Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nnnnl

Rozstałem się jestem wolny. Mogę odpalić Tindera już nie tylko pisanie ale mogę się spotykać

Polecane posty

 

Jak to prawda jest. Nie wiem czemu masz takie podejrzenia. 

Ale skoro chcesz to będę pisał dalej, bo ja muszę z siebie to wyrzucić. Problem jest teraz taki, że Ona się wytłumaczyła wiarygodnie z tego czemu wcześniej nie odpisała na moją pożegnalna wiadomość. I twierdzi, że płaczę z powodu, że już nigdy mnie nie zobaczy. I teraz ja już wymiękam i chce się z nią spotkać i na żywo pożegnać. W końcu po 7 miesiącach wypadałoby. Problem w tym, że ja się rozryczę po 2 minutach rozmowy. Ja jednak jestem w niej zakochany i nie wiem jak ja mam odejść. To Ona mnie nie kocha i to Ona powinna odejść☹️.  I od jakis 6 godzin beczę jak małe dziecko jak sobie o niej pomyślę ☹️

Tak. Rozwijaj ten temat. Dzięki Tobie coś się dzieje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Rozwijaj ten temat. Dzięki Tobie coś się dzieje na forum.

No i nie rozwinął 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i nie rozwinął 😞

Ten się nie rozwinął, ale Nnnnl produkuje wciąż nowe opowieści z życia seksualnego w tekstyliach😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ten się nie rozwinął, ale Nnnnl produkuje wciąż nowe opowieści z życia seksualnego w tekstyliach😎

Aż tak tego nie obserwuję, to nie wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwijam moich tematów. No może czasami coś tam chlapnę na erptucznym. 

A co do tego tematu. To wtedy po 3 dniach poleciałem do niej z płaczem, żebysmy jeszcze spróbowali. No i związek nadal się rozwija i Ona chyba zaczyna w końcu coś do mnie czuć bardziej niż do kolegi. Ale żeby coś trwałego bardziej z tępy zbudować to będzie bardzo trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×