Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ragexx

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Hej, okres spóźnia mi się dwa dni. W tym miesiącu kochałam się tylko raz około 3 dni po owulacji z prezerwatywą, a na dodatek mój partner nie skończył w środku. Bardzo się martwię, mam nieregularne miesiączki, dostaję przeważnie 3-5 dni przed terminem, a teraz mi się spóźnia. Dodam jeszcze, że objawy mam normalne tak jak co miesiąc, ale mimo tego okres nie chce przyjść. Czy może to być ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to niedomoga lutelna.

Na necie są tanie testy ciążowe  kupisz 100 to masz 1 a złotówkę.Lepiej taki test robić co miesiąc i ie nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ciąża. Miesiączkę może opóźnić stres, wirus, wahania hormonalne itd. Dostaniesz pewnie na dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję... Dodam jeszcze, że moje cykle trwają od 27 do 31 dni. Teraz według aplikacji powinnam dostać 25 dnia cyklu. Zastanawiam się czy jest możliwość, że aplikacja coś źle policzyła. Zawsze dostaję miesiączkę pod koniec miesiąca (28,29,30 dzień miesiąca), lub nawet na początku miesiąca. Wydaje mi się mało prawdopodobne, żebym miała dostać tym razem tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po zakończeniu ostatniej miesiączki, termin następnej ustawił się na 25 dzień cyklu, czyli 23 lutego. To dosyć dziwne, ponieważ nigdy nie miałam tak krótkich cyklów. Właściwie to ten kalendarzyk nigdy nie pokazał mi dokładnie dnia miesiączki, zawsze dostawałam parę dni przed sugerowanym przez kalendarzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinnam sugerować się samymi danymi, które pokazują się tylko na podstawie przebytych cykli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro partner nie doszedł w Tobie, a do tego było stosowane zabezpieczenie, to nie ma szans na to żeby doszło do zapłodnienia. Oczywiście  możesz zrobić test ciążowy, ale według mnie to trochę bez sensu. Ja odkąd przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines to moje miesiączki stały się bardzo regularne, nic mnie nie boli i co najważniejsze nie muszę się bać że pojawi się ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×