Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin40

Perwersyjna fantazja

Polecane posty

Mam kompleks małego członka (13 cm dlugisc i 11,5 obwód). Spotykam sie z seksowną kobietą, która bardzo mnie podnieca. Jest wg mnie lubieżna, wyuzdana i też lekko zboczona. Lubi świntuszyć. Rozmawiamy otwarcie o seksie. Nie ma tematów tabu. Uprawialismy seks. Dalem jej orgazmy aczkolwiek poza malym czlonkiem mialem jeszcze problem z utrzymaniem wzwodu i tempa (jesli wiecie co mam na myśli). Znam też jej przeszlość. Ma większe doświadczenie ode mnie. Na wlasne życzenie poprosilem by opisała dokladnie jak to robila z innymi facetami , którzy mieli większe członki. Chcialem wiedzieć jak jej dogadzali i jak ona reagowała. Perwersyjnie mnie to upokorzylo, ale i podnieciło. Ona o tym wie, bo jej to mówilem. Sama nigdy nie kryla że rozmiar ma dla niej znaczenie.

Pytanie do małych czlonków kafeterii;) :

Miewacie fantazje o tym jak wasza kobieta jest zaspokajana przez "dużych" facetów? A jesli tak, to mówicie im o tym? Jak reagują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 cm w obwodzie 14,5 i moja żona nie dochodzi ze mna,  też mnie zastanawia czy coś większego zrobiło by jej lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam 17 cm w obwodzie 14,5 i moja żona nie dochodzi ze mna,  też mnie zastanawia czy coś większego zrobiło by jej lepiej. 

O kurcze. To ciekawe. Wg mojej wiedzy to masz dużego penisa. Powinien ją spokojnie zaspokoić. W twoim przypadku jak sądzę to nie kwestia wielkosci ,tylko czegos innego. Rozmawiałeś z nią o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

(...)

Miewacie fantazje o tym jak wasza kobieta jest zaspokajana przez "dużych" facetów? A jesli tak, to mówicie im o tym? Jak reagują?

Aaaaa...no i mam wtedy taką fantazje że robi z nim to na moich oczach, jęczy i krzyczy głośno i patrząc na mnie mówi: " No widzisz...To jest prawdziwy facet...On mnie umie zaspokoić" :

Ciekaw jestem czy są jakies kobiety które fantazjują o czyms takim...by tak to zrobić z dużym na oczach swojego małego faceta ;) Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj partner ma malutkiego-nie wiem ile cm bo nigdy nie pytalam/nie mierzylam.Mialam paru mezczyzn przed Nim i zawsze byli chojniej obdarzeni przez nature, ze tak powiem... z kazdym seks byl swietny, ale z obecnym partnerrm seks jest fantastyczny. I tu dochodze do wniosku, ze rozmiar nie ma znaczenia, a jedynie umiejetnosci czy tez zaangazowanie! Orgazmow mam tyle samo albo i nawet wiecej, ale to juz inna historia zaslugujaca na osobny temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moj partner ma malutkiego-nie wiem ile cm bo nigdy nie pytalam/nie mierzylam.Mialam paru mezczyzn przed Nim i zawsze byli chojniej obdarzeni przez nature, ze tak powiem... z kazdym seks byl swietny, ale z obecnym partnerrm seks jest fantastyczny. I tu dochodze do wniosku, ze rozmiar nie ma znaczenia, a jedynie umiejetnosci czy tez zaangazowanie! Orgazmow mam tyle samo albo i nawet wiecej, ale to juz inna historia zaslugujaca na osobny temat 😉

Chętnie wysłucham twojej opowieści ;)

Dajesz maleńka, dajesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×