Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Pomoże mi ktoś?

Polecane posty

Zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, ze nie rozumiem zachowań facetow. Czy poprostu dziwne typy mi sie trafiają. Zauważyłam, że przyglada mi sie koleś, jest dość widoczy przez to jak wygląda. Mamy wiele sytuacji gdzie, jesteśmy sam na sam ale on wtedy nie zagada. Zagaduje mnie jak widzi, że rozmawiam z jakims facetem (mam przewage facetow w pracy). Wkurza mnie to trochę. Czasem mówi podniesionym tonem, wrecz krzyczy bo jestem zbyt daleko. Nie jest wulgarny w tym krzyczeniu. Żeby z nim pogadać musialabym się wracać do niego. Czy to jest normalne? Nie jest nieśmiały dodam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale w czym problem? jezeli owy facet ci sie podoba i mialabys ochote poznac go blizej to wyjdz kobieto troche na przeciw temu i zaaranzuj jakas rozmowe, zagadaj, daj mu ... znac, ze jestes zainteresowana..., wqrwia mnie to, ze kobiety nic nie robia same z siebie, facet ma prawo czuc obawy i dlatego nie robi nic wiecej, a wy? wy nie macie nic do stracenia, bo mozecie miec na pstrykniecie palcem faceta-nie ten to inny, a gosc musi robic nie wiadomo jakie rzeczy

macie ... dawac znaka, ze chcecie cos wiecej a nie siedzicie i nic nie robicie !!!

Nie irytuj się tak. Poprostu nie rozumiem tego, pytam bo nie mialam takiej sytuacji. Wydaje mi sie że lepiej zagadywac bez swiatkow. Jak rozmawiam z kimś, a on wtedy do mnie cos mówi to jest mi niezręcznie, bo nie wiem z kim mam rozmawiać. Pozatym ma wiele sytuacji gdzie jesteśmy sami i wtedy nic tylko część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie irytuj się tak. Poprostu nie rozumiem tego, pytam bo nie mialam takiej sytuacji. Wydaje mi sie że lepiej zagadywac bez swiatkow. Jak rozmawiam z kimś, a on wtedy do mnie cos mówi to jest mi niezręcznie, bo nie wiem z kim mam rozmawiać. Pozatym ma wiele sytuacji gdzie jesteśmy sami i wtedy nic tylko część.

Dziwnych facet... żeby nie odzywał się gdy jest sam na sam a przy innych ludziach szaleje...  jakiś zazdrośnik... coś mi się on nie podoba... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to skoro lepiej rozmawiac bez swiadkow to moze łaskawie wyszłabys z jakas inicjatywa? nie ma nic gorszego jak baba ktora milczy.. (chyba, ze masz go totalnie w dopie, to wiadomo ze sie milczy, ale skoro az zakladasz o tym temat to raczej jest odwrotnie)

Nie no... facet bez inicjatywy to ...... sam na sam że nie zagaduje to coś w sobie przełamać nie umie... dziwny strach przed kobietami??? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

facet który przez cale zycie wychodził z inicjatywami, dostawal setki koszy i porzuceń.. w końcu jest tak tym zdołowany i zniesmaczony ze przychodzi kryzys i juz teog nie robi bo nie chce kolejny raz cierpiec, wtedy taka kobieta powinna wyjsc z delikatna odsłona.. nic nie bedzie ją to kosztowac a moze duzo zyskac

Setki koszy.... kurde... to ile razy na tydzień musiałby próbować... przez parę lat nic.... wierzyć mi w taką wersje się nie chce...

