Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lili00

Ciąża a zmiany w piersiach

Polecane posty

Przepraszam z góry, jeśli pytanie wyda się komuś głupie. Nie krzyczcie na mnie. Staram się o bejbika. Jestem 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Czy jeśli wciąż nie czuję że coś dzieje się z moimi piersiami (obrzęk, tkliwość, ból, swędzenie), to raczej wyklucza, że udało mi się w tym cyklu zajść w ciążę? Jak to u Was wyglądało?

Naczytałam się już tyle na ten temat, przeważają opinie, że to właśnie piersi sygnalizują najwcześniejsze objawy. U mnie póki co tylko bóle w dole brzucha, były lekkie skurcze, chwilowe rwanie, co dało mi nadzieję na implantację. 

Tak wiem, powinnam jeszcze poczekać i zrobić test. Niestety ciężko się w mojej sytuacji nie nakręcać. Tak bardzo się boję, że znowu się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta jest inna. Tak, u mnie pierwsze I JEDYNE objawy to były piersi. Ale u innych kobiet mogą to być wymioty, osłabienie. 

Poczekaj, zrób test i będziesz wiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Tak, trzymam się nadziei, że objawy mogą być różne. Ja już jestem po jednym poronieniu. Wtedy też jedynym moim objawem ciąży było mrowienie w piersiach, niestety nie pamiętam w którym dniu cyklu się to zaczęło. Czy w okolicach spodziewanej miesiączki, czy już wcześniej. Może jeszcze jest czas, żeby ten objaw wystąpił. Stąd ciekawa jestem Waszych doświadczeń.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×