Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToNieJa

Mąż i salon masazu erotycznego

Polecane posty

Czy jest tu dziewczyna,którą mąż lub partner zdradzil korzystając z salonu  masazu erotycznego?

Dzisiaj dowiedziałam się o tym.

To byl kubel zimnej wody na glowe.A moze raczej jakbym dostala z calej sily w twarz.Moj ukochany woli podrzedna ...e  ode mnie..rozpacz

Przepraszam,ale robienie komus obcemu loda reka lub ustami za pieniadze nie umiem inaczej nazwac.

Do tego boje sie,ze przyniesie jakies swinstwo do domu.Brzydze sie wkladac jego bielizne do pralki.Robie to przez brudny recznik i odkazam ręce.

Brzydze sie siadac na jego fotel przy komputerze, i na jego łożko.

To pewne na 99%,ale nie mam ostatecznego dowodu,zeby mu to powiedziec bo on umie naprawde swietnie klamac  i krecic.

Doslownie kazdy uwierzyby mu.Pewnie dlatego potrafi robic dobre interesy.

Powiem szczerze,ze napisala mi o tym dziewczyna,ktora uwazalam za swoja rywalke,a ktora chyba jest w nim zakochana.

A dowiedziala sie tez od swojego znajomego.Mimo,ze jest z innego miasta.

 Takie rzeczy chyba zawsze wychodza przypadkiem i moj maz nawet nie podejrzewal w najsmielszych snach,ze kiedykolwiek sie o tym dowiem.

Bylam taka glupia.Od roku czy poltorej zero checi seksu,po drodze podrywanie swojej pracownicy,potem kilkudniowe rozmowy calodniowe na whats app i ze swoja dawna kolezanka.

Mamy dwojke dzieci w podstawowce,w polowie podstawowki.On jest swietnym ojcem,ale mnie tez jest dobry.

Ale jestem teraz przekonana,ze za najmniej 8 lat i zwyczajnie  wyrzuci mnie z naszego,to znaczy jego domu.On ma duzo pieniedzy ja niestety nie.Mimo,ze mam swoja firme i pracuje.

On potrezbuje kobiety,ktora lubi sport,narty,siatkowka plazowa itd,ja tego szczerze nie umiem,rodzice nie zadbali kiedy bylam mala,a teraz to klapa,mam lęk wysokosci i chyba nie mam talentu,kooordynacji potrzebnych w wiekszosci sportow,wiec kiedy dzieci beda juz naprawde duze ja stane sie zbędna...;(

 

A dzisiaj kiedy sie dowiedzialam o tym salonie masazu erotycznego? Jestem zdruzgotana.Nie moglam nic przelknac,przestalam odczuwac głód, nie mam na nic sily.Kilka razy wymiotowalam.

A tu dzieci i ich sprawdziany i w ogole wszystko z nimi zwiazane.

Pozostaje mi udawac,udaje przed wszystkim ,codziennie prawie nie  spie, mam problem zeby myslec pozytywnie,udaje nawet przed sama soba ,bo co innego pozostaje.

Nie ma dla mnie ratunku.Nie interesuja mnie inni faceci,on byl prawie idealny i co sie okazalo?

 reszta jest tez do niczego.Nie pytam i nie prosze o rade.I tak zrobie to co najlepsze dla dzieci.

Chcialam sie tylko z kims tym podzielic.Nie moge i nie chce obciazac ani mojego brata,ktory go lubi i szanuje  ani mojej przyjaciolki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie marne pocieszenie, ale to że chodzi do salonu masażu erotycznego nie oznacza że uprawia z tymi paniami seks. Widziałem tego typu ogłoszenia bo wszędzie się promują. No i wszędzie zastrzeżenie że bez uprawiania seksu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Czy jest tu dziewczyna,którą mąż lub partner zdradzil korzystając z salonu  masazu erotycznego?

Dzisiaj dowiedziałam się o tym.

To byl kubel zimnej wody na glowe.A moze raczej jakbym dostala z calej sily w twarz.Moj ukochany woli podrzedna ...e  ode mnie..rozpacz

Przepraszam,ale robienie komus obcemu loda reka lub ustami za pieniadze nie umiem inaczej nazwac.

Do tego boje sie,ze przyniesie jakies swinstwo do domu.Brzydze sie wkladac jego bielizne do pralki.Robie to przez brudny recznik i odkazam ręce.

Brzydze sie siadac na jego fotel przy komputerze, i na jego łożko.

To pewne na 99%,ale nie mam ostatecznego dowodu,zeby mu to powiedziec bo on umie naprawde swietnie klamac  i krecic.

Doslownie kazdy uwierzyby mu.Pewnie dlatego potrafi robic dobre interesy.

Powiem szczerze,ze napisala mi o tym dziewczyna,ktora uwazalam za swoja rywalke,a ktora chyba jest w nim zakochana.

A dowiedziala sie tez od swojego znajomego.Mimo,ze jest z innego miasta.

 Takie rzeczy chyba zawsze wychodza przypadkiem i moj maz nawet nie podejrzewal w najsmielszych snach,ze kiedykolwiek sie o tym dowiem.

Bylam taka glupia.Od roku czy poltorej zero checi seksu,po drodze podrywanie swojej pracownicy,potem kilkudniowe rozmowy calodniowe na whats app i ze swoja dawna kolezanka.

Mamy dwojke dzieci w podstawowce,w polowie podstawowki.On jest swietnym ojcem,ale mnie tez jest dobry.

Ale jestem teraz przekonana,ze za najmniej 8 lat i zwyczajnie  wyrzuci mnie z naszego,to znaczy jego domu.On ma duzo pieniedzy ja niestety nie.Mimo,ze mam swoja firme i pracuje.

On potrezbuje kobiety,ktora lubi sport,narty,siatkowka plazowa itd,ja tego szczerze nie umiem,rodzice nie zadbali kiedy bylam mala,a teraz to klapa,mam lęk wysokosci i chyba nie mam talentu,kooordynacji potrzebnych w wiekszosci sportow,wiec kiedy dzieci beda juz naprawde duze ja stane sie zbędna...;(

 

A dzisiaj kiedy sie dowiedzialam o tym salonie masazu erotycznego? Jestem zdruzgotana.Nie moglam nic przelknac,przestalam odczuwac głód, nie mam na nic sily.Kilka razy wymiotowalam.

A tu dzieci i ich sprawdziany i w ogole wszystko z nimi zwiazane.

Pozostaje mi udawac,udaje przed wszystkim ,codziennie prawie nie  spie, mam problem zeby myslec pozytywnie,udaje nawet przed sama soba ,bo co innego pozostaje.

Nie ma dla mnie ratunku.Nie interesuja mnie inni faceci,on byl prawie idealny i co sie okazalo?

 reszta jest tez do niczego.Nie pytam i nie prosze o rade.I tak zrobie to co najlepsze dla dzieci.

Chcialam sie tylko z kims tym podzielic.Nie moge i nie chce obciazac ani mojego brata,ktory go lubi i szanuje  ani mojej przyjaciolki.

 

 

Rozumiem cię i współczuję. Nie jestem dziewczyną ale jestem mężem i ojcem. Znam to uczucie więc chciałbym się podzielić własnymi przemyśleniami. W związku z tym chciałbym cię o coś spytać. Masz dzieci prawda? Więc musiałaś chodzić do ginekologa. Wybierałaś wtedy mężczyzn czy kobiety? 

Jeżeli chodzi o salony masażu myślę że jest jak powyżej napisał Hellies. Nie świadczy to jednak o tym, że akceptuję takie zachowania.

Kiedy dwa lata temu dowiedziałem się jak wyglądają badania ginekologiczne do których moja żona zawsze wybierała mężczyzn mój świat się zawalił brzydzę się własnej żony. Nie potrafię już na nią patrzeć tak jak wcześniej, uczuciem jakim ją darzyłem. To uczucie straciło  smak. W zasadzie kiedy sól straci swój smak czym ją posolić nadaje się jedynie do wyrzucenia. Tak jak ty nie mogłem nic jeść, zbierało mi się na wymioty, budząc się po nocach widzę za każdym razem jak moja własna żona przechadza się naga przed obcym mężczyzną by za chwilę rozłożyć się przed nim pozwalając temu nieznajomemu na tak dogłębną penetrację. Są to akty niszczące związki wiele małżeństw rozpadło się z powodu takich a nie innych wyborów. To jest nie do zniesienia. Nie radzę sobie z tym. Zdiagnozowano u mnie syndrom podobny do PTSD. Pani psycholog zaleciła bym skorzystał z masażu rzekomo uwalniającego od negatywnych emocji i myśli. Kiedy próbowałem taki salon znaleźć, zgadnij jakie salony mi się wyświetlały. Nie skorzystałem. 

Będąc na studiach technicznych koleżanka udzielała mi korepetycji z analizy matematycznej. Była w tym super z wykształcenia jest matematykiem była profesjonalistką. Jednak dla mojej żony było to zbyt erotyczne, wręcz seksualne. Rozumiesz matematyka jest seksualna. Mężczyzna ginekolog penetrujący cudzą żonę w ogóle, nawet nie kojarzy się z aktem seksualnym. Zrobiła aferę na całą okolicę. Przy okazji straciłem jedną z fajniejszych moich koleżanek. Na tych samych studiach sam osobiście pomagałem kolegom i koleżankom z procesów termodynamicznych. Zabujała się we mnie koleżanka 19 lat młodsza ode mnie. Dzisiaj skorzystałbym z okazji która pewnie już się nie powtórzy.  Nie szukam takowej.

Kiedy zapytałem ją czy chciała by jej mąż był ginekologiem. Odpowiedziała, że nie mogła by znieść świadomości że jej mąż w taki sposób mógłby penetrować obce kobiety.

Hipokryzja prawda?

Dzisiaj jest jak jest nie mam zbytniej motywacji do robienia czegokolwiek. Kiedyś miałem. W moim domu robiłem wszystko sam tynki kafelki wstawiałem okna dachowe zrobiłem ogrodzenie, elektryka inne instalacje klimatyzację nie mam z tym problemu. Nawet rosół dzieci wolą kiedy ojciec ugotuje. Robiłem to wszystko nie dla tego by oszczędzać stać mnie na fachowców prowadzę własną firmę. lubiłem poprostu wykonywać wszelkiego rodzaju prace techniczne. Ale moja żona mnie z tego wyleczyła.

Moja żona podobnie jak ty jest anty sportowa. Ja osobiście jakieś osiągnięcia na polu sportu amatorskiego posiadam. Myślę, że nie małe. Nawet otrzymałem nominację z rąk burmistrza w dziedzinie sport i rekreacja do statuetki której nazwę pominę celowo. Łatwo można by znaleźć jakie to okolice. Jednak nie miałem z tego powodu chęci rozstania się z moją żoną. Pomimo tego, że obracam się wśród wielu pięknych kobiet.

Szanuję twój ból i współczuję. Jednak zobacz sobie na innych forach powyżej np. zazdroś o ginekologa. Tytuły tych topików nie powinny brzmieć zazdrość o ginekologa bo to nie zazdrość. Powinny brzmieć. O coś w stylu "dla czego kobiety dzisiaj są bezwstydne" czy "flustracja mężów nieskromnym zachowaniem swoich żon", "żony przekraczające wszelkie granice przyzwoitości".  

Zwróć też uwagę w jaki sposób odnoszą się do piszących tam mężczyzn kobiety. Nie wszystkie oczywiście. Są też porządne. Ale to mniejszość. 

Co do ryzyka załapania jakiejś choroby w salonie masażu jest podobne do gabinetu ginekologicznego.  

I mąż i żona powinni siebie wzajemnie szanować. Przysięga małżeńska wierność i uczciwość są najdoskonalsze kiedy nie ma tam zbędnych egoistycznych rachub. 

No to tyle pozdrawiam cię.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×