Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Czy to była kradziez

Polecane posty

Kupiłem dziś spodnie za 99, plus reklamówka, dałem kobiecie 101 zł a ta mi wydała 30 zł xd. Dopiero się zorientowałem po opuszczeniu sklepu ale nie chciało mi się wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na paragonie było 100 zł więc nie wiem dlaczego dostałem 30 w prezencie ale walić to. Widocznie się zwróciło za dobre uczynki jak dawałem pijakom po 5 zł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kupiłem dziś spodnie za 99, plus reklamówka, dałem kobiecie 101 zł a ta mi wydała 30 zł xd. Dopiero się zorientowałem po opuszczeniu sklepu ale nie chciało mi się wracac

Błąd kasierki. Ja osobiście bym wróciła i wyjaśniła sytuacje, sumienie by mnie zeżarło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Jesli swiadomie wziales cos co do ciebie nie nelezy to jest to kradziez. Podejrzewam, ze kasjerka bedzie musiala zwrocic te 30 zl ze swojej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesli swiadomie wziales cos co do ciebie nie nelezy to jest to kradziez. Podejrzewam, ze kasjerka bedzie musiala zwrocic te 30 zl ze swojej kieszeni.

Mogła się skupić na pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
 

Mogła się skupić na pracy 

Pomylka to rzecz ludzka, kazdemu sie zdarzaja bledy. Ale zawsze trzeba byc dla siebie nawzajem czlowiekiem, a nie wykorzystywac potkniecia innych i byc nieuczciwym. Przykre, ze gdzies po drodze o tym zapomnialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×