Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinka18

44 lata i ciąża

Polecane posty

Jakie są szanse aby w sposób naturalny zajść w pierwszą ciąże i urodzić zdrowe dziecko w wieku 44 lat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nadal szanse są dość spore. Nawet jak już masz objawy wczesnej menopauzy. Znam sporo kobiet które ok.tego wieku rodziły nawet bliźniaki, najczęściej ciąża z zaskoczenia, bo właśnie organizm szaleje, podwójne jajeczkowanie, wszystkie dzieci zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nadal szanse są dość spore. Nawet jak już masz objawy wczesnej menopauzy. Znam sporo kobiet które ok.tego wieku rodziły nawet bliźniaki, najczęściej ciąża z zaskoczenia, bo właśnie organizm szaleje, podwójne jajeczkowanie, wszystkie dzieci zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wieku zawsze istnieje ryzyko… Niestety 😞 Ale z dobrze dobranym leczeniem jest łatwiej walczyć. Jest sporo dobrych klinik. Warto próbować! Jeśli macie jakieś pytania – chętnie podpowiem, bo moja siostra przeszła leczenie w jednej z najlepszych placówek w Polsce. Miała 40 lat jak zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, maria.marysia.mama napisał:

W tym wieku zawsze istnieje ryzyko… Niestety 😞 Ale z dobrze dobranym leczeniem jest łatwiej walczyć. Jest sporo dobrych klinik. Warto próbować! Jeśli macie jakieś pytania – chętnie podpowiem, bo moja siostra przeszła leczenie w jednej z najlepszych placówek w Polsce. Miała 40 lat jak zaszła w ciążę.

odezwę się do Ciebie z pytaniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To indywidualna sprawa. Jeśli nadal regularnie miesiączkujesz to raczej nie powinnaś mieć problemów z zajsciem w ciąże. Jeśli chodzi o sam przebieg to po prostu będziesz mieć więcej badań aby lepiej monitorować maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2020 o 15:22, maria.marysia.mama napisał:

W tym wieku zawsze istnieje ryzyko… Niestety 😞 Ale z dobrze dobranym leczeniem jest łatwiej walczyć. Jest sporo dobrych klinik. Warto próbować! Jeśli macie jakieś pytania – chętnie podpowiem, bo moja siostra przeszła leczenie w jednej z najlepszych placówek w Polsce. Miała 40 lat jak zaszła w ciążę.

Ale czemu zakładasz że musi się leczyć? Ja zaszłam w pierwszym cyklu starań w wieku 39 lat używając tylko testów owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×