Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grażynka97

Dlaczego ludziom szkoda mężczyzn w związkach z osobami borderline?

Polecane posty

Johny Depp miał wieloletnią partnerkę  a z nią 2 dzieci. Nie brał z nią ślubu , ponieważ "papierek im do szczęścia nie był potrzebny". Potem poznał o 10 lat młodszą od poprzedniej, atrakcyjniejszą, z którą wziął ślub. Ona go wyzywała, biła i oskarżyła o pobicie. 

Z każdej relacji mężczyzn w związkach borderline piszą jaki to był cudowny seks, którego nigdy nie zapomną. 

 Dlaczego dziwi, że mentalne dziecko wybiera sobie również kobietę z umysłem dziecka? Dlaczego ktoś powinien im współczuć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasami kobiety wiążą się z facetami borderline i też jest wtedy problem. A ty nie wiesz dlaczego ktoś się z kim związał i na przykładzie Deppa wszystkich oceniasz.

Zostawił stabilną kobietę, która nawet po rozstaniu się o niego martwiła, dla takiej która robiła mu ostre huśtawki. To jest schemat prosty jak drut, który się powtarza. Z kobietami jest podobnie i ich też nie powinno być szkoda, gdy z nudów ("nie wiem czy coś czuję", "to chyba nie to") zamieniają stałego w uczuciach partnera na toksyka. Jednak kobiety rzadziej obarczają go winą, mężczyźni, gdy się "otrząsną" jadą byłe partnerki, jakby to one były winne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kilku miliardową grupę mężczyzn oceniasz na podstawie jednej osoby? Wiesz co to kolektywizm? Wiesz co to wina zbiorowa? Polecam zapoznać się z tymi pojęciami choćby na kanale "wojnaidei" na yt. Ps. Nie jestem jego twórcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego kilku miliardową grupę mężczyzn oceniasz na podstawie jednej osoby? Wiesz co to kolektywizm? Wiesz co to wina zbiorowa? Polecam zapoznać się z tymi pojęciami choćby na kanale "wojnaidei" na yt. Ps. Nie jestem jego twórcą.

Dlatego, że podlegają najzwyklejszym w świecie schematom.

Myślę, że to, iż je negujesz, a nie poznajesz, jest przyczyną Twojej samotności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wey demony nie czaicie ze ze swiatem i calym absolutem jest jak najbardziej okej, tylko nie jest okej w SANSARZE Wielkiej. Cierpienie Diabla 666:classic_love: Brak tego co kochamy i miec kochamy:classic_wink::classic_love: Chwala Tobie demonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wey demony nie czaicie ze ze swiatem i calym absolutem jest jak najbardziej okej, tylko nie jest okej w SANSARZE Wielkiej. Cierpienie Diabla 666:classic_love: Brak tego co kochamy i miec kochamy:classic_wink::classic_love: Chwala Tobie demonie

Nie czaicie bo dzialaniem Buddy Amitayusa jest zycie, jakei stwarza w sczesciu milosci i radosci z powodu istnienia Wolnego bez wszelkich zludzen, ktore sa bedac czescią MAYA. licho co? Ami dewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×