Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dusia961

Mężczyzna który jest w związku a daje mi niezrozumiałe sygnały

Polecane posty

Część, mam taki problem. Na początku może zaznaczę że nie jestem nastolatką tylko 25 letnia kobietą (i samotną matką) . Mam taki problem z facetem który mi nie daje spokoju. Mianowicie jakiś czas temu byłam u bratowej na domówce i był tam mężczyzna który jest w związku ale był tam akurat bez swojej partnerki. Raz wyszedł za mną na dwór gdy poszłam zapalić i mnie pocałował ( podkreśle że on był wtedy trzeźwy i ja też). Jest to mężczyzna z którym kiedyś kilka razy się spotkałam ale on wtedy sam nie wiedział czego chce a ja poznałam później kogoś i zakończyłam te spotkania. Teraz kiedy jestem sama już z 2 dzieci on robi nagle coś czego nie rozumiem, po co mnie pocałował skoro jest w związku? Sytuacja ta się jeszcze powtórzyła ale już się nie będę dłużej rozpisywać. Ogólnie znam tego mężczyznę od dawna bo pochodzimy z jednej miejscowości i dodam że ma coś w sobie co mnie do niego przyciąga ale jest w związku więc ja nie chcę się wtrącać w ten związek tym bardziej że nie wiem o co mu chodzi. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie  postaw sprawę jasno że nie jesteś zainteresowana ,i koniec czego  tu się doszukiwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zdecydowanie  postaw sprawę jasno że nie jesteś zainteresowana ,i koniec czego  tu się doszukiwać. 

No dokladnie, napisz mu to albo urwij kontakt o ile ten kontakt macie i on wypisuje do Ciebie... Ukroc to i tyle. Nie ma czego się doszukiwać, po prostu mu się podobasz (podobnie jak kilka innych może mu się podobac) ale pewnie kocha swoja partnerkę skoro z nią jest. No a jak juz Cie zobaczyl raz czy dwa to go poniosło i pocałował...a Ty pewnie nie odepchnelas go i odwzajemnilas pocałunek? No i dlatego zrobił to drugi raz...zejdziesz mu z pola widzenia to pewnie szybko o Tobie zapomni, może juz niejedną tak całował mając kobietę, typowy zdradziecki gnojek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć .Nie piszesz jakiego rodzaju to związek ,czy jest żonaty ? Bądź ostrożna . Wie ,że jesteś sama .Może chodzi mu po głowie przelotny romans .W każdym razie nie radzę Ci się angażować ,dopóki on ,nie będzie wolny .Wtedy będziesz mieć pewność ,że interesuje się Tobą na poważnie .Bez rozmowy ,niczego się nie dowiesz .Zapytaj wprost .Jeżeli , zdobył się na pocałunki to tym bardziej ,należy się Tobie wyjaśnienie co i jak .Przypuszczam ,że będzie Ci trudno się oprzeć , bo jak twierdzisz ciągnie Cię do niego .Nic pochopnie ,bo pożałujesz prędzej niż się wydaje .Zalecam ,rozsądek i ostrożność tym bardziej ,że masz dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×