Bardziej prawdopodobne że jest nieśmiały i to jeszcze normalne... sam byłem wiele lat temu... wiem jak to smakuje gdy zamiast języka "Kołek w gębie"... ale co innego mi się nie podoba "Zagaduje mnie jak widzi, że rozmawiam z jakims facetem (mam przewage facetow w pracy). Wkurza mnie to trochę. Czasem mówi podniesionym tonem, wrecz krzyczy bo jestem zbyt daleko" .... tu się zachowuje "dziwnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem królową lodu. Poprostu zapytalam bo nikt się jeszcze tak nie zachowywal wobec mnie. Ja też nie chce spędzać czasu na analizach meskich zachowań i zawracać ludziom glowy na forum. Trafiam na dziwakow chyba. Jeden ze złością wogole odzywa się do mnie, drugi za mna krzyczy. Może poprostu maja mnie w dupie. Nikt w sumie na głos tego nie powiedzial. Nie boje sie tego wziac na klate i przyjac do wiadomości. Nic tylko siąść i płakać. A kolezanka na forum miala 2 zaproszenia na kawe i odrzucila😂. To jest nie sprawiedliwe!!! Wyprowadzam się. Zdecydowanie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jestem królową lodu. Poprostu zapytalam bo nikt się jeszcze tak nie zachowywal wobec mnie. Ja też nie chce spędzać czasu na analizach meskich zachowań i zawracać ludziom glowy na forum. Trafiam na dziwakow chyba. Jeden ze złością wogole odzywa się do mnie, drugi za mna krzyczy. Może poprostu maja mnie w dupie. Nikt w sumie na głos tego nie powiedzial. Nie boje sie tego wziac na klate i przyjac do wiadomości. Nic tylko siąść i płakać. A kolezanka na forum miala 2 zaproszenia na kawe i odrzucila😂. To jest nie sprawiedliwe!!! Wyprowadzam się. Zdecydowanie!!! 

Powiem Ci na głos....ci faceci zalatują wariatami...

Dzielna Kobieta jesteś 🤗

I ukradłaś mi kwesije "brać na klatę" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cóż nie mam szczęścia w miłości, postawię na karierę. Co mi tam. 

Weź nie pękaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jóź piszę ..........   wystarczy ?

Wywołujesz wilka z lasu ... uważaj... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem masz takie doświadczenia frustracyjne na odległość  i po to jest forum, przypominam nie jesteś na swoim temacie.

A nie mówiłem o wilku z lasu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duma, uprzedzenie, zawiść i pycha.... pośród tego samotna i biedna emocjonalnie Kobieta :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie przejmujcie się moim tematem. Ja juz odpuscilam z facetami. Nie będę przecież za nimi latać i się prosić o zaproszenie na kawę, za którą moglabym spokojnie zapłacić 😁 nie to nie. Trafiaja mi się niedorajdy i nic nie poradzę a może to nawet nie sa formy zainteresowania moja osobą. Zawsze lepiej mi jak wypowie się osoba patrząca na to z boku. D Z I E K I. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko nie przejmujcie się moim tematem. Ja juz odpuscilam z facetami. Nie będę przecież za nimi latać i się prosić o zaproszenie na kawę, za którą moglabym spokojnie zapłacić 😁 nie to nie. Trafiaja mi się niedorajdy i nic nie poradzę a może to nawet nie sa formy zainteresowania moja osobą. Zawsze lepiej mi jak wypowie się osoba patrząca na to z boku. D Z I E K I. ☺️

A może powinnaś zajrzeć do skrzynki z wiadomościami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie są takie skrzynki z wiadomosciami ? 

Obok Twojej nazwy konta z Kafeterii... ikona z symbolem Listu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obok Twojej nazwy konta z Kafeterii... ikona z symbolem Listu 😉

Nic takiego tutaj nie widzę. Nie przejmuj sie mną. Od niedawna jestem na forum może jutro zobacze wiecej to znajdę ta skrzynkę. Buziaki. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic takiego tutaj nie widzę. Nie przejmuj sie mną. Od niedawna jestem na forum może jutro zobacze wiecej to znajdę ta skrzynkę. Buziaki. Pozdrawiam 

A czemu taka postawa.... jak mogę to pomogę... daj mi chwilę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×