Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aguusia88

Ubiór na wesele (nie ...enka)

Polecane posty

Napisano (edytowany)

W was ostatnia deska ratunku. Za 2.5 tygodnia kuzyn - syn siostry taty bierze ślub cywilny. Ma być zorganizowane przyjęcie, z dj, itd.

mam problem z ubraniem się. Nosze rozmiar 44-46 (biust 70 Ł- ok 106 cn, w talii 92-94 , biodra 112)

Zostały mi 2 soboty aby coś kupić

Mierzyłam ...eenki - różne fasony i źle we wszystkich wyglądałam, boczki, brzuch wszystko widać przez materiał, a niektóre ...eenki typu proste czu typu trapez zniekształcały sylwetkę, gubiły talie, zwisały z biustu jak namiot.. Spódnice czy proste czy tiul czy zakładki poszerzały cały dół, pupę, biodra. 

Zostają mi spodnie z bluzka. Nie wiem co dobrać. Chodzi o propozycję. Jakie kolory. Mogę nie dostać identycznej bluzki ale kolor już znajdę. Najpewniej to kupię czarne czy granatowe spodnie bo tego jest dużo. Mam torebki obag i czarne i różowe (phard), granatowe. Kwestia kupienia butów. Ale tu raczej czarne najpewniejsze do kupienia. 

W tym tygodniu muszę powiadomić Państwa młodych a na ten moment jestem na nie. Nie mam też żadnej kobiety która by mi pomogła. Wychowywana przez mężczyznę nie mam stylu i gustu. Zawsze pomagała mi siostra taty, ciocia ale jest teraz niedyspozycyjna.  Jeśli teraz nie pójdę a to bliska rodzina to znaczy że na żadne wesele już nie pójdę bo nie będę miała w co ubrać. 

(Mam sieciówki h&m, orsay, green point, tatuum, reserved, carry, monarri), mohito)

Nie chce wyglądać jak uboga krewna. W rodzinie dawno nie ma ślubów, Komunii, chrzcin więc w szafie pustki

Edytowano przez aguusia88

Postaw na czarne spodnie z wysokim stanem, but na obcasie, do tego elegancka koszula niekoniecznie w jednym kolorze, wystawna biżuteria, może to być naszyjnik lub wiszące rzucające się w oczy kolczyki. Oczywiście bez przesady wszystko w zachowanych proporcjach. Elegancka torebka i powinno być ok.😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się