Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paml

Dlaczego on sie tak zachowuje?

Polecane posty

Hej, witam , czolem 😄 wcześniej pisałam z gościa przez długi czas, teraz nadszedł czas rejestracji 😄

 

Chcialabym poznac Wasze opinie.Poznałam w internecie chłopaka.Ostatnimi czasy modne stały się związki typu friends with benefits - chyba nawet ktoś tutaj o tym pisał i postanowiłam się tym zainspirować.Na samym początku powiedziałam mu o tym i zgodził się i tak to wygląda. Rozmawiamy głównie o sexie,jedno zblizenie za nami.On mi daje odczuc ze traktuje mnie jak obiekt seksualny, choc nie powiem, liczy sie z moimi potrzebami.Ma moj nr telefonu, facebook i wlasnie konto na tamtym portalu ,chociaz on juz swoje skasowal.

 

Odkryłam natomiast, że piszą do mnie jego znajomi i on sam. Na tym portalu własnie.Niektórzy mieli konta juz wczesniej inni dopiero zalozyli.Wszyscy incognito,przynajmniej początkowo ale już dają mi do zrozumienia kim są. Wiedzą wszystko o mnie i to o czym rozmawiam z kolegą.On sam wziął pare dni wolnego i pisze do mnie non stop Z NOWEGO fake kont,słucha mnie i dobrze wie o niektorych rzeczach a oficjalnie  najwyrazniej udaje,ze nie przywiązuje do tego wagi. Z tego fake konta pisze mi,że jestem idealna, ze jestem marzeniem wszystkich facetów, że mysli o mnie ciągle i jak to swietnie mu sie ze mna rozmawia. Zaczepia mnie sam, a oficjalnie co najwyzej odpowiada.Po tym jak spotkalam sie z innym kolega i napisalam mu na oficjalnym koncie, on z fake wyslal mi rewanz-tez sie z kims spotkal hah... i tym sie zdradził.Ja udaję,że nie domyślam się i czasem nawet mu się zwierzam z D. i czekam co powie.On mnie trochę zniechęca do siebie, mówi jak to facet powinien mnie szanować nawet mimo takiego sex-ukladu,traktować,pyta czy nie jestem zazdrosna itd...jak powiedziałam,że nie i chodzi mi tylko o sex to z oficjalnego przestal sie odzywac.Z fake pisze juz rzadko.

Po co on to robi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafilas na faceta który wypaplal wszystko kolegom a teraz i on i jego koledzy jaja sobie robią pisząc do Ciebie. Co z tego ze lecą komplelemnty jakieś? To jest gra, on się spowiada kolegom z tego co robiliscie, pewnie opowiadal jaka jestes w lozku i nie szanuje Cie, jesteś tylko jego zapchajdziura. Zaraz coraz więcej osób będzie gadalo o Tobie ze jesteś puszczalska...tak to jest jak sypia się z kimś bez związku, deklaracji. Facet wtedy jest ,,macho" a kobieta koorfa bo wciąż w Polsce są podwójne standardy i to się raczej nie zmieni. Musisz mieć na względzie ze może się ponieśc plota o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku/rwa ale dzieciarnia. A Ty dziewczyno się nie szanujesz i koleś ma tego świadomość że jesteś łatwa, on oczywiście nie lepszy. Para idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem łatwa, jestem blisko 30 i mam tylko 1 partnera seksualnego.Ile mozna byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jestem łatwa, jestem blisko 30 i mam tylko 1 partnera seksualnego.Ile mozna byc sama?

Co z tego, ale zgodzilas się na uklad bez zobowiązań, to juz lepiej jakbys poszła do łóżka jednorazowo z jakimś nowopoznanym facetem który niewiele o Tobie wie, nie macie się w znajomych na FB, nie macie wspolnych znajomych, najlepiej jakby to byl ktoś z innego np sąsiedniego miasta. A tak musisz liczyć się z tym ze facet na opowiada o Tobie to i tamto i fama się może ponieść o Tobie i tym samym bedziesz miała zła opinie. Życie to ciagle decyzje... A sam seks nie sprawował ze będziesz mniej samotna, malo ego możesz cierpieć jak się w nim zakochasz (kobiety często się zako...ą po seksie) a on nie. Nie wiedzias chyba czym ryzykujesz...nie wspominając o niechcianej ciąży i chorobach wenerycznych. Dla kobiety takie układy się nie oplacaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×