Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
paml

Dlaczego on sie tak zachowuje?

Polecane posty

Hej, witam , czolem ­čśä┬áwcze┼Ťniej pisa┼éam z go┼Ťcia przez d┼éugi czas, teraz nadszed┼é czas rejestracji ­čśä

Chcialabym poznac Wasze opinie.Pozna┼éam w internecie ch┼éopaka.Ostatnimi czasy modne sta┼éy si─Ö zwi─ůzki typu friends with benefits - chyba nawet kto┼Ť tutaj o tym pisa┼é i postanowi┼éam si─Ö tym zainspirowa─ç.Na samym pocz─ůtku powiedzia┼éam mu o tym i zgodzi┼é si─Ö i tak to wygl─ůda. Rozmawiamy g┼é├│wnie o sexie,jedno zblizenie za nami.On mi daje odczuc ze traktuje mnie jak┬áobiekt seksualny, choc nie powiem, liczy sie z moimi potrzebami.Ma moj nr telefonu, facebook i wlasnie konto na tamtym portalu ,chociaz on juz swoje skasowal.

Odkry┼éam natomiast, ┼╝e pisz─ů do mnie jego znajomi i on sam. Na tym portalu w┼éasnie.Niekt├│rzy mieli konta juz wczesniej inni dopiero zalozyli.Wszyscy incognito,przynajmniej pocz─ůtkowo ale ju┼╝ daj─ů mi do zrozumienia kim s─ů. Wiedz─ů wszystko o mnie i to o czym rozmawiam z koleg─ů.On sam wzi─ů┼é pare dni wolnego i pisze do mnie non stop Z NOWEGO fake kont,s┼éucha mnie i dobrze wie o niektorych rzeczach a oficjalnie┬á najwyrazniej udaje,ze nie przywi─ůzuje do tego wagi. Z tego fake konta pisze mi,┼╝e jestem idealna, ze jestem marzeniem wszystkich facet├│w, ┼╝e mysli o mnie ci─ůgle i jak to swietnie mu sie ze mna rozmawia. Zaczepia mnie sam, a oficjalnie co najwyzej odpowiada.Po tym jak spotkalam sie z innym kolega i napisalam mu na oficjalnym koncie, on z fake wyslal mi rewanz-tez sie z kims spotkal hah... i tym sie zdradzi┼é.Ja udaj─Ö,┼╝e nie domy┼Ťlam si─Ö i czasem nawet mu si─Ö zwierzam z D.┬ái czekam co powie.On mnie troch─Ö zniech─Öca do siebie, m├│wi jak to facet powinien mnie szanowa─ç nawet mimo takiego sex-ukladu,traktowa─ç,pyta czy nie jestem zazdrosna itd...jak powiedzia┼éam,┼╝e nie i chodzi mi tylko o sex to z oficjalnego przestal sie odzywac.Z fake pisze juz rzadko.

Po co on to robi?

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

111 wyswietlen i nic... eh

Udost─Öpnij ten post

Trafilas na faceta kt├│ry wypaplal wszystko kolegom a teraz i on i jego koledzy jaja sobie robi─ů pisz─ůc do Ciebie. Co z tego ze lec─ů komplelemnty jakie┼Ť? To jest gra, on si─Ö spowiada kolegom z tego co robiliscie, pewnie opowiadal jaka jestes w lozku i nie szanuje Cie, jeste┼Ť tylko jego zapchajdziura. Zaraz coraz wi─Öcej os├│b b─Ödzie gadalo o Tobie ze jeste┼Ť puszczalska...tak to jest jak sypia si─Ö z kim┼Ť bez zwi─ůzku, deklaracji. Facet wtedy jest ,,macho" a kobieta koorfa bo wci─ů┼╝ w Polsce s─ů podw├│jne standardy i to si─Ö raczej nie zmieni. Musisz mie─ç na wzgl─Ödzie ze mo┼╝e si─Ö ponie┼Ťc plota o Tobie...

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Typowy poyeb. Je┼Ťli ma powy┼╝ej 25 lat to uciekaj. A je┼Ťli po 30 to spi─ôrdalaj wr─Öcz.

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Ku/rwa ale dzieciarnia. A Ty dziewczyno si─Ö nie szanujesz i kole┼Ť ma tego ┼Ťwiadomo┼Ť─ç ┼╝e jeste┼Ť ┼éatwa, on oczywi┼Ťcie nie lepszy. Para idealna

Udost─Öpnij ten post

Nie jestem łatwa, jestem blisko 30 i mam tylko 1 partnera seksualnego.Ile mozna byc sama?

Udost─Öpnij ten post

No ale ┼╝eby z desperacji bra─ç co popadnie?┬á Przecie┼╝ to psychol jaki┼Ť. Wcale si─Ö nie zdziwi─Ö jak na koniec narobi Ci problem├│w.┬á

Udost─Öpnij ten post

Nie jestem łatwa, jestem blisko 30 i mam tylko 1 partnera seksualnego.Ile mozna byc sama?

Co z tego, ale zgodzilas si─Ö na uklad bez zobowi─ůza┼ä, to juz lepiej jakbys posz┼éa do ┼é├│┼╝ka jednorazowo z jakim┼Ť nowopoznanym facetem kt├│ry niewiele o Tobie wie, nie macie si─Ö w znajomych na FB, nie macie wspolnych znajomych, najlepiej jakby to byl kto┼Ť z innego np s─ůsiedniego miasta. A tak musisz liczy─ç si─Ö z tym ze facet na opowiada o Tobie to i tamto i fama si─Ö mo┼╝e ponie┼Ť─ç o Tobie i tym samym bedziesz mia┼éa z┼éa opinie. ┼╗ycie to ciagle decyzje... A sam seks nie sprawowa┼é ze b─Ödziesz mniej samotna, malo ego mo┼╝esz cierpie─ç jak si─Ö w nim zakochasz (kobiety cz─Östo si─Ö zako...─ů po seksie) a on nie. Nie wiedzias chyba czym ryzykujesz...nie wspominaj─ůc o niechcianej ci─ů┼╝y i chorobach wenerycznych. Dla kobiety takie uk┼éady si─Ö nie oplacaja.┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç