Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna2321

Brak podniecenia

Polecane posty

Witam, mój partner ma ciężki problem polegający na tym, że ciężko mu się naprawdę podniecić, nakręcić na seks, niep ma potrzeby masturbacji, ma 23 lata więc nie powinno być problemu, bo w tym wieku to przecież hormony buzuja niesamowicie. Dodam, że ciężko pracuje wiec biorę pod uwagę zmęczenie, ale mam przyjaciółkę której facet też ciężko pracuje, a nie ma z nim takich problemów. Naprawdę nie wiem już co robić.. Proszę o jakieś sensowne rady /porady, bo ostatnią deska ratunku będzie seksuolog. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc może się stresuje. Pogadaj o tym z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy rano mu staje? Po drugie jeżeli sam nie ma potrzeby masturbacji to znaczy że hormony jednak w nim nie buzuja. Względem stresu przemęczenia. Czy w trakcie dni wolnych, urlopu sam czuje potrzebę rozładowania, obejrzenia jakiegoś filmu xxx itd? 

Jeżeli odpowiedzi są negatywne to piorunem do lekarza bo albo jest aseksualny albo ma poważne problemy zdrowotne. Najpierw musicie wykluczyć powody fizyczne a potem rozwiązywać psychiczne. Nie odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze czy rano mu staje? Po drugie jeżeli sam nie ma potrzeby masturbacji to znaczy że hormony jednak w nim nie buzuja. Względem stresu przemęczenia. Czy w trakcie dni wolnych, urlopu sam czuje potrzebę rozładowania, obejrzenia jakiegoś filmu xxx itd? 

Jeżeli odpowiedzi są negatywne to piorunem do lekarza bo albo jest aseksualny albo ma poważne problemy zdrowotne. Najpierw musicie wykluczyć powody fizyczne a potem rozwiązywać psychiczne. Nie odwrotnie. 

Faktycznie jeśli nie ma potrzeby masturbacji to w te pędy do lekarza 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×