Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karusssia

A CO Z MINETKĄ?

Polecane posty

Czesc, przychodze z takim problemem.Mam 20lat,moj chlopak 25, on jest moim pierwszym partnerem seksualnym.Mianowicie chodzi o to ze podczas seksu (rozne pozycje, w roznych miejscach itp) zawsze robie mu dobrze ustami, a on nie spieszy sie do tego zeby zrobic mi minetke.Nigdy nie zaproponował, ja tez nie i nigdy nie poruszaliśmy tego tematu, ale nie wiem o co chodzi.Ja stosuje seks oralny w jego kierunku, mowi ze jestem w tym swietna i czesto wybieramy nawet ta forme przyjemnosci bo mne tez to mega podnieca i bardzo lubie to robic,aczkolwiek jestem ciekawa jak to jest miec robiona minetke.On zawsze zadowala mnie reka, jak myślicie jaki moglby byc powod?A moze on sie mnie brzydzi?Glupio mi go o to prosic bo boje sie ze powie cos co mnie skrzywdzi choxiaz nie wydaje mi sie zeby z moja c**ka bylo cos nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że to nie u Ciebie tkwi problem. Może się brzydzi ( nie Ciebie ale tej czynności) może nie potrafi, a może nie wie że tam też mozna lizać i to działa w dwie strony. Mężczyznom czasami trzeba pokazywać palcem. 

Masz kilka opcji. Zaproponuj mu np 69, wtedy może sie połapie o co chodzi a jeżeli nie będzie chciał to będziesz wiedziała ze coś jest na rzeczy. 

Albo zaprzestań działań w jego strone. Wtedy może Cie zaspokoi żebyś go tylko na lody zabrała. 

Kiedyś widziałam fajny wpis na temat minetki. Możesz czegoś takiego poszukac, wysłać mu i napisać "woow, ale to musi być super przeżycie. Spróbujemy?" 

A możesz najzwyczajniej na świecie pogadać z nim. W końcu to Twoj facet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko lamus powie że laska jest świetna w robieniu loda.

Ignorant egoista i frajer.

Gdyby czuł coś wiecej to już dawno by to zrobił.

A zresztą znów podobny temat i ten dział schodzi na psy.

Erotyki w tym dziale i tym wątku tyle co pobożności wśród księży.

Powinien powstać dział życie sexualne i tam z takimi tematami.

Może jestem stary i źle pojmuję to słowo i to ja tu zapewne nie pasuję.

W końcu ktoś odróżnia erotyke od seksualności 👏 

Ale muszę sie z tobą kolego od martini nie zgodzić, dlaczego tylko lamus prawi komplementy na temat tego jaka kobieta jest w łóżku? 

No chyba ze masz na myśli to ze prawdziwy mężczyzna nie wychwala tylko bierze sprawy w swoje ręce i na dowód wdzięczności doprowadza do orgazmu życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czesc, przychodze z takim problemem.Mam 20lat,moj chlopak 25, on jest moim pierwszym partnerem seksualnym.Mianowicie chodzi o to ze podczas seksu (rozne pozycje, w roznych miejscach itp) zawsze robie mu dobrze ustami, a on nie spieszy sie do tego zeby zrobic mi minetke.Nigdy nie zaproponował, ja tez nie i nigdy nie poruszaliśmy tego tematu, ale nie wiem o co chodzi.Ja stosuje seks oralny w jego kierunku, mowi ze jestem w tym swietna i czesto wybieramy nawet ta forme przyjemnosci bo mne tez to mega podnieca i bardzo lubie to robic,aczkolwiek jestem ciekawa jak to jest miec robiona minetke.On zawsze zadowala mnie reka, jak myślicie jaki moglby byc powod?A moze on sie mnie brzydzi?Glupio mi go o to prosic bo boje sie ze powie cos co mnie skrzywdzi choxiaz nie wydaje mi sie zeby z moja c**ka bylo cos nie tak ;/

Sądzę, ze problem jest w tym, iż on nastawiony jest na branie. Czyli dobrze mu gdy ty się nim tak zajmujesz ale on z siebie niewiele daje. Przestań go w ten sposób zaspokajać i poczekaj, aż zacznie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej po prostu pogadać? To nie boli, a mozna przynajmniej u źródła się dowiedzieć jak to dokładnie jest i co jest powodem tego, że on tego nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym swoim watku piszesz ze ten 25-letni chlopak spotyka sie z toba tylko po zmroku, tylko dla seksu, nie znasz jego rodziny, znajomych - I tu masz odpowiedz. dla niego robienie minetki jest scisle powiazane z uczuciami do obdarowanej kobiety, a takiego czegos jak uczucie u niego do ciebie nie ma, no jedynie uczucie potrzeby zaspokojenia seksualnego czy uczucie glodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko lamus powie że laska jest świetna w robieniu loda.

Ty tak na poważnie ? Bardzo dobrze, że to mówi. Ja też mówię żonie. Bo jest świetna. Ma to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też tak mówisz czyli znaczy że tez masz ubogie słownictwo😄

Uuuu, chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że wniosek może być shitty? Wyrzucając komuś ubogie słownictwo (na podstawie znajomości ... niczego), powinieneś zadbać o interpunkcję. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt. Nieznajomi nie są w stanie mnie obrazić 😊. Zwłaszcza nieprawdą. No i dej ten przecinek przed 'ale', człowieniu! Ukończyłeś zespół szkół podstawowych, czy poległeś? 😂😂

Ps. Taaa, lubię się napier....lać. Mogę tak non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tylko lamus bedzie lizal cipe zeby sie przypodobac szmacie normalny czlowiek w zyciu by sie nie znizyl do takiego poziomu zeby lizac cos z czego wylatuja siki i dziala to w obie strony

😂😂😂

Co za typ. Ale lodzik to już spoko? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

(...)Glupio mi go o to prosic bo boje sie ze powie cos co mnie skrzywdzi choxiaz nie wydaje mi sie zeby z moja c**ka bylo cos nie tak ;/

Jak nie ma obiadu w domu, to je się na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×