Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. 

Chciałabym 3 dziecko ale mąż mówi że mamy kredyt jego wypłata i moja wypłata i boi się że nie damy rady z 3 dzieckiem.. Co Wy myślicie o tym?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powaznie liczysz, ze na forum Ci ktos odpowie ile dzieci masz urodzic? Nie wiemy, jaką masz sytuacje finansową, mieszkaniową, ale masz męża i to chyba jedyna osoba, ktora powinna uczestniczyc w takiej dyskusji. Życzę Ci powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz sprzęty, ubrania po starszakach? Jest gdzie ulokować łóżeczko? Będziesz karmić piersią? Dostaniesz macierzyński? Obecnie nie przymieracie głodem przy spłacie kredytu? Jeśli odpowiedzi brzmią "tak" to warto drążyć temat z mężem. 500plus też jeszcze co najmniej parę lat będzie wypłacane. Ale poza finansami jest jeszcze kwestia czy udźwigniecie opiekę nad trójką. Czy dzieci są już w miarę samodzielne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci na to nie odpowie, sami musicie wiedzieć czego chcecie, ja właśnie poczyniłam kroki w kierunku starań, odstawiłam pigułki i zaczęłam monitorować dni płodne testerem owulacyjnym ze śliny, na razie jestem dobrych myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×