Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

in and out

Kto się boi starości?

Polecane posty

Najbardziej w życiu boję się, że będę stara. Przeraża mnie to, że człowiek robi się brzydki, zaczyna chorować, nie ma już przed sobą żadnej perspektywy, żeby coś w swoim życiu zmienić. Siedzi na emeryturze i narzeka na wszytko, bo nie ma nic do roboty. Staje się zależny od innych, ktoś musi się nimi zajmować jak dziećmi. Traci zdolności intelektualne. Chciałabym, żeby mnie coś zmiotło koło 50-tki. Zniknąć i nie musieć przez to wszystko przechodzić. Sama nie mialabym odwagi się zabić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie, i dziwie sie, ze tu inni nie pisza na ten temat. Starosc jest straszna. A skąd cie naszły te mysli? Ja kiedys sie próbowałam zajmowac osobami starszymi jako dodatkowy zarobek. Bylo to niemozliwie dołujace, widziec tych ludzi, często w depresji, osamotnionych, ledwo ruszajacych sie... Jest sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego eutanazja powinna być legalna, a nie że na siłę trzyma się przy życiu kogoś, kto tego nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA to chyba boję się, że zostanę sam bez nikogo ... starość ma swoje plusy ... oby nam zdrowie dopisywało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×