Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliia

Specjalnie przyszli do tego klubu, w którym my byłyśmy?

Polecane posty

Hej, 

ogólnie w sobotę postanowiłyśmy z koleżanką pójść na imprezę i poświętować zdanie egzaminów/znalezienie pracy. Kiedyś poznałyśmy tam super paczkę znajomych i moja koleżanka zaczęła kręcić z jednym z chłopaków, później mnie znalazł jego kolega pisaliśmy,ale jakoś nie po drodze nam było żeby się spotkać. W między czasie wyszło tak,że mojej koleżance nic nie wyszło z tym kolegą i od czasu do czasu ten kolega się do mnie odzywał-czasem coś tam popisaliśmy,a czasem po prostu zlałam jego wiadomości.

Przechodząc do sedna sprawy w sobotę wiedział ten chłopak,że będziemy w tym klubie i wbił z kolegami do tego jeszcze praktycznie cały czas tańczyli obok nas,ale nie podeszli się przywitać ani nic,ale w niedzielę napisał do mnie,że była super impreza itd,że trzeba to powtórzyć tylko oni nie mieli żadnego kontaktu z nami podczas tej imprezy...Właśnie pisał,że ma moralniaka trochę,że nie wykorzystał wczoraj jakiś okazji itd. i kompletnie nie rozumiemy ich myślenia, bo w necie to tacy pewni siebie,a w widząc nas w klubie nawet nie powiedzieli "cześć".

Jak myślicie specjalnie przyszli do tego klubu, czy to czysty przypadek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×