Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Ile osób kochaliscie w życiu

Polecane posty

Ja kiedyś jedną i teraz druga, lat 27. Nie liczę oczywiście lekkich zauroczen, które mijały równie szybko co się pojawiły. I kolejne pytanie czy każdy wasz związek był z miłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy.
Pierwsza jeszcze w szkole średniej, trwała ~3 miesiące.
Druga, na studiach i ta kobieta została moją żoną. Uczucie trwało długo. Wydaje się, że nawet 20 lat.
Trzecia niedawno i uczucie trwało rok, ale wzajemność i sympatia z jej strony skończyły się po ~10 miesiącach, a teraz nawet ze sobą nie rozmawiamy. Obraziła się na śmierć.
Do tego kilka zauroczeń przed ślubem i teraz znów.
Mam już sporo ponad 40 lat, ale liczę, że przytrafi mi się kolejna miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

Dwa razy, pierwsza — to miłość młodzieńcza 😉. A druga — największa, najmocniejsza, która trwała 20 lat, niestety... ale bez wzajemności 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy. Pierwszy raz w liceum ale dostałem kosza i musiałem sobie z tym jakoś poradzić. Myślałem aby próbować jeszcze raz ale pozbawiła mnie złudzeń parę miesięcy później. Prawie codziennie ją widziałem więc odkochiwanie trwało bardzo długo.

Drugi raz to zupełnie inna historia już kilkanaście lat później. Ale nie chcę o tym pisać na forum 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy. Pierwsza miłość nieodwzajemniona. Dostałem kosza, a mimo tego brnąłem w to dalej mając chorą nadzieję na to, że karta się odwróci. Nie miałem wtedy doświadczenia życiowego więc nie miałem świadomości tego, że się jednak nie odwróci. Trwało to mniej więcej rok czasu. Druga miłość to miłość do mojej żony - oczywiście odwzajemniona i to jest właśnie to o czym zawsze marzyłem.           W międzyczasie miałem wiele zauroczeń, które miło wspominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×