparciem!

Masz rację z tym że lepiej poczekać. Poczytałam trochę o badaniach jakie należy przejść, że w 12 tygodniu jest takie najważniejsze. 

Wypocznę dziś, jeśli przestanę tak plamić to zrobię test, a w poniedziałek do lekarza. 

Próbuje się uspokoić i nie stresować 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aggie86 - ale jesteś super wsparciem!

Masz rację z tym że lepiej poczekać. Poczytałam trochę o badaniach jakie należy przejść, że w 12 tygodniu jest takie najważniejsze. 

Wypocznę dziś, jeśli przestanę tak plamić to zrobię test, a w poniedziałek do lekarza. 

Próbuje się uspokoić i nie stresować 

 

Cieszę się, że Ci trochę pomogłam 🙂
Trzymam za Ciebie bardzo kciuki, dokładnie wiem co przeżywasz i jak niepewność pożera 🙂
Tak jak piszesz spróbuj dziś na spokojnie poleżeć obejrzeć coś lub poczytać (jeżeli to odciągnie jakoś Twoją uwagę).
Chociaż wiem jak się czas dłuży to dasz radę 🙂 a może jutro wrócisz tu z super wieściami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z macicy nie krwawię. Za to zaczął mnie boleć ogromnie pęcherz i dostałam bardzo gęstego moczu z krwią 😞 co za ból!

Zadzwoniłam od razu do przychodni, panie mnie jeszcze dziś przyjmą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrob test bo w razie leczenia musisz wiedziec czy jestes w ciazy albo jak bedziesz w orzychodni niech pobiora ci krew na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie powiedziały mi przez telefon żebym była spokojna i one się wszystkim zajmą. Lekarka i mają też do dyspozycji położne. Teraz czekam do 17 na wizytę. 

Jestem zaskoczona że aż tak miło zostałam potraktowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Panie powiedziały mi przez telefon żebym była spokojna i one się wszystkim zajmą. Lekarka i mają też do dyspozycji położne. Teraz czekam do 17 na wizytę. 

Jestem zaskoczona że aż tak miło zostałam potraktowana 🙂

Daj znać co się okazało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Daj znać co się okazało 

Niestety mam zakażenie dróg moczowych. Sprawdzaliśmy w przychodni testem ciążowym z moczu to wyszedł ujemny, jednak pani sama mówi że podejrzana sprawa skoro 35 dzień minął, a okresu brak. 

Dostałam antybiotyk i laktoferyne. Antybiotyk na wszelki wypadek bezpieczny dla kobiet w ciąży. 

Jak nie dostanę nadal okresu to mam zrobić test po zakończeniu antybiotyku. 

Także muszę rozwijać cierpliwoooość. 

Okres może jeszcze przyjdzie, bo mógł też się przesunąć z powodu zakażenia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zapalenie pęcherza 😕 słabo

Dziwne, ze test nic nie wykrył, szkoda, że Ci krwi na betę nie pobrali, wynik byłby pewny od razu.

Jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś nadszedł okres 😞 w 37 dniu 😮

Czuję się beznadziejnie 😞 zwłaszcza że mój mąż tak się nastawił już na dziecko i teraz musiałam mu powiedzieć że okres.. No i ogólnie jest przykro :c 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Editt zapraszamy do naszego staraniowego tematu wszystkie sie tam wspieramy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×