Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skakun

Czy macie niższe poczucie własnej wartości gdy wyglądacie gorzej?

Polecane posty

Nie pijcie, ubierajcie się dobrze i będzie ok 👍 xD

Kace już mam kilkudniowe. To fakt. Ale nieważne. Nie przeszkadzajcie sobie w obrzucaniu się kupą. Może i na mnie co poleci.

przestań chlać, to już alkoholizm, zmień swoje życie zaczynając od tego że odstawisz ten syf

przestań chlać, to już alkoholizm, zmień swoje życie zaczynając od tego że odstawisz ten syf

Dobra, weź. Jak się pije rzadko, to potem tak jest, bo bez treningu.

Zresztą nieważne. Dziś wypada dzień picia. Ide po winiacza. Bawcie się dobrze.

Dbajcie o siebie chłopcy i dziewczynki. Markowe ubranie to nie wszystko. 🙂 Uśmiech,  uśmiech.😁😗

Załóżmy to nie jest wasz dzień, ubierać się w dres, zero tapety i tak wychodzicie. Czujecie się kimś gorszym niż na co dzień? 

przeciwnie, czuję się niekomfortowo kiedy mężczyźni patrzą na mnie jakby chcieli rozebrać wzrokiem, wolę być niewidoczna

Ja pije piwo owocowe 2%

Ja kupiłam desperadosa mojito pił  ktoś? 

zamknij morde cwelu, kto nie pije ten sprzedaje i smiec

i ty się dziwisz że laski cie zdradzają i olewają? przecież tu wieje patologią od ciebie, dziwne że wogóle jakieś się załapały na takiego gbura

zamknij morde cwelu, kto nie pije ten sprzedaje i smiec

Ciezki przypadek, jak ja takich nedznych ku/rew nienawidze. Zatrzymalo sie takie smierdzace gowniacho umyslowo na liceum i ch/uj, nigdy nie zmadrzeje. Kazdy post tego przyglupa to potwierdza. Chlej pedale jak najwiecej i marz o lodzikach. Kto nie pije w tym kraju nedznych alkoholikow jest niesamowitym mistrzem, a mieczaki tlumacza swoje chlanie wlasnie tak jak ten tepak. Jestes miekka pi/zda, dlatego nie wytrzymasz tygodnia bez uchlania swojego paskudnego ryja i cale dnie myslisz w tygodniu o weekendzie i alkosyfie. Tak wlasnie robia alkoholicy, tylko alko we lbie. Nie musisz pic codziennie, wazne co masz we lbie, na tym polega alkoholizm.

przynajmniej mam alkohol a ty poza tym forum nie masz niczego 😉 ciagnij pale leszczu

Ty wiesz smieciu co ja mam a czego nie 😄 uchlewaj jak najczesciej, w koncu kto nie pije ten nie zyje 😄

Tylko nedzny alkoholik mogl napisac ze "ma przynajmniej" alkosyf. Kazdy tepak moze to miec. Wielka sztuka jest tego nie miec cwelu.

tylko cwele i ci0ty nie pija.. czyli jestes cwel i ci0ta

I ty niby jestes inny w realu. 😄 Gowno prawda. Jestes dokladnie taki jak tutaj. Doskonale niestety znam takich przyglupow 😕

wyj3bane mam na ciebie i na to co sobie o mnie myslisz, pewne jest jedno, ze w realu pewnie jestes dla takich jak ja zwykłą fają 😉

Takie przyglupy jak ty odwazne sa tylko za ekranikiem albo po alkosyfie a inaczej cichutcy i milutcy 😄 sr/am od dawna na takie smieci, od kiedy skonczylem z alko i z zadawaniem sie z takimi chodzacymi gownami. Nie ma to jak pozbyc sie calego gowna z zycia. Nieopisane piekno 🙂

jakie to zalosne.. nazywac alkoholikiem kogos kto lubi sie napic tylko przy weekendzie, to co najmniej tak jakbym nazwal cie morderca bo w zyciu na pewno zabilas jakiegos owada, weź wy3pirerdalaj

Napisałeś lubi się napić 🙂  nie odmawia 🤣

skończ juz 😉 pisanie z toba nie ma najmniejszego sensu, to nawet strata klawiatury ..

Z toba za to ma 😄 zero argumentow ale szczeka najglosniej

Załóżmy to nie jest wasz dzień, ubierać się w dres, zero tapety i tak wychodzicie. Czujecie się kimś gorszym niż na co dzień? 

W życiu nie wyjdę bez makijażu 😂i nie wiem jakbym teraz było gdybym  z facetem mieszkała i musiałby  mnie widzieć bez makijażu 🤦‍♀️😂😂

W życiu nie wyjdę bez makijażu 😂i nie wiem jakbym teraz było gdybym  z facetem mieszkała i musiałby  mnie widzieć bez makijażu 🤦‍♀️😂😂

a no wlasnie 😄😄😄 nie chce mi sie powtarzac 😄 

serio? aż tak źle wyglądasz bez makijażu?xD

serio? aż tak źle wyglądasz bez makijażu?xD

Mam zmęczoną twarz, since pod oczami i bardzo jasne rzęsy jak nie pomaluje to wyglądam jak chora😂ale idę na lifting rzęs bo mam długie i będą super pokręcone . Chciałabym też zrobić usta permanentne 😍

Niestety tak. Wiem, że tak nie powinno być, ale w duzej mierze uzależniam swoje poczuje wartoci od wygladu, od tego jaki mam dzień, od tego jak gdzieś tam wypadnę itd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować