Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blancoblanca

Krwawienie tydzień przed miesiączką

Polecane posty

Witam , na tydzień przed planowaną miesiączką wystąpiło u mnie krwawienie (żywoczerwona krew) i trwało około 3 dni. Co może być tego przyczyną ? Wystąpiło to u mnie pierwszy raz. Czy leczenie miesiąc wcześniej infekcji może mieć z tym jakiś związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu była wcześniejsza miesiączka?  Podobno leczenie raczej wydłuża cykl, ale w sumie kto wie. Bolało cię? W którym dniu cyklu teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Może to po prostu była wcześniejsza miesiączka?  Podobno leczenie raczej wydłuża cykl, ale w sumie kto wie. Bolało cię? W którym dniu cyklu teraz jesteś?

Dziś mam trzeci dzień okresu. Czyli dostałam regularnie jak zawsze . Na tydzień przed tym „nieplanowanym krwawieniem „ które dostałam tydzień przed bardzo bolał mnie brzuch ale właśnie tak jak na okres. Szczerze mówiąc myślałam, ze jestem w ciąży a to krwawienie to implantacja zarodka. Tylko zmylił mnie kolor.. podobno podczas takiej inplantacji plamienie jest koloru brunatnego. U mnie była to jak wspomniałam bardzo żywa krew. W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina, mam nadzieje, ze będzie w stanie mi wyjaśnić czemu tak 😞 dziękuje bardzo za odpowiedz. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×