Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Juliia

Specjalnie przyszli do tego klubu, w którym my byłyśmy?

Polecane posty

Hej, 

ogólnie w sobotę postanowiłyśmy z koleżanką pójść na imprezę i poświętować zdanie egzaminów/znalezienie pracy. Kiedyś poznałyśmy tam super paczkę znajomych i moja koleżanka zaczęła kręcić z jednym z chłopaków, później mnie znalazł jego kolega pisaliśmy,ale jakoś nie po drodze nam było żeby się spotkać. W między czasie wyszło tak,że mojej koleżance nic nie wyszło z tym kolegą i od czasu do czasu ten kolega się do mnie odzywał-czasem coś tam popisaliśmy,a czasem po prostu zlałam jego wiadomości.

Przechodząc do sedna sprawy w sobotę wiedział ten chłopak,że będziemy w tym klubie i wbił z kolegami do tego jeszcze praktycznie cały czas tańczyli obok nas,ale nie podeszli się przywitać ani nic,ale w niedzielę napisał do mnie,że była super impreza itd,że trzeba to powtórzyć tylko oni nie mieli żadnego kontaktu z nami podczas tej imprezy...Właśnie pisał,że ma moralniaka trochę,że nie wykorzystał wczoraj jakiś okazji itd. i kompletnie nie rozumiemy ich myślenia, bo w necie to tacy pewni siebie,a w widząc nas w klubie nawet nie powiedzieli "cześć".

Jak myślicie specjalnie przyszli do tego klubu, czy to czysty przypadek? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się