Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lillyvi

Czas na siłowni

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim 

Pisze ponieważ chcę się zapytać, (mam świadomość ze pytanie może być głupie ;) ) czy jest sens dla osoby początkującej kompletnie chodzić na siłownię i ćwiczyć (rozgrzewka, ćwiczenia silowe, "cool-down) 3 razy w tygodniu po 40 min? Ponieważ to jest cały czas na razie ile jest w stanie wygospodarować na ćwiczenia. Pracuje 6-16 + 2 godz na dojazd w tą i spowrotem. Mam zestaw ćwiczeń jakie powinny wykonywać, ale cały czas sugerowane mi jest by spędzać na siłowni godzinę a nawet więcej, ale ja nie mam czasu :( 

Prosze o opinię :( 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czasu masz mało, ale spróbuj. Jak Ci się nie spodoba to przestaniesz. Polecam też tenis, łyzwiarstwo, pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas który spędzasz na siłowni jest odpowiedni, z resztą, jeśli starcza Ci czasu aby wykonać ćwiczenia, które masz w planie to bardzo dobrze, nie zajeżdżaj się od razu, aktywność fizyczna powinna być wprowadzana stopniowo. Trenuj na siłowni, a dodatkowo chodź na spacery, wykorzystaj moment kiedy możesz zamiast gdzieś jechać to iść, takie małe rzeczy również wpływają na organizm 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×