Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola85

Biegunka na tydzien przed okresem.Ktos doradzi ?

Polecane posty

Witam.Dzis mija mi 18 dzień cyklu ( cykle 25 - 26 ) i dorwala mnie biegunka.Bylam trzy razy w ciagu pol godziny.Nie raz gdy dopadła mnie ta przypadłość bolal mnie brzuch a teraz absolutnie nic.Tylko przelewanie e jelitach...Czytalam , ze moga byc to pierwsze objawy ciazy.Staram sie od paru lat i czuje , ze znowu sie nakrecam 😕 Moze ktos byl w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😲 Laleczko, raczej zwykly wirus, ale zycze Ci powodzenia i zdrówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😲 Laleczko, raczej zwykly wirus, ale zycze Ci powodzenia i zdrówka 

Dziwny ten wirus bo juz jest ok.Ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego dzis stale jestem głodna.Co 2 -3 godz musze jesc bo glodna jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Urojona ciąża!! Też jestem tyle dni przed @ co Ty i też mam mega apetyt to normalne przed okresem, zluzujcie pochwy staraczki bo jestescie żałosne!!

To ty jestes zalosna.I to nie jest zadna urojona ciaza !!! Nie znasz mnie - nie oceniaj ! Od tego w koncu jest forum by zapytac.A takie zlosliwe komentarze zostaw dla siebie.Ciekawe czy na takim portalu jak facebook czy inny odnosilabys sie do kogos w taki sposob , napewno nie ! A napisze Ci czemu , bo tam nie jesteś juz anonimowa.Chyba , ze taka wredna osoba jak Ty nie ma konta na takich portalach !

 

A glupia to jesteś Ty , stwierdzajac ile mam lat na podstawie nicku hahaha

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pamiętacie taką VIOLE nawiedzoną staraczke? Ta to dopiero z kosmosu była. Cieszyła sie że ją jajnik napier/ala bo to na pewno ciąża a mąż chodził i klaskał rękami z radości, co miesiac byla w urojonej ciąży, a to wary jej ciemniały, to ... bolała , do dziś nie jest w ciąży od tego nakręcania. Same sobie krzywde robicie.

Z przykrością stwierdzam, że masz rację. Mam taką koleżankę przez 4 lata, co miesiąc była w ciąży. Zaszła jak miała w końcu w pracy tyle stresu i taki nawał obowiązków, ze nie mogła wymyślać objawów i analizować swojego cyklu, sprawdzać czy cycki ją bolą albo ma biegunkę przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×